June 4Jun 4 3 hours ago, brusli said:Sve OK, osim Banatske Palanke, prljava kasaba za izbegavati.Ako iznajmi kola, moze da se locira u Bajinoj Basti (jedan od najlepsih malih gradica u Srbiji), a odatle su mu blizu 3 izuzetne prirodne lokacije, Tara, Perucac i Drina. Inace put od Mitrovca do Perucca je mozda i najlepsi put u Srbiji, sa neverovatnim pogledom.ovo cu da im posaljem da izuce, uz par linkova na predlozene lokacije. dobra rakija u BB, meni bi to dosta bilo
June 5Jun 5 11 hours ago, brusli said:Sve OK, osim Banatske Palanke, prljava kasaba za izbegavati.? ni manje ni više kasabasta/prljava od bilo koje varošice niz DunavPoznata je po velikom broju ribljih kafana po glavi stanovnika (doduše nisu spektakularne), ali meni je glavni razlog da se prođe tuda da se doživi prelazak skelom preko Dunava, dok skela još postoji.Nedavno sam bio u Ramu, krenuo na drugu stranu, pa rekoh ko će da čeka skelu i da plaća skelarinu, odoh ja na most kod Kovina.E taj put oko Smedereva do mosta, i sam most - to je tek bila kasaba, prašina i rupa do rupe, bolje da sam čekao na skelu!
June 5Jun 5 2 hours ago, Frile said:? ni manje ni više kasabasta/prljava od bilo koje varošice niz DunavPoznata je po velikom broju ribljih kafana po glavi stanovnika (doduše nisu spektakularne), ali meni je glavni razlog da se prođe tuda da se doživi prelazak skelom preko Dunava, dok skela još postoji.Nedavno sam bio u Ramu, krenuo na drugu stranu, pa rekoh ko će da čeka skelu i da plaća skelarinu, odoh ja na most kod Kovina.E taj put oko Smedereva do mosta, i sam most - to je tek bila kasaba, prašina i rupa do rupe, bolje da sam čekao na skelu!Apsolutno se slazem. Samo tu jedem somovinu bar jednom godisnje. Mada su od navale beogradjana i Rumuna cene beogradske
June 5Jun 5 Ja bejah prosle godine, rekoh da vidim Dunav sa te strane.Prvo je bila neka prasina dok se dolazi do Dunava, onda neke kafancuge, iz kojih je dolazila glasna (neprijatna) muzika, a bila je i guzva.Rekoh da vidim Dunav, kad ono na sve strane plastika i otpad po obali.I naravno komarci.Ne bih ponovio taj izlet, bolja su mi Zagajicka brda i Vrsacki breg (i Vrsac).
June 10Jun 10 Jel ima smisla ici u Zrenjanin na par dana ?To je jedini veci grad u Vojvodini gde nisam bio, uvek mi je bio nesto neprivlacan ne znam zasto (valjda sto je ozloglasen zbog gradske vode i industrije).Ali ako je Cane tamo, mora da ima nesto u tome...
June 10Jun 10 On 4. 6. 2026. at 10:17, banecare1 said:kakav sad adrenalin to je par sa bebom, oni bi da setaju po prirodi.Izvinjam se bebi. Davno sam izasao iz te priče. Nije bilo namerno.
June 12Jun 12 Na Rtanj sam se penjao 7, 8 puta, prošli vikend sam prvi put bio na vrhovima okolo, Baba i Mućea, Baba malo preko 1000mnv, Mućea malo ispod. Ima i lep stenovit vidikovac "stenje" malo ispod "babe".Međutim, glavna atrakcija predela je Kraška jama i pećina golema porica koja blago rečeno izgleda spektakularno sa ulazom od oko 30 metara prečnika.Pećina je duga više od 200m i duboka ukupno oko 35.Sve u svemu preporuka... Edited June 12Jun 12 by Mil@n
Create an account or sign in to comment