Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Odlična ponuda. Ako se doda i antena plus 599 dinara sa 2 dodatna modula 2x299 i podeli na 3 prijatelja dobije se skoro potpun sportski paket - nedostaje samo eurosport.

edit: u stvari samo eon sport je još jeftiniji - 799

Edited by toceje
Link to comment

Koliko razumem sve cene su bez uređaja. "Glup"* risiver kod Antene plus je 1800 dinara, ali može na 18 rata.

*Glup znači da nije android tako da ne može da se instalira eon aplikacija. Da može to bi bila pesma.

Naravno, pošto je eon preko interneta obavezno je imati flat internet. Antena je terestrial, tj. treba ti antena.

Link to comment

Uzeo sam dva total uredjaja, odbio sam eon, traze neki smart tv, morao bih da kupujem novi aparat.Sada imam dva mts-a, dva totala, internet i mogu da gledam na tri mobilna uredjaja nesto, sa necim, sto moram da trazim negde kod nekog

Hocu sada nesto da otvorim, tipa neki lokal za nesto

Link to comment
11 minutes ago, jugo said:

za koga je to onda OK ponuda? kome je u Srbiji OK da placa internet jednom provajderu a TV drugom? verovatno samo onima koji nemaju izbora.

 

Verovatno ce vremenom ostati na jednom ugovoru..

 

Na sta mislis kada kazes unicast, kao broad/multi ?

 

Ako je kabl delimican da li je prisutno to slabljenje po vecoj kolicini korisnika ?

Link to comment

pa nista onda, radije cu te 'zaobici' mada moje poruke nisu bile o tebi uopste.

na svim forumima stalno se vrte iste price i retko ko sta korisno kaze, stoga 'zbogom zohari'

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...