Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Ako smem da udelim komentar o Visti... mnogo zauzima prostora na HD, o memoriji da ne govorim. Ne odgovara mi podela na particije, jer bukvalno C ima 130 Gb usable, a recovery disc 10... ne ussudjem se da vrshim reparticiju iako imam program jer sam chula da moze da se sjebe sistem. Ince, radi skroz ok.. brzo i ne zeza. No, time shall tell...Valk, pozlatio ti se DeLLija :D
Boldovano nema veze sa Vistom. što se reparticionisanja tiče, možeš da sjebeš sistem i običnim brisanjem fajlova, pa ipak to svakodnevno radiš.
Link to comment
Imaš
Imaš i
imam! :)-prelomio sam na -13x, za cenovni rang od 900 do 1k ne moz' bolji/brzi 17"edit, u slucaju da nije jasno, sve to znaci: hvala, obojici Edited by MaRkOMaN
Link to comment

Aj bar da ga pokažem pre nego što ga u besu razlupam. Nije slika mog ali je potpuno isti (osim što je dno mog crno), sa sve mišem kojeg sam našla ^_^o_ioffer_004.JPG

Edited by Valkyrie
Link to comment

šta mislite o ovom sokoćaluSpecifikacija za MSI GX600PX-211EUProcesor---------- Intel? Core2 Duo T8100 2.1GHz 3MB FSB800Memorija ----------3072MB (3GB) DDR2 667MHzHDD ----------250GB SATA 5400rpmMonitor ----------15.4" WXGA 1280x800 Crystal BriteGrafička karta----------nVidia GeForce 8600GT 512MB DirectX10CD/DVD----------Dual Layer LightscribeZvučna karta ----------16-bit Sound CardZvučnici ----------Stereo SpeakersModem----------V.92 56k Fax ModemMrežna karta----------10/100/1000 Gigabit LanWireless----------802.11 a/b/g/Draft-NBaterija ----------6 cellBez operativnog sistemaTežina 2.8kg

Link to comment
Šta mislite o ovom sokoćaluSpecifikacija za MSI GX600PX-211EU
Malo je čudno 3GB rama, ali OK mašina...BTW, kako 3 GB ? Stavili jednu pločicu od 1 GB i jednu od 2 GB :blink: ? Bože svašta...Uštedeli su 10 evra, što nisu stavili 2 od 2 GB :blink: ? Edited by radisa
Link to comment
Aj bar da ga pokažem pre nego što ga u besu razlupam. Nije slika mog ali je potpuno isti (osim što je dno mog crno), sa sve mišem kojeg sam našla ^_^
Ajde ne paniči, moj kolega ima isti (red-silver) i sa Vistom Ultimate šljaka sve u 16. To što imaš problema sa instalacijom XP-a je, recimo, normalno. Mnogi proizvođači su se prilagodili novom OS-u i ne predviđaju mogućnost instalacije XP-a na laptop, što u principu nije nikakav hendikep jer tvoj računar savršeno podržava Vistu.
Link to comment
Za dell XPS serije nema velike razlike u ceni izmedju 13.3' i 15.4' ekrana... again,... dala prednost light varijanti, a i oko se brzo navikne.
Mda, a i MCF na 15" je maciji kasalj, dok 13" je vec izazov ! :rolleyes:
Link to comment

potreban mi je laptop, a n'razumem se - koristicu ga 6 meseci do godinu dana (zato je cena izuzetno bitan faktor)- potreban mi je za surfovanje uglavnomsvi predlozi dobrodosli, 'fala

Link to comment

msi wind 400 ojra i za 6 meseci, godinu dana nece izgubiti mnogo na vrednostiekran je 10 inca, ne verujem da ce ti smetatija kupio pre 4 dana i izuzetno sam zadovoljan

Link to comment
  • 2 weeks later...
msi wind 400 ojra i za 6 meseci, godinu dana nece izgubiti mnogo na vrednostiekran je 10 inca, ne verujem da ce ti smetatija kupio pre 4 dana i izuzetno sam zadovoljan
Prošlo je desetak dana, 'ajde daj nam malo impresija ...Jako sam zainteresovan, pa me znaima kako se ponaša...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...