Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

SBB mi je na brzinu uvalio box i neki ogromni beli modem (jači mi je net po kući). Koliko vidim taj boks je android uređaj. Jel imate ideju šta novo i zanimljivo mogu da radim sada sa tim boksom što ranije nisam mogao? Osim što ima jedan 4k kanal koji ima neverovatno dobru sliku i omam otključane pink film kanale...

Link to comment
12 hours ago, renne said:

Kodi, jutub...

..TED, Al Jazeera english, Red Bull tv, Arte, a ima i RTS Planeta. Samo moraš da uređaj povežeš sa nekim Google nalogom.

Sa Tuba možeš da gledaš i live kanale (FOX News, SKY News) 

 

Ja lično ne volim Kodi, možda zato što imam kolegu koju svaki razgovor počinje sa nečim u vezi toga iako mene ne interesuje.

 

 

Link to comment
On 18.2.2020. at 14:31, Jimmy Kowalski said:

Vidim SBB salje pisamca kako planira da do kraja marta svima zameni D3 sa EON-om. Sta ako neko nece da mu se zameni, jer nece da placa skuplji paket?

 

Danas mi iskocilo obavestenje na TV da se D3i definitivno gasi 31. marta i da mogu da predjem na skuplji EON paket ili ce me iskljuciti. Koji su to gangsteri...

Link to comment
On 2.3.2020. at 11:06, renne said:

Kodi, jutub...

Već mi je smart tv, pa imam na njemu i jutjub i nefliks i hbo go. Znači kodi da instaliram...

Link to comment

@Jimmy Kowalski Kada sam sa IKOM-a prenela paket u SBB, dobila sam D3. I cena jeste bila više.

 

Uzela sam EON FULL kada sam čula da će "jednog dana" ukinuti stare pakete i D3.   Razlika u ceni je možda najviše 300 dinara.  Znači nije toliko skup. 

 

Ali zavisi..ukoliko hoćeš EON PREMIUM -ima više kanala i više filmova i serija u video klubu, pretplata je 5000 dinara.

 

Od EON FULL paketa je skuplji za 1000 dinara. 

 

IKOM je bio jeftiniji i to stoji, ali kad sve saberem i oduzmem, ni SBB nije loš.  Ja sam zadovoljna, mada ne gledam svakodnevno TV i u video klubu gledam samo "Uvod u anatomiju"..za sada.

 

Ukoliko te SBB isključi možeš da uzmeš SUPERNOVU -mislim da su jeftiniji, ali tu onda imaš ceo spektar RTS programa i sve kanale TV Pink, a nemaš N1 i Novu S... 

Link to comment

Pa to i jeste SBB-ov bezobrazan nacin da primoraju korisnike da uzmu skuplje pakete. Ja koristim Duo paket, najjeftiniji takav EON paket je 500 dinara skuplji, jednostavno ne zelim da placam vise. A sigurno nisam jedini koji nece preci na EON, gomili starijih ljudi uopste ne treba smart TV i slicne stvari.

 

A i ne znam po kom osnovu mogu da iskljuce korisnicima signal ako ne uzmu skuplji paket. Takvom politikom samo ce izgubiti korisnike..

Link to comment
4 hours ago, Jimmy Kowalski said:

 

Danas mi iskocilo obavestenje na TV da se D3i definitivno gasi 31. marta i da mogu da predjem na skuplji EON paket ili ce me iskljuciti. Koji su to gangsteri...

a šta će biti sa uređajem, pošto koliko shvatam kroz ugovor i paket mi nikad ne otplatimo nijedan uređaj... jel to treba da im se vrati?

Link to comment

Šta, oni ukidaju D3 uređaje?
I nude ove Android box uređaje?
I to tako da praktično teraju korisnike da plaćaju više?




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...