Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

tjah da, ovo je sa produženim dejstvomidealan bi bio neki seoski turizam u Resavici, etno kuća sa strujom i wifi-jem, Ćuprija da, ali idealno bi bilo što bliže:)

Link to comment

Cek ja moram da pogledam i da se raspitam. Znam za Hotel Despotovac(valjda se tako zove) drzi jedna devojka koju znam ali kakve su im cene i to neam pojma. Ako hoces mogu da se cujem sa njom da pitam.A u selu zvanom Cuprija cisto sumnjam da ima nesto :lol:

Edited by Moća
Link to comment

jel Ćuprija toliki raspad? gugl mi kaže da u Ćupriji imaju čak tri hotela.nisu mi bitne cene, ne plaćam ja :)više blizina Pasuljanskih livada

Link to comment

okačio sam kartu gore, jebem li ga Despotovac Ćuprija Resavica ili neka drumska krčma u koju svraćaju umorne kamiondžijeodprilike sam već locirao nešto, a tebe sam prozvao mislići da je to tvoj kraj pa znaš više od gugla;)

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
tjah da, ovo je sa produženim dejstvomidealan bi bio neki seoski turizam u Resavici, etno kuća sa strujom i wifi-jem, Ćuprija da, ali idealno bi bilo što bliže :)
Ćuprija nikako, koliko se sećam tamo je bio samo 1 hotel u koji nikad ne bih više ušao. Na tom potezu imaš Jagodinu iznad, ili Paraćin ispod - ali slušaj Moćine savete
Link to comment

Videh kartu nekako mi tu Despotovac najblizi zvacu da pitam koliko kosta smestaj. Sta te interesuje? Pun pansion, nocenje sa doruckom ili?

Edited by Moća
Link to comment

Resavica bato, tu sam proveo najlepše trenutke detinjstva!Imaš vako, hotel Đula koji je skoro renoviran.Imaš pivnicu gore iznad fabrike Beko u kojoj je pio Miloš MIlutinović (koji je služio vojsku na Livadama).Imaš železničku stanicu koja je prezervirana od 60ineke. 99% sam siguran da je Resavica najbliža.Sad ću još da pišem...Ali ako odeš u jebeni Despotovac umesto u Resavicu...Eventualno Ravna Reka. Industrijski turzizam. Tamo ima nekih smeštaja ali nisam proverio.

Edited by McCabe
Link to comment

Vidi ga ovaj drvi neki lokalpatriotizam a Resavicu zadnji put video pre 100 godina.Sad cu iscimam drugara iz srednje sto zivi u Resavici.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

pa šta ima čovek ako ide iole turistički da se zavlači u jebeni Despotovac ili Ćupriju? koj će tamo? to su obični srpski post ww2 gradovi. ima ih po celoj Srbiji. bolje da vidi kakvu takvu zanimljivost.bolje mu je ovo. a mislim da ima i direktan put od resavice ka livadama kroz šumu gde su ranije išli tenkovi. verujem da to radi i dalje.put je prolazio pored ovoga:jezero-v.jpga od prirode imaš i ovaj potok:http://www.flickr.com/photos/darkves/2192621655/lightbox/

Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...