Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

1 minute ago, Shan Jan said:

Treba samo da primenimo recept brace Grka - ostavimo preuske ulice i SUVovi i slicna sranja ce prirodno izumreti.

 

On topic: primecujem da se po BGu pojavljuje neki novi Range Rover, dugacak ko kamion sa prikolicom. To je valjda ovaj:

range%20rover%20velar%2011111.jpg

 

Jbt, kako se to vozi po bg? U 80% ulica nema šanse da parkiraš...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Jbt, kako se to vozi po bg? U 80% ulica nema šanse da parkiraš...

Ja sam gledao kako tip mota americki Ram po ulicicama Amsterdama, ja bih porazbijao sve fasade i na kraju zavrsio u kanalu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

Ja sam gledao kako tip mota americki Ram po ulicicama Amsterdama, ja bih porazbijao sve fasade i na kraju zavrsio u kanalu.

Ma jbt, mislim da bi lakše Tamić vozio nego ovo (zbog položaja tockova)...

Link to comment
Just now, radisa said:

4.60...

Ok, na granici si, verujem da ne bih odmah bio slobodan da ga vozim kao mog Leona. Uvek racunam prema meni, dva metra unutra prostora koliko hoces, plus veliki gepek sa 4, 20 duzine, sad kako uspevaju da veci i duzi modeli imaju manji prostor unutra... 

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

Ok, na granici si, verujem da ne bih odmah bio slobodan da ga vozim kao mog Leona. Uvek racunam prema meni, dva metra unutra prostora koliko hoces, plus veliki gepek sa 4, 20 duzine, sad kako uspevaju da veci i duzi modeli imaju manji prostor unutra... 

Ja sam sa prostorom unutra bas zadovoljan... Pre mesec dana sam se vozio u RAVu i kao putnik, i pozadi sam imao mesta i mnogo vise nego sto mi treba... Gepak mi je takodje kako treba... Neko je kacio nesto nedavno o prostoru u RAVu, kako nema mesta, ja stvarno to ne vidim tako, nije sto ga ja vozim...

 

Sopam GLCa, koji he sličnih dimenzija, RAV ima prostora kao dnevna soba...

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, radisa said:

Ja sam sa prostorom unutra bas zadovoljan... Pre mesec dana sam se vozio u RAVu i kao putnik, i pozadi sam imao mesta i mnogo vise nego sto mi treba... Gepak mi je takodje kako treba... Neko je kacio nesto nedavno o prostoru u RAVu, kako nema mesta, ja stvarno to ne vidim tako, nije sto ga ja vozim...

 

Sopam GLCa, koji he sličnih dimenzija, RAV ima prostora kao dnevna soba...

Juce sam gledao test Honde CR-V, to je valjda glavni kokurent RAV-a, ispade prostor i gepek sve OK, ono na cemu zamera tip je slabasan motor, isto je hibrid ko i kod tebe. Ovo je bas iznenadjenje za mene, Honda je uvek imala dobre i zilave motore.

Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Juce sam gledao test Honde CR-V, to je valjda glavni kokurent RAV-a, ispade prostor i gepek sve OK, ono na cemu zamera tip je slabasan motor, isto je hibrid ko i kod tebe. Ovo je bas iznenadjenje za mene, Honda je uvek imala dobre i zilave motore.

Pa koji je motor? 

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

2.0 benzin, kombinovane snage 184 PS

Pa to je 120 konja manje nego kod mene i 50 konja manje nego obican hibrid...

 

Verovatno nisu hteli da idu preko 2.0, kaoToyota... Sta znam, ja verujem da je 180 konja dovoljno za 99% stvari i da u reviewima preteruju...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Pa to je 120 konja manje nego kod mene i 50 konja manje nego obican hibrid...

 

Verovatno nisu hteli da idu preko 2.0, kaoToyota... Sta znam, ja verujem da je 180 konja dovoljno za 99% stvari i da u reviewima preteruju...

Ali si zato za svaki slučaj kupio 350, neće se baci :D

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Pa to je 120 konja manje nego kod mene i 50 konja manje nego obican hibrid...

 

Verovatno nisu hteli da idu preko 2.0, kaoToyota... Sta znam, ja verujem da je 180 konja dovoljno za 99% stvari i da u reviewima preteruju...

Ovo je bio americki test, razumljivo, njima je sve malo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...