Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

2 hours ago, Skyhighatrist said:

Aha, oke, nema komplikovanja dakle, to me samo zanima... i ovako ću deset dana da je učim kako da nađe šta hoće da gleda :happy:

 

To će biti problem, da je naučiš.  Moja mama ne pušta sama naslove iz video kluba, ja joj puštam.:)

 

Drugačiji je daljinski ali nije baš mnogo komplikovan. 

 

I sama nekada pogrešim pa uđem u EON deo gde su Google, YT i ima još nešto..    

Link to comment

Posto su svi zakljucili da ce biti iskljuceni ako ne zamene, sada su napisali pojasnjenje sta ce biti sa onima koji "besplatno" ne zamene uredjaje

 

Quote

Gašenje D3i platforme

D3i platforma se gasi 1. aprila 2020. godine i više neće biti u upotrebi.

Svim korisnicima na D3i platformi smo omogućili besplatnu zamenu D3i uređaja za superiorni EON Smart Box uz EON pakete, a potrebno je samo da pozovu SBB Kontakt centar na 19900 ili posete najbliže prodajno mesto.

Korisnici koji do 31. marta ne izvrše besplatnu zamenu D3i uređaja i prelazak na neki od EON paketa, televiziju će moći da gledaju isključivo putem EON aplikacije na telefonu, tabletu, računaru ili Smart TV-u, a paket koji trenutno koriste biće zamenjen EON paketom shodno sadržaju paketa koji je u trenutnoj upotrebi.

EON Smart Box uz jednostavan i moderan interfejs donosi vrhunsko iskustvo gledanja televizije i bolji kvalitet slike i zvuka, a svaki televizor uz njega postaje Smart TV. Nove pogodnosti koje dobijaju uz EON Smart Box su mogućnost vraćanja TV sadržaja do 7 dana unazad na svim kanalima, Video klub sa preko 16.000 atraktivnih filmova i serija, pregled You Tube sadržaja na televizoru, kao i igranje video igrica sa Google Play Games-a.

Pored toga omogućeno je i korišćenje EON aplikacije za gledanje TV sadržaja bilo gde, na tabletu, telefonu ili računaru.

Pozovite 19900 i besplatno zamenite već danas svoj D3i uređaj.

 

Od mene besplatno mogu da dobiju srednji prst..

Link to comment

meni je pred kraj ugovora tio paketa ponuđeno da pređem na eon i da godinu dana plaćam po ceni starog paketa. ovaj eon mi je ok zbog kluba i gledanja na računaru. inače, komplikovan mi je za menjanje kanala, daljinac mi je zajeban jer često greškom stiskam ono belo eon dugme i ono iznad njega.

Link to comment

I ja sam godinu dana plaćala po ceni starog paketa Gold trio- valjda se tako zvao. 

 

Sve u svemu, ja sam zadovoljna sa SBB-om. Sestra i zet imaju MTS. Dešavalo se da po tri nedelje nemaju TV i internet. Pisali su žalbe, prigovore i ništa..net i TV nisu imali.

 

Ne mogu da ih razumem zašto su produžili ugovor sa MTS-om ( ne znam koje sportske i filmske kanale nudi MTS ).

 

Kad dođu ovde prvo uključe TV i N1 :)    

Link to comment

Idite u peršun sa svim tim izrazima, ništa ne razumem. Već sam jednom pitala ovde i nisam dobila smuslen odgovor. Dakle, imam na jednom tv-u D3 uređaj od pre 7 godina sigurno, na druga dva tv-a imam kartice, šta će se desiti sa mojim ugovorom? To je neki duo paket.

Link to comment

Pre neki dan potpisao najjeftiniji trio, juce dosli, sve super, jos se obradovao kad sam video da su to duplirali na 150, ali ne lezi vraze u najudaljenijoj sobi sad nije wifi kao na starom cisco epc3928s, tacno cu ih zovem ili cu popizdim i dam 100+ evrica na Netgear R7000...

Edited by Grandilof
Link to comment
On 3.3.2020. at 21:02, renne said:

Nemaš d3i, imaš mini d3
Poludeću od vas, keve mi nevenke

Podrska za Rennea!Ubi se objasnjavajuci,i to konkretno i korisno, a vi  :violina:

P.S Ja imam takodje mini d3.

Link to comment

Jebo im eon mater, neću da prelazim na eon, super mi šljaka ovaj signal kablovske kroz koaksijalac, a net im je užasan s vremena na vrijeme, ruter se zaglupi. No makar kablovska šljaka. Sad neće ni to raditi 100%. 

Link to comment

Bice veselo kad ukinu D3, koliko vidim. Sve kao cekam da se EON ustali sa svim problemima i zvrckama, mada mi iskreno ic ne treba, jedino mozda zbog pink Classic, ali ne ide im nesto.

Link to comment

Ispada da je jedini nacin da prodjes jeftinije da na svake 2 godine menjas provajdera i kao novi korisnik dobijes tih 6 meseci besplatno (ili po dinar svejedno), onda placas redovno ostali deo ugovorne obaveze, onda raskines i uzmes drugog provajdera kako bi opet dobio promo akciju sa 6 meseci besplatno, i tako naizmenicno..

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...