Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

 
Mogu da dogovore neki vid saradnje de ce ovi jos da zarade dok ce na drugoj strani neki procenat da se zadrzi, ja bih tako pregovarao. U roku od godinu, dok traje povecanje korisnika i prebacivanje, dozvola za deo sk materijala, tako ostaje ventil sa politickim sadrzajem. Napalm strategija nije dobra dugorocno. Da sam razradio deo trzista probao bih da opstanem do pucanja ili do promene rezima, al kontam da je potpuno odrzivo, da sami placamo doom i da ljudi dignu ruke. Samo navijam jbg.
Fudbal nam kroji kapu, iz protesta necu gledati finale danas.
Nema nikakve logike da sada ne razmene SK I Arene .Sta su uzeli jednim drugima uzeli oba operatera au na max po po broju korosnika .Sad i treba da se razlikuju samo u kvakitetu usluga .Softver servisi i njihov kvalitet .Niko od dva operatera i zakonski ne moze vise da pokrije trzsite jer ulazi u monopol ...Tako da nema vise nekih prepreka za to .Pro tom treba reci da sa Claudom i Eon paketima van je to omoguceno i formalno i nema razloga za dalji rat bespredmetan je fakticki ..

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Ne znam da li su oni koji su pisali taj dokument svesni ko sve stoji iza fondova koji drže UG i kako bi oni koji bi "uništili SBB" prošli kao pojedinci, a i mi kao država?

Link to comment
Ne znam da li su oni koji su pisali taj dokument svesni ko sve stoji iza fondova koji drže UG i kako bi oni koji bi "uništili SBB" prošli kao pojedinci, a i mi kao država?
A ko stoji iza UG? Jesi li pratio "vlasničku strukturu"?







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Zvali me iz SBB povodom produzenja ugovora, ja hteo da mi daju bolju ponudu na konto dugogodisnje saradnje i urednosti u placanju...ponudili mi eon premium umesto eon full koji sam imao, po istoj ceni, ugovor na 24m. Svi kanali otkljucani, video klub komplet, net 500/50, fiksna neki free minuti, Tidal premium za 0 dinara...

Zadovoljan sam.

Link to comment
32 minutes ago, Frank Pembleton said:

A ko stoji iza UG? Jesi li pratio "vlasničku strukturu"?







... Shiit has hit the fan
 

 

Izmedju ostalih i Blackstone Group, ne znam da li si čuo za njih?

Link to comment

BC Partners stoji iza UG.
A kao svaka investiciona kompanija najviše voli da radi sa ovakvim državama kao što je naša.
Dakle šta je bilo sa pričom : Moraće AV da popusti pred KKR trt mrt.
Država može da ponudi njima nešto iz svog, a zapravo našeg, džepa i oni će na keca da jave "Šolaku i ekipi" da se smire.
Par masnih poslova sa državom i to je to.
Ne može SBB da napravi takvu dobit, kao par ozbiljnih infrastrukturnih poslova dodeljenih direktnom pogodbom.

A, veruj mi isti rečnik upotrebljavaju i na sastancima UG. Samo su malo prefriganiji pa im ne cure ovakve gluposti.
Ne postoje kompanije koje ne bi uzele sve, ako mogu.









... Shiit has hit the fan

Link to comment
11 minutes ago, Frank Pembleton said:

BC Partners stoji iza UG.
A kao svaka investiciona kompanija najviše voli da radi sa ovakvim državama kao što je naša.
Dakle šta je bilo sa pričom : Moraće AV da popusti pred KKR trt mrt.
Država može da ponudi njima nešto iz svog, a zapravo našeg, džepa i oni će na keca da jave "Šolaku i ekipi" da se smire.
Par masnih poslova sa državom i to je to.
Ne može SBB da napravi takvu dobit, kao par ozbiljnih infrastrukturnih poslova dodeljenih direktnom pogodbom.

A, veruj mi isti rečnik upotrebljavaju i na sastancima UG. Samo su malo prefriganiji pa im ne cure ovakve gluposti.
Ne postoje kompanije koje ne bi uzele sve, ako mogu.









... Shiit has hit the fan
 

 

 

 

Da je samo BC Partners, u pitanju, verovatno bih se složio, medjutim Blackstone su pre par godina kupili značajan udeo u BC-ju (15%, ako se ne varam), i u ondašnjem članku u Bloombergu najavili da će možda ići i na akviziciju ako se investicija dobro pokaže.

 

Ako se to u dogledno vreme i dogodi, više neće važiti ista pravila...

Link to comment
4 hours ago, Frank Pembleton said:

BC Partners stoji iza UG.
A kao svaka investiciona kompanija najviše voli da radi sa ovakvim državama kao što je naša.
Dakle šta je bilo sa pričom : Moraće AV da popusti pred KKR trt mrt.
Država može da ponudi njima nešto iz svog, a zapravo našeg, džepa i oni će na keca da jave "Šolaku i ekipi" da se smire.
Par masnih poslova sa državom i to je to.
Ne može SBB da napravi takvu dobit, kao par ozbiljnih infrastrukturnih poslova dodeljenih direktnom pogodbom.

A, veruj mi isti rečnik upotrebljavaju i na sastancima UG. Samo su malo prefriganiji pa im ne cure ovakve gluposti.
Ne postoje kompanije koje ne bi uzele sve, ako mogu.









... Shiit has hit the fan
 

 

ogromna vecina poslovanja ug je u eu i to ce samo rasti, i bcp ce zaraditi kad budu izlazili iz cele grupe, svakako nece prodati samo sbb. a zaradice mnogo vise nego sto bi im vucic mogao dati kroz neku "semu". 

 

druga je stvar sto nemaju na sta da se zale u ovom konkretnom slucaju sa sportskim kanalima, koje telekom placa kao da ima stampariju para. kad je proslo ono sa obveznicama, proci ce sta hoces, niko se nece zaliti. telekom spaljuje drzavni novac, to je mnogo vise problem za srbiju nego sa bcp i solaka.

Link to comment



 
ogromna vecina poslovanja ug je u eu i to ce samo rasti, i bcp ce zaraditi kad budu izlazili iz cele grupe, svakako nece prodati samo sbb. a zaradice mnogo vise nego sto bi im vucic mogao dati kroz neku "semu". 
 
druga je stvar sto nemaju na sta da se zale u ovom konkretnom slucaju sa sportskim kanalima, koje telekom placa kao da ima stampariju para. kad je proslo ono sa obveznicama, proci ce sta hoces, niko se nece zaliti. telekom spaljuje drzavni novac, to je mnogo vise problem za srbiju nego sa bcp i solaka.


Naravno da smo gubitnici mi tj. Srbija.
No naravno da Vučić ne bi napao celu UG nego ono što mu smeta tj. njihov biznis u Srbiji.
Samo sam mislio na to da ne mislimo da vlasnici nisu biznismeni.
Zabole njih i za demokratiju i za nezavisne medije.
Tu se samo gledaju cifre.








... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...