Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

Vidiš kako čovek lepo rezonuje, ja ću npr. mojoj hanumi da 'zmem:

 

5915132351_39ae3162a5_h.jpg

 

Oshkosh, kvalitet :wub: Ovo je diler Frenk, mislili smo da stavimo 12.7 mitraljez na kupolu, ali nam čovek daje odličnu ponudu za 20mm top. Jer se ipak mora misliti na bezbednost.

  • Haha 3
Link to comment
18 minutes ago, zorglub said:

Vidiš kako čovek lepo rezonuje, ja ću npr. mojoj hanumi da 'zmem:

 

5915132351_39ae3162a5_h.jpg

 

Oshkosh, kvalitet :wub: Ovo je diler Frenk, mislili smo da stavimo 12.7 mitraljez na kupolu, ali nam čovek daje odličnu ponudu za 20mm top. Jer se ipak mora misliti na bezbednost.

jab mu prvo felge promenijo...

Link to comment

Ne znam da li spada u Suv ali sviđa mi se Toyota Aygo X ,svaki dan prolazi pored moje kuće jedna crvenocrna 

Mislio sam da to nije skupo ,kao ne deluje mi ,ali kad sam video cenu samo sam slego ramenima 

Link to comment

He naivan, spicila me zena skoro u punoj brzini, sunce direktno u oci, trazila naocare Izsrednje trake zavrsio sam rotiran za 180 u levom shoulderu. Skratila mi auto za metar

Edited by 3opge
  • Tužno 3
Link to comment
37 minutes ago, Indy said:

Ama to se broji u SUV kategoriju za statističke svrhe, jbt na kraju ću se iznervirati na automobilima:lolol:

A nema potrebe da se nerviram, pošto je to jedno te isto. Radi se o (gotovo) istim vozilima, od kojih su jedni namenjeni pre svega putnicima (SUV) a drugi za prenos tereta (truck). Tako da se F150 može kupiti kao truck, a i kao SUV (kao na slici.) Upravo širenje ovakvih vozila je ono našta sam se ja inicijalno žalio, ne prevashodno na "mala" vozila tipa Toyota Rav4 i sl (mada i oni postaju sve veći, sa svakom novom generacijom... i u tome i je problem.) Kao što nađoh jedan članak na temu - ono što povećava sva ova vozila je STRAH.

f150suv.jpg

 

  • +1 1
Link to comment
8 hours ago, 3opge said:

ovako to izgleda kad vas spici F150 otpozadi, pravo je cudo da sam prosao bez povreda. Auto je bio moj tada novi civic
 

IMG_0032.thumb.jpeg.db474416c4f2f02b122210f54a8ebb32.jpeg

Kako li tek izgleda F150?¿

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...