Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

36 minutes ago, Frank Pembleton said:

A može da bude u najavi "dođite kod nas da prenosite PL, evo kamare para!"







... Shiit has hit the fan
 

a. sto bi to bio problem za bilo kog sportskog novinara. "radio sam samo sport u okviru firme. nemam pojma sta se okolo desavalo"... i to je 99% istina.

ako cemo da siljimo kurac na sportistima onda nam ne valja rabota. ljudi idu za boljim uslovima i vecom platom. nista vise od toga njih ne zanima.

osim kad se pojavi neki vucko iz tanjuga pa pomisli da moze u ozbiljno novinarstvo.

Link to comment
2 hours ago, ducca said:

Sunce ti jebem, SK će kako je krenulo staviti katanac na radnju do 2023. 

 

Ali kakvi retardi prenose na Areni fudbal, bukvalno mi je i LŠ negledljiva zbog njih. Kakvi god da su pojedini sa SK ipak tu ima par kvalitetnih komentatora sa višedececnijskim iskustvom prenošenja Engleza. U najavi agonija. 

 

Gore od ove bulumente sa SK trenutno, ne može. Arenaši to dosta korektnije rade, iz onog što sam čuo na LŠ. S tim što ima jedan pajser koji je gori i od najgoreg sa SK.

Link to comment

Meni je čudno da je SK uopšte dozvolio da izgubi toliko stvari. Uzevši u obzirom da se Arena zadužuje državnim parama, mogli bi i vlasnici United Grupe malo da odreše kesu, sumnjam da nisu u stanju. Ipak je SK jedan od glavnih aduta za privlačenje/zadržavanje korisnika na SBB/Telemach/TotalTV.



Link to comment

Oni su se vec prezaduzili. SK je dao vecu ponudu nego inace, ali sa ovim lopinama nisu mogli da se takmice, pogotovu sto IMG nije vise nosilac prava za Centralnu i Istocnu Evropu, sa kojima ovi dugo saradjuju.

A jednom mora da pukne i drzavnom projektu.

Link to comment

Nekad je Telekom služio da se iz njegovog profita pokriju gubitaši i rupe bez dna tipa sportski klubovi, e kakva su vremena došla da je biti takav igrač na polju telekomunikacija gubitaška rabota a zamalo da ga prodamo, samo da oni ponudiše 100 milki više...

 

 

Link to comment

Kad su svojevremeno prodavali Telekom, Telekom Austrija im je navodno ponudio nešto manje od milijarde eura, a naši su sa indignacijom odbili. Sada, sa ovim akvizicijama i kupovinom prava, se nadaju da če naduvati cenu na 4 milijarde evra...

 

 

No comment...

Edited by Jeremija
Link to comment

Na stranu sto se zaduzuju za sportska prava, nego i sto i sakom i kapom dele besplatne usluge i novim i starim korisnicima, a i cena im je manja nego kod konkurencije. Bas me zanima kakvo ce biti stanje kad taj balon pukne.

Link to comment
Just now, DrIlic said:

Na stranu sto se zaduzuju za sportska prava, nego i sto i sakom i kapom dele besplatne usluge i novim i starim korisnicima, a i cena im je manja nego kod konkurencije. Bas me zanima kakvo ce biti stanje kad taj balon pukne.

Sve će to narod potpomoći da na pukne, zadužićemo se još neke milijarde samo da ĐilasĐolak ne prenose više ni biciklističku trku oko Segedina...

  • +1 3
Link to comment

pitanje je šta će sbb da uradi, sada kada je ostao i bez pl, teško da će im proći da umesto iste emituju belorusku i japansku fudbalsku ligu :D

- ostaće im samo tenis a i gledanost istog će zavisiti od toga koliko će đokold da ostane konkurentan za osvajanje gs turnira, još godinu, max 2

- ne vidim kako će sbb zadržati korisnike kada na njihovim kanalima neće biti ničega, jedino smanjenjem cene ali mislim da ameri o tome ni ne razmišljaju,  pre će likvidirati sbb

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...