Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Cek, ajde sad imam vremena.

Nije Cinemania na 70?

Ne znam kako nije kod tebe i ja imam D3.

Evo sada kucam, na 70 Cinemania, na 10 Cinemania HD....ide film Raj.

 

Restartuj D3 (iskljuci-ukljuci), nista mi drugo ne pada na pamet.

 

Hoces da ti kazem kako da napravis svoju listu da ne kucas uvek pozicije kanala na kojem su?

 

 

Link to comment

restartovala sam d3 i dalje nema....mislila sam da je to neka promena jer su vec izbacili neke kanale pre neki dan a sad vidim da kod vas ima pa cu ih zvati da vidim..

 

ne posvecujem tv-u toliko vremena da prvim listu,uopste me to ne zanima...gledam tv samo uvece par sati i nije mi problem da kucam jer su grupisani pa pogledam par kanala i gotovo..

Link to comment
5 hours ago, ivy said:

 

gde je AMC?

 

Ne koristim njihove uređaje, ne podnosim da mi neko određuje bilo šta pa ni poziciju kanala :D

Karticu u TV, i sam određujem gde je šta, a i manje je daljinskih tako

Link to comment
Ne koristim njihove uređaje, ne podnosim da mi neko određuje bilo šta pa ni poziciju kanala [emoji3]
Karticu u TV, i sam određujem gde je šta, a i manje je daljinskih tako
Uuu kakvi principi!
Takvi nam trzbaju za pregovore o Kosovu!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Da li EON prekida, sad sam video da imam 98M link, da li neko zna koliko je dovoljno za ne prekide :happy:
Kakva su iskustva ako ima neko ?
30+ je potrebno za neometano gledanje
Link to comment

MTS udara gde stigne, poslali promotera u zgradu, zvoni od vrata do vrata i nudi uvođenje optike do stana i box pakete. Fejspalm momenat je što je taj isti MTS tokom izgradnje već bio ugradio optiku do svakog stana.

Link to comment

Jeste tehničko pitanje ali mislim da je najbezbolnije ove da postavim sledeće pitanje...

 

Elem imam ono SBBovo sokoćalo D3 (CISCO PDS 2100) koje ima HDMI

Takođe imam i neki laptop koji takođe ima HDMI

Šta treba da uradim (korak po korak) da bi dobio sliku sa laptopa na TVu (u pitanju je neki matori TV ali to nije važno)

Probao pre neki dan, ulazio u podešavanja  na D3 ali nikakvih rezultata nije bilo)

 

I drugo

On 16.2.2020. at 11:32, Jumanji said:

Hoces da ti kazem kako da napravis svoju listu da ne kucas uvek pozicije kanala na kojem su?

 

 

 

Može meni da kažeš ... (i da drugi vide posle)

Edited by eye of the beholder
Link to comment
MTS udara gde stigne, poslali promotera u zgradu, zvoni od vrata do vrata i nudi uvođenje optike do stana i box pakete. Fejspalm momenat je što je taj isti MTS tokom izgradnje već bio ugradio optiku do svakog stana.
isto, srecom telefonom.

sent from bubamoto

Link to comment
3 hours ago, ivy said:

@eye of the beholder 

 

udenes hdmi u tv (tj. trebalo bi da je vec u tv-u) a drugi kraj  iz D3 mini uredjaja u lap top i trebalo bi da  je to to

 

 

 

inace zvala sam sbb i vratili smo uredjaj na pocetna podesavanja tako da sada imam cinemaniju na 70 i amc na 80

neće to da može

HDMI na laptopu je izlaz, baš kao i na risiveru, nema tu ulaza

Link to comment

pa i treba ti izlaz iz tih aparata a ulaz u je tvu zar ne?

 

 ja ovako radim i gledam sliku sa laptopa na tvu....znaci imam 1 kraj  hmdi-a u tvu i dugi kraj u d3 i taj iz d3 izvadim i turim u laptop i radi

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...