Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Pa uzeli su od eurosporta. Jedini spas za sbb bi bio da ispregovaraju sa Telekomom da se uvrste arene u ponudu

Sent from my POCO F1 using Tapatalk



Link to comment
1 minute ago, simeon_lupus said:

Pa uzeli su od eurosporta. Jedini spas za sbb bi bio da ispregovaraju sa Telekomom da se uvrste arene u ponudu

Sent from my POCO F1 using Tapatalk


 

To je nemoguce...

Link to comment
3 minutes ago, gone fishing said:

bundes ligu ima i eurosport, tako da sa njom mogu samo da se obrišu :happy:

 

Nema više, Discovery je prepustio Sport Klubu...

 

 

Inače, Discovery je u procesu "izvlačenja" iz ugovora sa Bundesligom, i više neće uzimati (ne mislim samo za naš, nego za sve regione koje su držali).

Link to comment

U igri "ko će prvi da trepne" bojim se da UG nema šanse...
Motivi vlasnika UG su mnogo "osetljiviji" na protok vremena, nego kod vlasnika TS.
Pre će ovi prvi da "izgube strpljenje" i dignu sidro...
Naravno cenu svega platićemo svi mi...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Meni vise nije jasno sta sa Novom vise rade. Koje budale vode tu televiziju, mogli su lepo da odu i uloze u naprednu politiku, dobiju frekvencu sa istom ovakvom uredjivackom politikom, od Nove naprave ulepsanu Prvu i Pink sa Ivanovicem, Japundzom, Nensi, Grandom, Dedickom, domacom reprezentacijom, opozicijom i sapunjarama i da budu gledaniji od njih. Ja ne znam koji trust mozgova radi u tom menadzmentu televizije (verovatno gori od onog sto je bio na Prvoj pre akvizicije).

1 Qrir ispade kompletnija televizija od Nove (ne mislim na kvalitet sadrzaja).

Link to comment
pitanje je šta će sbb da uradi, sada kada je ostao i bez pl, teško da će im proći da umesto iste emituju belorusku i japansku fudbalsku ligu [emoji3]
- ostaće im samo tenis a i gledanost istog će zavisiti od toga koliko će đokold da ostane konkurentan za osvajanje gs turnira, još godinu, max 2
- ne vidim kako će sbb zadržati korisnike kada na njihovim kanalima neće biti ničega, jedino smanjenjem cene ali mislim da ameri o tome ni ne razmišljaju,  pre će likvidirati sbb

Od tenisa imaju samo jedan GS i to Wimbledon plus Masters turnire, al što ti kažeš sa Djokovićevim ulaskom u pozne godine svoje karijere i sve veću orjentaciju isključivo na GS ostali turniri će izgubiti gledanost kod nas.

Meni lično jedino ostaju F1 i NFL na SK da su zanimljivi za gledanje (a zapravo je njihova opšta gledanost pretpostavljam na nekoj margini i granici isplativosti). Izgube li i to nemam više potrebu da plaćam ni tih 1000 din za paket van mreže, tj. aplikaciju. Premijer liga im je bila flagship i žila kucalica, ako je to rešena stvar bojim se da će teško preživeti sa Bundesom i ostalim cipiripi ligama za kladioničare. A zapravo možda baš tako i preteknu - preko kladionica i njihovih reklama.
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Pa svi ovi što si ih nabrojao jesu na Novoj?
Ili je to neki sarkazam koji ne detektujem?







... Shiit has hit the fan
 

Grand i sapunjare nisu. Eto samo im potrebno neko ko ce da ih stisne da izgledaju ful upakovano sa turbo folk masnom i eto kako mogu lako da dopru do sirokih narodnih masa. 

Link to comment

Dodje Mitrovic,recimo, i kupi ArenaSport kanale i tako resi problem finansiranja. I tako imaju viska para za pranje, a ne mozes doveka graditi stanove za 3000 e/kvm

Link to comment
14 hours ago, radisa said:

To je nemoguce...

 

Mogu da dogovore neki vid saradnje de ce ovi jos da zarade dok ce na drugoj strani neki procenat da se zadrzi, ja bih tako pregovarao. U roku od godinu, dok traje povecanje korisnika i prebacivanje, dozvola za deo sk materijala, tako ostaje ventil sa politickim sadrzajem. Napalm strategija nije dobra dugorocno. Da sam razradio deo trzista probao bih da opstanem do pucanja ili do promene rezima, al kontam da je potpuno odrzivo, da sami placamo doom i da ljudi dignu ruke. Samo navijam jbg.

Fudbal nam kroji kapu, iz protesta necu gledati finale danas.

Link to comment

Kao sto rekoh, to je nemoguće u trenutnim uslovima... Ni pre 5 godina nije bilo moguće, a tek sad nije moguće...

 

I to nema apsolutno nikakve veze sa  sa poslovnom politikom, nego sa onom običnom, državnom... Mislim, imaš Telekomov zvaničan dokument, gde piše da je cilj Telekoma uništiti SBB... O čemu dalje pričati?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...