Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Mislim da je Glas Razuman već kačio to mesto.

 

Jeste :)

  • Replies 1.3k
  • Views 167.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Ipak se nismo spustili do Trajanove table, ali sam sve zapamtio za sledeći put, posebno tu kafanu.   Za vikend sam bio na potezu Viminacijum - NP Đerdap.   Viminacijum me je oduše

  • Obišao sam (obnovljenu) tvrđavu Ram, prešao skelom u Banat, rashladio se na Vračevgajskom jezeru, vratio se na večeru u Staru Palanku (Lederata - odlične šnicle/krmenadle od soma), vratio se nazad pre

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    ako merkaš vrnjačku banju, samo hotel park

Posted Images

Jeste, ima i poneki stap tamo.

 

uh, mozda odemo tamo na nekoliko dana.

jel ima wifi?

 

:D

Васо, има ли комараца тамо? Којим путем си ишао?

Васо, има ли комараца тамо? Којим путем си ишао?

Pojavili su se komarci poslednjeg dana u vecim ali ne strasnim kolicinama, tad je vec bilo zakazano prskanje ali je bilo nestabilno vreme pa su odlagali.

 

Beograd-Novi Sad-Vrbas-Kula-Sombor-Bezdan

Edited by Грешни Василије

jel ima wifi?

 

:D

Nema, a i mobilni net je bio beskoristan, meni doduše na vipu. Telekom ortaku radio odlično.

Potvrdjujem za VIP, samo edge i to radi pa ne radi

  • 4 weeks later...

u sklopu samoodrživog razvoja, u poslednje vreme smo bili u vršcu, pančevu, novom sadu, bačkoj topoli i zobnatici (i na jezeru), i na lokalu avala (trešnja, duboki potok, babe, toma i nada), obilazimo lokacije koje su na sat, sat i po od beograda. pančevo sjuper, kao i uvek, zobnatičko jezero isto odlično, ima i bajkera. trešnja je bombonjera. u svakom slučaju, preporuke za svaku od navedenih lokacija, nećete se zezunuti, nije daleko, nije skupo, a reset je garantovan.

e da vi oko Beograda imate gomilu jezera i prirode,bas lepe i bas blizu..ja sam se iznenadila..

 

 

mi planiramo putovanje,plan je da strpamo opremu i kamping opremu u kola,da sednem i krenem..bilo gde,jako mi treba..pa makar otisla na neko fruskogorsko jezero i rasirila sator ispod drveta i tu ostala..bilo gde!

za sada su u opciji Rajac Suvoborski..mozda Srebrno jezero ali mi se za sada najvise svidja jezero Medjuvrsje u Ovcar Banji ..pa mozda i do mora dodjemo a tu sam u fazonu satora na velikom pjesku i nista vise..

 

ali tek sam pocela da istrazujem pa ako neko ima predlog za neko lepo i pusto jezero na planini sa drvetom i mestom za 1 sator slobodan je da predlozi

Sta ima u pancevu? o.O

osim ovoga

ebu7a8u4.jpg

deliblatska pescara?

Pa to nije pancevo

a dobro blizu je,to sam ja samo htela da budem optimisticna :)

zmajevac krevet 750 :) tamo idemo sledećeg vikenda. ivy, ima li plivanja na nekom od tih jezera? 

 

 

 

nemam opravdanje za pančevo, prosto mi se dopada. 

Gde na Trešnji? Kod jezerceta?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.