Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

Eeee hvala ti i dje čuli i dje ne čuli, i za PM i za ovo.

Rezervisao sam na drugom mestu, u Gujaničića mali. bliže orlovima, tj 200 metara od klisure valjda, a ovo što si napisao za aktivnosti je odlična referenca, baš mi je to trebalo.

Link to comment

Btw, Lukovici ce te vozati camcem i nevezano za smestaj, od ovoga sto sam video oni nude najbolju turu, mada moze biti da i ti kod kojih ti ides nude nesto slicno

Link to comment

Nude, svi oni to nude. Ovi imaju slabiji smeštaj, ali su bliže akciji i nude za 1.800 din pun pansion, znači zlatarske hrane u neograničenim količinama. Porodica je skoro dobila nagradu za najbolji zlatarski sir.

Link to comment

Aha, a to je to.

Ti si kod brane dakle. Blizi jesi orlovima u smislu da je tu iznad brane hraniliste gde se skupljaju. I ja sam bio par stotina metara od obale, samo sto mi je na toj tacki obala bila prilicno nepristupacna, pa je moralo okolo da se pesaci da bi se spustilo na nju. Doduse malo si dalje od onih meandera (gde supovi takodje bleje u velikim kolicinama) nego sto sam ja bio, ali do toga sve jedno ima da sipci dosta a i verovatno ces ici camcem.

Link to comment

Da, tako sam i ja shvatio. Sve u svemu zadovoljan sam, mada je sam put doveden u pitanje  jer već nedeljama, i sa znatnim zakašnjenjem, čekam odgovor na bitno pitanje za eventualni novi posao, a to mi direktno utiče na planove. Kako je krenulo, ostaću bez ikakvog odmora ove godine, ako se ovako nastavi.

Link to comment

Pošto su žene odustale od bazena sutra, molim savet za neki lep salaš gde mogu deca da se razmile i da se štogod pojede fino, da ne bude baš dalje od sat vožnje od bg, ako može tj. ne baš Palić.

Link to comment

Pošto su žene odustale od bazena sutra, molim savet za neki lep salaš gde mogu deca da se razmile i da se štogod pojede fino, da ne bude baš dalje od sat vožnje od bg, ako može tj. ne baš Palić.

NIsam siguran da je salaš ali definitivno može korektno da se jede i da se deca razmile. 

 

Na zrenjaninskom putu, mesto se zove Stajićevo a restoran Trofej. http://restorantrofej.com/kontakt.html 

 

Ima dosta prostora za klince (neke trampoline, ljuljaške, vrt solidne veličine koji kapiram da je deci zanimljiv i da rasterećuje roditelje svakominutnog nadzora). Klopa je, rekoh, korekna. Butkica koju sam jeo je bila nešto suvlja ali supa je bila odlična kao i divljački gulaš koji su jeli drugi za stolom. 

 

Cene su korektne ali ne mogu da se setim detalja.

 

Edit: bio sam tamo u maju mesecu. 

Edited by pacey defender
Link to comment

 Blizi jesi orlovima u smislu da je tu iznad brane hraniliste gde se skupljaju.

 

Evo vam izbliza, glas je prošao i dalje od rampe :D

 

29762_399279357625_6540836_n.jpg

 

Ja sam bio tamo dva puta, drugi put prošle godine, ovo je od prvog puta... Bili smo smešteni u selu Vilovi kod porodice Botić. Imali su neke barake, tj brvnare, mi smo planirali šator ali sam se nešto žešće sjebao taj dan pa sam se upakovao u neku sobu da se ne maltretiram po šatoru. Nikad neću zaboraviti taj doručak... Suhoga mjesa koliko moš pojesti, prženice, kiselo mleko, kajmak + koješta za 150 dindži po čoveku, eeej.... Milina. Imaju i novu veću brvnaru gde je taj kao "restoran" i sobe na spratu, sve lepo, novo, u lamperiji i lepog ambijenta sa lepim pogledom...

 

29762_399279627625_5455017_n.jpg

 

http://www.vilovi.info/onama/

Link to comment
  • 1 month later...

Da li je pocetak oktobra okej vreme da se ode u Resavsku pecinu i okolinu? Ako je neko skoro bio, da li postoji obilazak i sa nekim vodicem ili se samo plati ulaz pa covek sam razgleda?

 

Hteli bismo neki vikend da odemo da se prosetamo van Beograda. Ali sve sta je na 4-5h voznje u jednom smeru od Beograda otpada a posto u Vojvodinu idem(o) stalno mogli bismo da odemo negde juznije.. Najbolji bi nam bio jednodnevni izlet ali moze i da se spava negde pa da se u nedelju vratimo u pristojno vreme kuci = dve epizode Battlestar Galactice pre spavanja.

Link to comment

Ako ne uspes da nadjes vodica za Resavsku, predlazem ti Lazarevu pecinu u Zlotu, kod Bora. Preko puta pecine je kafanica sa bastom, pa tu upitas za vodica, obicno je to gospodja iz kafane ali fino moze da vas provede kroz pecinu i objasni sta vas zanima. Ima i neka stazica sa pored ulaza koja vodi skroz na vrh brda u kome se nalazi pecina. Pogled je odlican odozgo, ali samo ako ste vicni penjanju. Jos se moze svratiti i u rimsku carsku palatu Felix Romuliana kod Zajecara, i ako bude lepo vreme, da se iskulira na borskom jezeru, kazu da su ga sredili.

 

Sve ti je to na max 3 sata voznje od BGa.

Link to comment

Ako ne uspes da nadjes vodica za Resavsku, predlazem ti Lazarevu pecinu u Zlotu, kod Bora. Preko puta pecine je kafanica sa bastom, pa tu upitas za vodica, obicno je to gospodja iz kafane ali fino moze da vas provede kroz pecinu i objasni sta vas zanima. Ima i neka stazica sa pored ulaza koja vodi skroz na vrh brda u kome se nalazi pecina. Pogled je odlican odozgo, ali samo ako ste vicni penjanju. Jos se moze svratiti i u rimsku carsku palatu Felix Romuliana kod Zajecara, i ako bude lepo vreme, da se iskulira na borskom jezeru, kazu da su ga sredili.

 

Sve ti je to na max 3 sata voznje od BGa.

 

Hvala, i ovo deluje bas zanimljivo :) i podnosljivo u smislu voznje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...