Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
AMD A4-3300M APU (1.9GHz / 2.5GHz TurboCore, 2MB L2 cache)4GB DDR3-1333 (1x4GB, one open slot) upgradable to 8GBRadeon HD 6480G graphics (240 shaders, 444MHz core, exclusively shared graphics memory... none onboard)14.0-inch LED at 1366x768320GB 5400rpm hard drive802.11b/g/n WLAN and 10/100 Ethernet LANSD/MMC card readerThree USB2.0, HDMI, VGA, Headphone and microphone jacks6-cell 47WHr Li-Ion battery
Obzirom kako nisam nasao slican model sa ovim specifikacijama na domacim sajtovima, trazim pomoc u proceni vrednosti na domacem trzistu ovog HP Pavilion G4-1117dx modela. Za vikend postadoh ponosni vlasnik, God bless sve rodjake iz US of A :s_d:
Link to comment
Obzirom kako nisam nasao slican model sa ovim specifikacijama na domacim sajtovima, trazim pomoc u proceni vrednosti na domacem trzistu ovog HP Pavilion G4-1117dx modela. Za vikend postadoh ponosni vlasnik, God bless sve rodjake iz US of A :s_d:
Poredeći sa ovim ili ovim , reakao bih da bi nov bi bio oko 350€ (+- 20-25€)
Link to comment

tnx a lot. Tako nekako sam i ja cenio, na osnovu onoga sto sam mogao da pronadjem na ino-sajtovima gde se ceni negde oko 360-380 dolara.Odlicna makina je u pitanju, s obzirom da je umetnuto jos 4gb rama - sveukupno 8gb, radi kao boNbonica, a juche sam je izveo na prilican test ride (some heavy Photoshop processing, multitasking, Anno 1404 i Civ 5 gaming - vrhunac mojih gaming requirements).Nisam imao do sada iskustva sa manjim display-evima od 15 incha i moram priznati da mi je malo mali, no nista na sta covek ne moze da se navikne, jel.Razni specijalizovani sajtovi ga cene kao bargain buy za te novce, pa ako neko razmatra kupovinu 14inchnog notebook-a, idealnog za putovanja (baterija mu je izdrzala skoro ceo dan uz surfovanje i regularan rad) i poslove tog tipa, eto jedne preporuke ;)

Link to comment
Ne može da ne radi :) Ako ti se puno greje laptop, eventualno vidi neko sa ventilatorom.
Definiši "puno" :). No, sada ozbiljno: čuo sam lepe stvari za ovaj Cooler Master, ali na svim specifikacijama piše da je za laptopove do 15.4", a moj ima 15.6". To ne bi trebalo da predstavlja problem, ne? Ovo čudo je nešto skuplje, ali, pitam ja vas - da li je zdravo davati ove novce za tako nešto? I ne budite škrti na odgovorima!
Link to comment

Ja sam pazario ovo za 970 kinti sa isporukom na vrata.Nema nikake ventilatore, ali su se ventilatori na laptopu ućutali iz cuga (povremeno se deru kad igram nešto par sati).Ovo sa 15.4 i 15.6 nema nikake veze, ne oterećuj se time.Edit: linak

Edited by historian
Link to comment
Ja sam pazario ovo za 970 kinti sa isporukom na vrata.Nema nikake ventilatore, ali su se ventilatori na laptopu ućutali iz cuga (povremeno se deru kad igram nešto par sati).Ovo sa 15.4 i 15.6 nema nikake veze, ne oterećuj se time.Edit: linak
To me interesira. Meni se sada čuju, je l'te, a ja sam baš zbog toga kontao da uzmem sa ventilatorima. Prema ovom tvom koji je manji od 'iljadarke, o onom o dve i po ni ne vredi razmišljati. Što se tiče praktičnosti, nošnje i inih stvari, tu je ok?
Link to comment
Definiši "puno" :). No, sada ozbiljno: čuo sam lepe stvari za ovaj Cooler Master, ali na svim specifikacijama piše da je za laptopove do 15.4", a moj ima 15.6". To ne bi trebalo da predstavlja problem, ne? Ovo čudo je nešto skuplje, ali, pitam ja vas - da li je zdravo davati ove novce za tako nešto? I ne budite škrti na odgovorima!
meni su rekli (ako hoces sa ventilatorima), da ne treba uzimati neka kineska sranja za 10 evra, posto mogu da sjebu struju preko usb-a (nisam upucen kako). svi koji se razumeju preporucuju te cooler master.
Link to comment
To me interesira. Meni se sada čuju, je l'te, a ja sam baš zbog toga kontao da uzmem sa ventilatorima. Prema ovom tvom koji je manji od 'iljadarke, o onom o dve i po ni ne vredi razmišljati. Što se tiče praktičnosti, nošnje i inih stvari, tu je ok?
Odavno sam držao lap podignut na neku daščicu sa zadnje strane, jer sam provalio da se tako bolje hladi, ergo, ne zavijaju ventilatori. Ovo postolje je laganeze i kad se sklopi debelo je 2.5cm - staje u svaku torbu bez problema.
Link to comment
može neko da mi objasni šta sa čim ovde ide (ne razumem se u W i sl)My link
Aj pojasni pitanje?Oni brojevi ispod baterija predstavljaju podmodele tog Inspirona... Pogledaj koji je tačno model, imaš nalepnicu dole, i pogledaj na spisak...Je si li to pitala? Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...