Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

On 26.1.2020. at 14:22, Bambula said:

Upadam u temu, ali da priupitam imam EON Gold i tu stoji za internet do 150mb,a meni nikad nije preko 100 uglavnom se vrti oko 95mb.

 

Jel im ovo DO 150mb znaci da samo neko moze da ima svih 150mb u zavisnosti od opterecenja mreze ili me uredno zakidaju? 

 

Ili prostim recinkom jel treba da se bunim? 

I tako pobunim se ja, mada zaboravio da sam se bunio.Zvoni neko na vrata, iz SBB.Restartuje,meri sav se napravio znacajan. 

 

Epilog kupi skuplji lap top koji podrzava brzine iznad 100mb.Osecam da je neka fora, ali nek naslednici zarade za bolji, ili nek cekaju obecano za 5 godina :fantom:

Link to comment

Sta znam, ne razumem se, kupljen je pre 2 godine placen ~700€.Po nekim preporukama prodavaca.Verovatno nije to nista specijalno, a i omladina kaze da je sve super sem sto ne moze 4k video.A ja sam se sa internetom susreo u dial up eri tako da ako zbog 4k videa mora novo, nece dobiti :fantom: Imaju i desktop na njemu igraju igrice i ne zale se.Tako da to im je sto im je, a ja od SBB trazio da mi smanje paket na neki koji ce taj laptop da ispostuje. 

Edited by Bambula
Link to comment

Nakaci laptop preko lan kabla i izmeri brzinu.

Onda restartuj komp pa se nakaci na wifi i izmeri brzinu, trebalo bi da budu slicne. Ako je velika razlika, onda ti ne valja wifi, sto je cudno za tako skup i relativno mlad laptop.

A mozes i kod nekog drugog da probas wifi, cisto i to da testiras

Link to comment

ako ti toliko znaci tih 50Mbps, probaj na adresi rutera/modema da vidis kakav je signal, koliko je kanala u up/downstream-u, signal/shum  i slicno.

mada je verovatno to sa laptopom, drajveri ili slicno.imas li neki switch izmedju?

Edited by jugo
apdejt
Link to comment

Nista mi nije jasno sta pisete. Zar nemate svoje liste kanala koje gledate?

Promenili su pozocije njihove, pa su vam se obrisali? Pa idete u D3 i trazite gde su.

AMC HD na poziciji 80 (preko D3, nemam eon).

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:

Nista mi nije jasno sta pisete. Zar nemate svoje liste kanala koje gledate?

Promenili su pozocije njihove, pa su vam se obrisali? Pa idete u D3 i trazite gde su.

AMC HD na poziciji 80 (preko D3, nemam eon).

 

 

 

 

 

 

 

 

očigledno numeju da naprave :happy:

Link to comment
pisem da kod mene na d3 od pre neki dan Cinemanija nije na 70 nego na 10 i da uopste nemam AMC 
Za svaki kanal kucas broj, poziciju na kojoj je?
Pa to je mucenje.
Napravis svoju listu kanala i pozicioniras ih na ona mesta na koja ti zelis da budu, pozicije u smislu 1,2,3,4.... i redjas ih kako hoces i koje hoces.
Cinemanija jeste i dalje na 70, a HD na 10.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...