Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

nemam lično iskustvo. prijatelji mi nedavno nahvalili banju ždrelo. kažu da je hotel kičerica za sve pare, ali ok funkcioniše, dok su bazeni ono zbog čega se vredi cimati. ovaj deo gde su tobogani, ako sam dobro razumela, zimi pokriju nekakvim balonom.

bili su par radnih dana sad u januaru kad su prošli svi praznici i kažu da nije bila gužva, vikendom zna da bude.

Link to comment

Jel išao neko po banjama u Srbiji ? Otišao bih negde na 2, 3 dana da se izležavam, bazenišem itd itd i pustim mozak na otavu an ženeral.

Preporuke ?

 

 

Ja sam bila u Arandjelovcu, leti doduše, imaju veliki unutrašnji bazen tako da bazenisanje ne bi trebalo da je problem. Ovčar banja ima genijalni topli izvor tako da je još bolje kupanje po hladnijem vremenu nego kad su vrućine, tamo nisam bila doduše otkako je renovirano ali sam čula da je super.

Link to comment

nemam lično iskustvo. prijatelji mi nedavno nahvalili banju ždrelo. kažu da je hotel kičerica za sve pare, ali ok funkcioniše, dok su bazeni ono zbog čega se vredi cimati. ovaj deo gde su tobogani, ako sam dobro razumela, zimi pokriju nekakvim balonom.

bili su par radnih dana sad u januaru kad su prošli svi praznici i kažu da nije bila gužva, vikendom zna da bude.

Meni Zdrelo bzvz bio sam letos velikih ocekivanja kad ono mucak. Mada verovatno je druga prica zimi zbog bazena sa toplo, vodom. Banja Zdrelo nije banja vec jedan hotel i to je to.

Link to comment

Jel išao neko po banjama u Srbiji ? Otišao bih negde na 2, 3 dana da se izležavam, bazenišem itd itd i pustim mozak na otavu an ženeral.

Preporuke ?

Mora Srbija? Moja topla preporuka za Morohalom u okolini Segedina. Ili Forass u samom Segedinu.

 

Aranđelovac je super, ali je uvek bio jezivo skup.

Link to comment

Mora Srbija? Moja topla preporuka za Morohalom u okolini Segedina. Ili Forass u samom Segedinu.

 

Aranđelovac je super, ali je uvek bio jezivo skup.

 

Ja sam u Aranđelovcu bila na nekom vikend paketu koji je bio oko 100 evra za dva noćenja i tri dana (koriste se svi facilities još i ceo treći dan) + nerealno dobra hrana. Ako ima neka takva ponuda mislim da je ok, a redovni cenovnik je previše. Koliko je taj u Segedinu?

Link to comment

To je ok, ako je tako. Meni je nešto bilo u glavi da je oko 100€ noćenje.

 

Forass je negde u tom tvom rangu, nas troje, 2 odrasla plus dete, dva noćenja oko 260€.

 

U Morohalomu se može naći i jeftinije.

Link to comment

To je ok, ako je tako. Meni je nešto bilo u glavi da je oko 100€ noćenje.

 

Forass je negde u tom tvom rangu, nas troje, 2 odrasla plus dete, dva noćenja oko 260€.

 

U Morohalomu se može naći i jeftinije.

 

 

Evo sad sam pogledala, imaju i dalje taj paket dve noći tri dana polupansion za 24 hiljade za dvoje - to je ta cena otprilike jer se sećam da smo mi platili svako po sto evra pretprošlo leto kad smo išli. Polupansion je stvarno nerealan bio. Ima i besplatno za dvoje dece do 6 godina, ali to jedino da smo pitali da pozajmimo.

A Ovčar banja deluje da je dosta jeftinija, noćenje sa doručkom za dvoje je 4700, a pun pansion za dvoje 7160. Ovo bih možda išla da proverim kako je, deluje stvarno povoljno a nekadašnji bazen tamo sam baš obožavala. Najbolja poseta ikad je kad je jednom krenula neka kiša, pola posetilaca se po inerciji razbežali, a mudrija polovina ostala da kulira u bazenu. 

Link to comment

Meni Zdrelo bzvz bio sam letos velikih ocekivanja kad ono mucak. Mada verovatno je druga prica zimi zbog bazena sa toplo, vodom. Banja Zdrelo nije banja vec jedan hotel i to je to.

Bio pre par nedelja. Vikendom je gužva, smorio sam se na ulazu. Ali čim sam se ubacio u vodu je bilo super, nisam izašao 3 sata osim kada je bilo potrebno popeti se do tobogana ili otići u drugi bazen. Fin je osećaj biti u otvorenom bazenu na +5 ili +10 spoljne temperature dok je temperatura vode 36. U unutrašnjem bazenu je T 30-32, tako piše. Imaš i saune i slane sobe. Naložio sam se da proboravim duže vreme u parnom kupatilu ali mi nije išlo pa sam batalio.  

 

Treba ići radnim danom ako se može. 

Link to comment

Pa zimi je bolje ici zamisli mene na 40 stepeni u vrucoj vodi. Tobogani nisu losi a u taj bazen sa temperaturom 30+ sam skocio na glavu bez ikakvog znanja o toploti bilo je au jbt vrelo :)

Link to comment

Mora Srbija? Moja topla preporuka za Morohalom u okolini Segedina. Ili Forass u samom Segedinu.

 

Aranđelovac je super, ali je uvek bio jezivo skup.

 

Ne mora, naravno.

nemamo topik za banjski turizam, pa ću da hajdžekujem temu.

 

A slovenije, jel zna neko kako je tamo ?

Link to comment

Ne mora, naravno.

nemamo topik za banjski turizam, pa ću da hajdžekujem temu.

 

A slovenije, jel zna neko kako je tamo ?

 

 

Po pričanju mojih trugara i drugarica, Terme Čatež su vrh. Samo, mene je uvek odbijalo to što bih morao da vozim 4-5 sati donde...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...