Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Ako ti se ne žuri, sačekaj koji mesec i izlazi njegov naslednik sa većim ekranom, višom rezolucijom, više memorije i boljim procesorom (i tek malo većom cenom):
Pa nije da mi se zuri ali Eeepc 900 izlazi tek 1. maja, a kod nas dok dodje proci ce jos vremena,...http://clumpc.com/?p=124
Link to comment

Ne mora da znači, EEE PC 701 se pojavio kod nas tek nekih dva meseca kasnije (tu negde). A rekao bih da ga vredi toliko sačekati, osim ako ti nije baš hitno. :)

Link to comment

a zna li ko nesto o ovomeHP 2133 UMPChpumpc1.jpgnavodno bi trebalo da se pojavi ovih dana, sa cenom oko Eee, ali i sa 120-160Gb hardom i 2Gb rama

Edited by aram
Link to comment
HP's UMPC to use Via CPU, hit $499 price?
uostalom, evo i linka i da je 630$, koliko je to u eurima?a nesto mi se cini da je Eee samo pocetak trenda, kome se ne zuri, mozda je bolje sacekati jesen, bice jasnija situacija Edited by aram
Link to comment
  • 3 weeks later...
a zna li ko nesto o ovomeHP 2133 UMPChpumpc1.jpgnavodno bi trebalo da se pojavi ovih dana, sa cenom oko Eee, ali i sa 120-160Gb hardom i 2Gb rama
Govno ima krš VIA procesor i brutalnu cenu.
Link to comment

Huh, evo ja napravih uzi izbor za pare za koje mogu da se nategnem. Sad je pitanje dal veci ekran i neintegrisana karta (verujem da cu ganjati i igrice) kod slabijeg kompa i dokupljivanje memorije (i operativnog sistema) ili ovo drugo...HP 6820s Intel Core Duo T2370 1.73 GHz, Intel 965PM Express Chipset, 1GB DDR2 667MHz, 160GB S-ATA, DVD-RW DualLayer, 17" WXGA+ LCD 1440 x 900, ATI Mobility Radeon X1350 sa 128 MB DDR, LAN, WLAN 802.11a/b/g, BluetoothTOSHIBA Satellite A210-19A AMD Athlon X2 TK-57 (1.9GHz),1GB+1GB DDR2 (667MHz),200GB(5400rpm) SATA,,15.4" Wide XGA CSV HB,DVD-Super-Multi (+-R DL)Vista Home PremiumLjudi pomagajte!

Link to comment
Huh, evo ja napravih uzi izbor za pare za koje mogu da se nategnem. Sad je pitanje dal veci ekran i neintegrisana karta (verujem da cu ganjati i igrice) kod slabijeg kompa i dokupljivanje memorije (i operativnog sistema) ili ovo drugo...HP 6820s Intel Core Duo T2370 1.73 GHz, Intel 965PM Express Chipset, 1GB DDR2 667MHz, 160GB S-ATA, DVD-RW DualLayer, 17" WXGA+ LCD 1440 x 900, ATI Mobility Radeon X1350 sa 128 MB DDR, LAN, WLAN 802.11a/b/g, BluetoothTOSHIBA Satellite A210-19A AMD Athlon X2 TK-57 (1.9GHz),1GB+1GB DDR2 (667MHz),200GB(5400rpm) SATA,,15.4" Wide XGA CSV HB,DVD-Super-Multi (+-R DL)Vista Home PremiumLjudi pomagajte!
Ako ti je samo memorija, to je 15-25e za 1GB, pa i nije tako strašno... Ja bih uzeo HP sa dodatnih 1GB... VolEm veće ekrane, šta ćeš...
Link to comment
Huh, evo ja napravih uzi izbor za pare za koje mogu da se nategnem. Sad je pitanje dal veci ekran i neintegrisana karta (verujem da cu ganjati i igrice) kod slabijeg kompa i dokupljivanje memorije (i operativnog sistema) ili ovo drugo...
A koje su to pare? :) U principu mi se preterano ne sviđaju ni jedan ni drugi. Neintegrisana karta je jedva nešto bolja od integrisane, a i procesori su baš "budžetski".
Link to comment

У избору од ова два, Хјулит Пакард без дилеме. Ако ништа друго, има Интел процесор. -_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...