Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ima li neko ovaj duo netbook (ili neki drugi od ovih podvojenih ljapiška-ličnosti)107685137-260x260-0-0_dell+dell+inspiron+mini+duo+10+1+convertible+multi.jpgovo je neki Dell (crveni, jasno)meni se mnogo sviđa ova mogućnost da se ''vadi'' ekran da bude tablet. jbg, downside je što su preko 2x skuplji od običnih netbooksa.

Link to comment
Ima li neko ovaj duo netbook (ili neki drugi od ovih podvojenih ljapiška-ličnosti)107685137-260x260-0-0_dell+dell+inspiron+mini+duo+10+1+convertible+multi.jpgovo je neki Dell (crveni, jasno)meni se mnogo sviđa ova mogućnost da se ''vadi'' ekran da bude tablet. jbg, downside je što su preko 2x skuplji od običnih netbooksa.
Poznanica iz inostranstva ima nesto slicno,Asus transformerodusevljena je istim ... pritom znam da ona zna da ga rabi bas kao sto treba (tj ne sluzi joj kao nakit)i za posao i za privatne poslove ...tamo negde (Luksemburg ili Italija) platila ga 400 eura
Link to comment

@ radisaJa se već malo udomaćio na ovom stroju pa ako pazariš N73SV, samo pucaj s pitanjima. :D Imajući na umu doduše da sam ja Asusove OEM Windoze njukao iz orbite i stavio svoje, + birane Asusove jutilize (ustvari samo onaj da rade Media Keys i OSD i SonicMaster). Maknuo sam i sav Intelov WiFi šajt osim golog drajvera.Laptop je preporučljiv. Pozornost treba obratiti ne neisključivost (zasada) svičabl grafike, što meni ne smeta ali nekome bi moglo, u određenim situacijama..

Link to comment
@ radisaJa se već malo udomaćio na ovom stroju pa ako pazariš N73SV, samo pucaj s pitanjima. :D Imajući na umu doduše da sam ja Asusove OEM Windoze njukao iz orbite i stavio svoje, + birane Asusove jutilize (ustvari samo onaj da rade Media Keys i OSD i SonicMaster). Maknuo sam i sav Intelov WiFi šajt osim golog drajvera.Laptop je preporučljiv. Pozornost treba obratiti ne neisključivost (zasada) svičabl grafike, što meni ne smeta ali nekome bi moglo, u određenim situacijama..
Važi... Ako sve bude OK, tamo negde sredinom-krajem septembra će se šopingovati™... Tad ću priupitati štošta, a možda im i padne cena... :)
Link to comment

Nadam se da ti neće biti preveliki šok ako ti odam da kod linkovanog modela oba ležišta već imaju stanare.. :Peditusljedgluposti ...osim ak si ti mislio jednog Momentusa izbacit.. :unsure: A more kućeš snjim?

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Lenovo iz linka je uzeo drug pre par meseci.Nasli još bolju cenu u jednoj firmici: 65000.Super gruva, za sada.Ja naviknuta na 13.2' tako da mi je petnaestica velika ko sedamnaestica :DA zar SSD ne može da se ugradi na mesto starog HDD? Pitam krajnje laicki :)

Link to comment
Nadam se da ti neće biti preveliki šok ako ti odam da kod linkovanog modela oba ležišta već imaju stanare.. :P
Znam... :(Tražio sam da li ima isti model bez jednog stanara, i ništa... Kažu, imaju, ali sa i5, a to mi se ne uzima...Tako da će, verovatno, jedan stanar u kutiju, a na najegovo mesto neki SSD...Druga varijanta je RAID, ali mi je nekako SSD miliji...
Link to comment
A zar SSD ne može da se ugradi na mesto starog HDD? Pitam krajnje laicki :)
Naravno da može... Samo što su SSD-ovi mali i skupi (64GB oko 100€, 128GB oko 200€), pa se ne isplati da ti budu jedini hard... Osim, ako nisi baš specifična...
Link to comment

Možda je licemjerno budući da pišem uz pomoć svog i7Bentleya :D, ali jesi siguran da ćeš osjetit tu i-2 razliku u realnom juzerluku... ja vidim neku sitnu razliku, ali vjerojatno zato jerbo sam s apgrejdao s Meroma iz 2006 pa u odnosu na to gledam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...