Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

5 hours ago, radisa said:

Za uništenje ĐilasŠolak imperije, ništa nije mnogo... :fantom:

 

Ionako ćemo to svi mi platiti...

 

Sad kad nam uvedu svima obavezne prikljucke za fiksni, odnosno placanje za iste imali ih ili ne..kao sa Dina karticama

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, SNARC said:

 

Sad kad nam uvedu svima obavezne prikljucke za fiksni, odnosno placanje za iste imali ih ili ne..kao sa Dina karticama

Vidis, Dina kartica je obavezna, a vakcinacija nije... Kako time sto mi uvaljuju Dinu ne narušavaju moja prava?

Link to comment
Arena dobija i novi studio i svašta još...
Biće veselo...







... Shiit has hit the fan


To najavljuju evo 6 meseci .Kada startuju je ključno pitanje .Sa jos kanala kao u Hrvatskoj 10 kanala i da li ce ici u 4 K rezoluciji ? Najavljivali su i Var pa se evo odlaze do 10 kola lige a kamoli ove promene .Nabavili su gomilu 4K kamera za prenose a kada ce da to osposobe je kljucno pitanje za Telekom ...

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Samo je pitanje da li moze

Naravno da moze i u ovom slucaju mora,jer bez PL sledi raspad u gledanosti,vec su izgubili Spance.Barem je meni tako receno iz SBB,da ce izjednaciti sta god Telekom ponudi,a da se ne lazemo,nema ni Telekom beskonacno para,drze sve zivo osim PL,NFL ,F1 i moto GP.

Link to comment
1 hour ago, Mario Kempes said:

To najavljuju evo 6 meseci .Kada startuju je ključno pitanje .Sa jos kanala kao u Hrvatskoj 10 kanala i da li ce ici u 4 K rezoluciji ? Najavljivali su i Var pa se evo odlaze do 10 kola lige a kamoli ove promene .Nabavili su gomilu 4K kamera za prenose a kada ce da to osposobe je kljucno pitanje za Telekom ...

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 

 

VAR ide od prvog kola

Link to comment
Naravno da moze i u ovom slucaju mora,jer bez PL sledi raspad u gledanosti,vec su izgubili Spance.Barem je meni tako receno iz SBB,da ce izjednaciti sta god Telekom ponudi,a da se ne lazemo,nema ni Telekom beskonacno para,drze sve zivo osim PL,NFL ,F1 i moto GP.
Pa jesu li izjednačili, mislim, ponudu?







... Shiit has hit the fan

Link to comment
31 minutes ago, Bogotac said:

Naravno da moze i u ovom slucaju mora,jer bez PL sledi raspad u gledanosti,vec su izgubili Spance.Barem je meni tako receno iz SBB,da ce izjednaciti sta god Telekom ponudi,a da se ne lazemo,nema ni Telekom beskonacno para,drze sve zivo osim PL,NFL ,F1 i moto GP.

 

3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa jesu li izjednačili, mislim, ponudu?

... Shiit has hit the fan
 

 

BOlje je pitanje, da li Telekom ima pravo na drugu ponudu, kad je sbb izjednaci ili poveca?

Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

SK ima pravo da izjednaci bilo koju ponudu Arene za PL

 

Ti si prvi koji to tvrdiš. Imaš neke insajderske informacije?

 

Posrednik IMG s kojim je SK imao dobar odnos je izbačen, PL sad prodaje prava direktno emiterima.

Link to comment
1 hour ago, vememah said:

 

Ti si prvi koji to tvrdiš. Imaš neke insajderske informacije?

 

Posrednik IMG s kojim je SK imao dobar odnos je izbačen, PL sad prodaje prava direktno emiterima.

Imam,ako se  nesto promeni,napisacu

Link to comment
9 minutes ago, Bogotac said:

Imam,ako se  nesto promeni,napisacu

 

da li Telekom ima pravo na drugu ponudu, kad je sbb izjednaci ili poveca?

Link to comment
 
Ti si prvi koji to tvrdiš. Imaš neke insajderske informacije?
 
Posrednik IMG s kojim je SK imao dobar odnos je izbačen, PL sad prodaje prava direktno emiterima.
Bolje reći "posrednik u IMG" [emoji6]







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...