Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

1 minute ago, Milosh76 said:

IZVINJAVAM SE.. 6 meseci za 1 dinar + 18*5000 je 90.006 dinara

 

a ti si dobio 4250*24=102.000 dinara za period od 2 godine... i 20% popusta je malo :D

 

Nije zato što se gleda i sadržaj paketa a ne samo cena. Mislim da je sadržaj SBB bolji no to je naravno stvar preferencija.

Link to comment

a kako su mts i sbb isto, sem razlike u ceni koja bi odlucila, zar mts ima ili planira da ima sk i ove politicke ?

mozda ce da bude u euronews a ovi su u mts-u ?

prastajte

Link to comment

@Luther

Premium imas, premium ti ostaje... ne vidim sta si dobio obnovom ugovora sto ne bi dobio da si novi korisnik koji 6 meseci dobija za dinar i onda placa 5000 za najjaci premium paket.

 

  

2 minutes ago, villiem said:

a kako su mts i sbb isto, sem razlike u ceni koja bi odlucila, zar mts ima ili planira da ima sk i ove politicke ?

mozda ce da bude u euronews a ovi su u mts-u ?

prastajte

 

Nisu ni blizu isto...sbb ima bolji internet i sliku, a nema Arene. A MTS nikad nece uzeti SK ili SBB Arene, osim ako ih ne pogodi neki meteorit i dovede potpuno nove vlasnike nakon toga. Posto im odgovara da budu monopolisti i da ne dele prihode. A trpe korisnici, naravno.

Edited by Milosh76
Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:

@Luther

Premium imas, premium ti ostaje... ne vidim sta si dobio obnovom ugovora sto ne bi dobio da si novi koristnik koji 6 meseci dobija za dinar i onda placa 5000 za najjaci premium paket.

 

 

 

Pa ne mogu da budem novi korisnik kad sam korisnik od nastanka SBB. Morao bi da se odjavim, pa ne znam koliko da pauziram pa da se ponovo prijavim što mi ne pada napamet, kao ni prelaz na MTS a sam si objasnio zašto ne MTS čak i kad bi mogao.

Kako bilo ovaj popust je za SBB neki napredak, da li je dovoljan videćemo.

Link to comment

Kao neko ko je ponosni pretplatnik i SBB-a i MTS-a mogu da kažem da nikako nisu isti. Iz nekih razloga nisam uzeo SBB optiku nego koristim njihov EON van mreže na dva boxa + ostali uređaji,  internet i običnu kablovsku imam preko MTS-a (supernova), u staroj koaksijalnoj varijanti plus novi uređaj <MOVE, a sve u nadi da će i moj ulaz uskoro rešiti pravne probleme i preći na optiku.

Ozbiljnost obe firme (kol centar, majstori i sl.) je na sličnom nivou. Mislim da taj nivo i nije tako loš. 

Pouzdanost servisa kod SBB-a je skoro 100% dok kod MTS postoje raznorazni prekidi.

O kvalitetu uređaja ne treba trošiti reči. EON je tri svetlosne godine ispred <MOVE u svakom pogledu osim po kvalitetu slike na nekim programima.

Video klub je bolji na SBB-u ali ja sa osnovnim paketom imam više sadržaja na MTS-u. Izbor manje više, o ukusima ne treba raspravljati. 

Ja <MOVE koristim isključivo za video klub i ponekad za Arenu. Tv gledam preko EON-a.

...i da imao sam neko vreme taj Apolon besplatno i nije mi se svideo.

 

Mislim da generalno ljudi koji su vezani koaksijalnom kablom imaju problema sa prekidima zbog same tehnologije koja je prevaziđena, a da oni na optici imaju mnogo bolju vezu. I to je tako bez obzira na kom provajderu je ko.

Link to comment

Bio sam pretplatnik EON sporta zbog SK i pred poslednje fudbalsko kolo me isključe jer mi je istekla kartica tekućeg računa i onda nisu mogli da povuiku pretplatu. pošalju mi obaveštenje da je istekla i da izmenim svoje podatke. Uradim to, ubacim broj nove kartice, ništa. Zovem kol centar kažu morate napraviti novi nalog, sa novom mejl adresom i novim telefonom. Ja kažem wtf da li ste vi normalni, dajte mi to napismeno. Pisao sam na info@ još mi nisu odgovorili što je abeceda poslovanja pod slovo A. Ponovo sam ih zvao, potvrdili su mi i priču o novom nalogu i da sam pisao na dobru adresu. Potpuni amateri.

Link to comment

Nevezano za kvalitet usluge i objektivno informisanje, veci deo korisnika nece gledati Euro kao sto nisu gledali kvalifikacije 

Koliko bre to kosta, da nemas repku na nacionalnoj tv :dry:

 

Link to comment
20 minutes ago, villiem said:

Koliko bre to kosta, da nemas repku na nacionalnoj tv

Nesto vise nego da cela nacija ne gleda finale Kupa na nacionalnoj TV.Ili domacu ligu u fudbalu ili Ligu Nacija ili ABA ligu ili Evroligu ili sve utakmice Lige Sampiona i Lige Evrope osim  jedne...

 

kapitalizam je cudo

Edited by Milosh76
  • +1 2
Link to comment

Ovo za popust u SBB sam vam ja sredio!
[emoji12][emoji12][emoji12]
Meni kad je već dobrano istekla UO sine da ih nazovem i vidim šta nude.
Koliko god zvao i "taktizirao" jedino što su mi nudili je "vi imate paket koji više ne postoji, evo sada uzmite ovaj najsličniji, vrlo malo skuplji, ali imate taj novi po ceni starog 6 meseci".
I tako sam prešao u MTS...
E da i kod mene, tada bar, nije mogla SBB optika. I dešvalo se da brljavi net, ali povremeno i uglavnom su to bili neki masovni kvarovi...
Takođe mi je primetno da je SBB "oslabio" sa reklamiranjem ovde. Ranije je stalno bio bar jedan plakat o akcijama i brojem nekog njihovog agenta. Sad odavno nema. Da li misle da su pokrili teren i da ru više nema šta da se "ulovi", nemam pojma...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

na SBB proradio od danas Tidal  sto bi kao trebalo da je bolje od Deezer-a

E sad ako se neko suoci sa istim bilo bi lepo da napise da li vredi menjanja muzike...

Link to comment
29 minutes ago, msv said:

 

Koji je sad taj 6. SNS kablovski kanal? :D 

Mene zanima sta je racunao u ovih 5? Za sada su tu samo TV Vesti, Euronews i Tanjug (koji jos uvek nije ni poceo). Koje 2 je tu dodao? I koja je to 6. ?

Znam da su u planu: Insajder, Istok 1 i Fajter. Mada Fajter ne verujem da ce na Telekom da priviri ako ne promene uredjivacku politiku.

Link to comment

Ma Georgijev...
BTW, te Vesti su bivši Pink2 (valjda) koji se time odavno bavio.
Mislim da je on besan jer mu proklizava finansijska konstrukcija za NewsMax i bojim se da će ostati na onom pregledu dana...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...