Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

Ove ce godine (ili 2010) i Dacia izbaciti svoj SUV. Pocetna cijena je 15000€. Tu treba dodati oko 5000€ za neku normalnu verziju. Uglavno ce djelove uzimati kao i obicno od renault-a a i od Nissana (mjenjac).dacia-suv.jpg

Edited by borris_
Link to comment
  • 1 month later...
Ove ce godine (ili 2010) i Dacia izbaciti svoj SUV. Pocetna cijena je 15000€. Tu treba dodati oko 5000€ za neku normalnu verziju. Uglavno ce djelove uzimati kao i obicno od renault-a a i od Nissana (mjenjac).dacia-suv.jpg
kanta. sta bi s ovom studijom?¿ f_1235996201em_b148fd4.jpg
Link to comment
  • 2 months later...
Ove ce godine (ili 2010) i Dacia izbaciti svoj SUV. Pocetna cijena je 15000€. Tu treba dodati oko 5000€ za neku normalnu verziju. Uglavno ce djelove uzimati kao i obicno od renault-a a i od Nissana (mjenjac).dacia-suv.jpg
Meni je Yeti za ovo Land Rover lično, a početna cena kod nas je 14800.yeti_ext1.jpg
Link to comment
Upravo sam se zaljubio :wub: ... ne znam koliko trosi, ali sa 1.2 (1.3?) litre, ne moze biti mnogo
ja sam se bas sad sa jednom ovakvom jurio dobre 2 cuke kroz bosnu, 100HP verzija, znaci kako ide ta mala panda to je cisto ludilo, pritom 4x4 lepi u krivinama za ne poverovati. kada bih kupovao drugi auto u kuci, panda 100HP bi bila moj izbor.
Link to comment
Moj F-150 je kao sa slike, u njemu po zakonu ima mesta za 6 osoba (tri napred i tri nazad), ja sam licno jednom uspeo da ubacim 8. 5197547.jpg
Mislilo se na dužinu kabine, a ne širinu. Po dužini kabine je svakako manji od odgovarajućeg SUV ( u njegovom slučaju Expedition )
Link to comment
  • 2 years later...

Amerikanci teraju ove mrcine samo tako, prosto me stra' kad idem preko nekog parkinga da ne podletim nekome pod tockove. Tetka na muza herself vozi cadillac escalade neku luxury verziju, kad sednes unutra nemas osecaj da si u kolima uopste :mellow:Steta sto to nema sanse da se vozi kod nas, nemamo mi puteve za to (a ni gro Evrope, for that matter)

Link to comment
Zašto šteta?
Pa steta jer je izuzetno bezbedno, udobno i korisno vozilo a primereno je USA putevima gde ima bar po dve trake u jednom pravcu i sve je nekako siroko, majku mu.Nije za provlacenje izmedju (sa obe strane) parkiranih vozila nekom malom jednosmernom ulicicom.Naravno, mi nemamo ni pare za ove zverine, jasno.
Link to comment

Valkira, ima nas koji mislimo da SUV-ove koji se tako razbaškare po drumovima (gde im originalno nije mesto) treba ekstra oporezovati. :ss1: Da ne odlazim u tiradu o tome da to ulično korišćenje vandrumskih vozila neretko privlači najslabije vozače, iskompleksirane individue, itd. (Za porodice sa puno dece izmišljeni su people movers, što je mnogo pacifističkija vrsta vozila). Ovo je jednostavno agresija, branici na visini koja mrvi obične automobile, direkt ubija bicikliste i pešake. Svaki put kad bih seo u nekog Landcruisera čudio sam se zašto me svi puštaju da prođem i tamo gde nemam pravo prvenstva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...