Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

5 minutes ago, renne said:

Orion optika

naravno, samo da krene ovogodishnji godishnji, da ne uzimam bolovanje :hihi:

 

i onda uvedem orion optiku ali ih kupi supernova u jednoj vratolomnoj akciji upravljanja narodnim novcem i krene da me mrcvari telefonom samo da dodju da zamene celu optiku, donesu novu kutiju i promene cenu na bolje :rolf:

 

neka brate josh malo.

Link to comment

Ne kapiram što ste toliko protiv EON paketa. Razlika u ceni uopšte nije velika. 

 

Ja sam sklopila Ugovor za EON nekih 6 meseci pre isticanja prvog Ugovora sa SBB-om ( imala sam IKOM dok ga SBB nije kupio ).

 

Malo gledam televiziju. Ali, znači kad hoću da gledam nešto što je bilo pre 4 dana npr.  Tako sam mami premotavala Sagu o Forsajtima. 

 

I neću da prelazim kod drugih provajdera kada je većina njih u vlasništvu države, čitaj - jednog čoveka.  

Link to comment

 Nije poenta u parama, već što je sasvim drugačija usluga. Kad pomislim na tv, znači hoću brzu, jednostavnu, pouzdanu uslugu, a ne da gledam u pasulj da li mi je net dobar, kakav je ping, da li će da sjecka, da li će da mi se zaglupi uređaj softverski. Ok, sve to može da se desi i sa risiverom povezanim koaksijalnim kablom, ali je mnogo rijetko, a ovamo taj EON koliko vidim i iz iskustva ljudi koji ga imaju, je mnogo nepouzdan, a nude ga kao bolje, i na kraju krajeva, skuplje, a sada i kao rješenje bez alternative. 

Link to comment

I eon je povezan koaksijalcom i ne treba ti net da bi ga gledao. Net treba za premotavanje, isto kao i za d3 uredjaje. A sto se tice nestabilnosti eon definitivno jeste nestabilniji nego d3, al to mu je verovatno do android sistema.

Link to comment
I eon je povezan koaksijalcom i ne treba ti net da bi ga gledao. Net treba za premotavanje, isto kao i za d3 uredjaje. A sto se tice nestabilnosti eon definitivno jeste nestabilniji nego d3, al to mu je verovatno do android sistema.

Pa ta "stabilnost" i jeste poenta uzimanja usluge kablovske tv. Ti danas maltene sav sadržaj možeš naći na netu, uglavnom besplatno, ali nisi siguran u "stabilnost"...

Plus da ne pričam što te EON izađe skuplje, potpuno bez razloga...

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Aman ljudi, ako samo gledate TV EON je sasvim pouzdan

E sad, ako mu natrpate stotinu aplikacija normalno da će početi da baguje, nije mu neograničena memorija, kao niti bilo kojem skupljem android uređaju.

A da gledaš live, ili da premotaš sadržaj, radi bez greške

Link to comment

Samo ja ne znam da je Eon skuplji, oni to nesto dizali cene znaci?
Jer letos kada sam gledala da predjem, bio je za 300-400 din jeftiniji, plus fakin pink paket. Hmmm

Link to comment
9 minutes ago, lazni said:

Kakva je sudbina korisnika koji imaju d3i ili d3mini, hbo paket, a nemaju sbb internet? Eon mi je poželjan kao voda u kolenu ...

ja sam imao d3i, ponudili mi zamenu za eon, neki osnovni paket koji plaćam po ceni  starog 1090din

prihvatio

 

nemam sbb internet

Link to comment

za gledanje TV programa uključujući i premotavanje EON je sasvim prihvatljiv. imam ponekad zezanje kada gledam TV na računaru. rto se Neta tiče ponekad mi se pojavi poruka "ograničen pristup"što se otklanja sa OFF - ON.

što se cene tiče, raniji trio je koštao svega nešto 100 - 200 dinara manje od EON trio.

 

ja inače ne volim novotarije. zamaraju me nove procedure.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...