Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

Žao mi samo što umesto mene nije Indy ili kakav vrsni zaljubljenik u fotografiju, izložba komotno može da se napravi posle nekoliko dana.
Pa sta tebi fali, znas sve sto treba, pa i vise.ps. sv. Sisoje :lolol:
Link to comment

ne bi mi bilo do do slikanja posle šljake, samo bi seo na basamak bivše ateksove radnje gde je još preostalo samo eks od svetleće reklame i gledao Petriju 1/1

Link to comment

Slikaj i kaci, taj predeo se ne mozes opisati recima, ljudima vidim nevericu u ocima kad pricam kako to izgleda. Mene Senjski rudnici podsecaju na onaj grad u filmu Mrtav covek, a i atmosfera je takva.

Link to comment
  • 1 month later...

neki predlog za prenoćište u Boru, potrebni čist krevet i kupatilo, i naravno da je bez kućnih ljubimaca tipa žohari, kukci i ostala menažerija:)

Link to comment

tjah to jezero mi daleko, ovaj albo je 3k za noć, prenapucan je za moje potrebe, možda i pronadjem nešto povoljnije. ako ne bitiće taj albo.hvala u svakom slučaju

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
  • 2 months later...

treba mi hitno neka preporuka za jedno nocenje na zlatiboru. treba mi nesto potpuno osnovno, bukvalno od nocas do ujutru i da nije nista suvise skupo.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Bila sam nedelju dana na Perućcu, hotel Jezero, tj. u bungalovima. Priroda je nestvarno lepa. Samo jezero hidroelektrane Bajina bašta,reka Drina, zatim Tara, i ceo taj kraj su me potpuno oduševili.Međutim, boljka svih naših srpskih krajolika je što se smatra da će biti sami po sebi dovoljni. Jbte, nisam ja nikakav zahtevan turista, ne želim rizort, nisam ni došla u tako nešto, ali da nema pešačka staza uz jezero, da nemaju klupe za sedenje, da u jednoj jedinoj prodavnici kod hotela nema ni mleka ni jogurta, da deca na raspolaganju imaju samo jednu klackalicu i dve ljuljaške koje su tu zaostale još iz osamdesetih. Mesto je takvo, da bi godišnje nekoliko desetina hiljada turista sigurno došlo tu, ali šta im je ponuđeno. Ništa, samo lep pogled.Ja volim lagani hajking, oko 10-15 kilometara dnevno, to je ovde nemoguće, jer nemaš gde da hodaš sem po putu, a onda se sklanjaš automobilima.183184969895a3e8a81cbc2462faaea506ceb0ca.jpg183185012ff47b9d9adb8477d88c9e420aa9415e.jpg183185096cbaf1a089196e04a98f275e733235d8.jpg

Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...