Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Meni ako krenu da menjaju D3 u EON nekad, ja cu keve mi da uznem MTS, iz inata...
Pa jebote to što su telekom govna ne znači da treba trpeti SBB govnarenje!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Meni ako krenu da menjaju D3 u EON nekad, ja cu keve mi da uznem MTS, iz inata...
Pa jebote to što su telekom govna ne znači da treba trpeti SBB govnarenje!



... Shiit has hit the fan...


pa to. da posvetimo zivot tome :D

sent from bubamoto

Link to comment

Ja sa sport eona dodao za 800 dodao i porodični za još 200, akcija neka, dakle sad sve to 1000. Realno sam dao samo da gledam N1 i NovaS, da gledam utisak uživo...

Link to comment

Taman sam se ismejala Kowalskom sto ce da menja provajdere na 2 godine, zamisljam akanje sa kutijama, majstorima, mozda kablovima, kad eto ti gospe nase

7 hours ago, gospa buba said:
aha, uzmesh neplaceno da menjash provajdere s_w.gif

 

sent from bubamoto

 

 

:laugh: :lolol:

 

Edited by Jumanji
Link to comment

Pa na to akanje me zapravo tera moj provajder, i ako ostanem na SBB-u moram da menjam, i ako predjem kod drugog. O tome i pricamo, ljudi nece da menjaju, ali su primorani..

Link to comment

kako stvari idu, prvi koji ponudi net bez icheg drugog, tako da ima smisla, uzimam i zaboravljam kad se to desilo. nishta paketi, nishta pogodnosti, nishta premoravanje izmotavanje, cao zdravo.

Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Pa na to akanje me zapravo tera moj provajder, i ako ostanem na SBB-u moram da menjam, i ako predjem kod drugog. O tome i pricamo, ljudi nece da menjaju, ali su primorani..

ovako je bilo: ističe mi ugovor, pitam kakve su mi pogodnosti ako ga obnovim. rekoše da imam 3 meseca gratis. na sajtu pročitam da novi imaju upola cene prvu godinu. drugu godinu puna cena. zahvalim se na saradnji, moja gospođa (adresa je ista) sklopi novi ugovor mesec dana pre isteka mog, čovek došao, montirao novi risiver ja vratio stari. 1 mesec platio oba ugovora, sada ide samo ženin upola cene. provajder isti, nema zezanja oko prilagođavanja na kanale, daljinac....

Link to comment
kako stvari idu, prvi koji ponudi net bez icheg drugog, tako da ima smisla, uzimam i zaboravljam kad se to desilo. nishta paketi, nishta pogodnosti, nishta premoravanje izmotavanje, cao zdravo.
Orion optika
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...