Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

jel ima neki tip za dobro spavanje u uzicu i okolini, preferirao bih neki mali etno objekt ili slicno, moze priroda ali bih izbegao betonirani zlatibor, mozda nesto drugo u blizini?
pa idi u sirogojno, iznajmiš apartman u onom etno selu
Link to comment
  • 2 months later...

Moj rodjak iz USA se zeni u avgustu mesecu ove godine i izrazio je covek zelju da medeni mesec provede na nekoj od planina u Srbiji a mene nesrecnog zaduzio da mu preporucim neke hotele/smestaj..Kako sam dosezao samo do Zlatibora par puta, moze li neko da me uputi kakvo je stanje na Kopu, Tari, Staroj Planini il' ko zna gde, da preporuci dobar hotel ili vilu, sightseeing options i te activities za desetodnevni medeni mesec?Hvala unapred!

Link to comment
  • 2 months later...

jel neko bio skoro na tari i ima kakvav savet ili preporuku ili čak broj telefona nekoga ko izdaje kakvu pristojnu sobu tamo?i da li ima neki organizovan kamp ili se može samo dići šator i prespavati gde nam se ćefi?

Edited by funk soul sister
Link to comment
  • 1 month later...
Moj rodjak iz USA se zeni u avgustu mesecu ove godine i izrazio je covek zelju da medeni mesec provede na nekoj od planina u Srbiji a mene nesrecnog zaduzio da mu preporucim neke hotele/smestaj..Kako sam dosezao samo do Zlatibora par puta, moze li neko da me uputi kakvo je stanje na Kopu, Tari, Staroj Planini il' ko zna gde, da preporuci dobar hotel ili vilu, sightseeing options i te activities za desetodnevni medeni mesec?Hvala unapred!
valjda mu ovde ne bi bilo lose
Link to comment

@ lord_s - Preporučujem ovo, izuzetno je po mnogočemu a jeftinije od svega izvikanog tipa Zlatibora i Kopaonikahttp://www.etnopoint.rs/index_srp.htm

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam da li je pravi topic, ali čisto da pitam. Treba mi pomoć oko toga da li neko zna neki korektan hotel u širem centru Beograda za novac koji je realan za tu uslugu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
@ lord_s - Preporučujem ovo, izuzetno je po mnogočemu a jeftinije od svega izvikanog tipa Zlatibora i Kopaonikahttp://www.etnopoint.rs/index_srp.htm
:isuse: kad ne citam topik
Link to comment
  • 3 months later...

neko je, valjda ovde, davno pominjao zasavicu. elem, bio sam tamo pre desetak dana sa gospođom i holandezima. ništa specijalno. gulaš od mangulice je bio OK, možda prejak. cena za gulaš + pivo + salata i lebac izašla je hiljadarku po glavi. razočaravajuće je bilo što je ulaz kroz kapiju 200 RSD po glavi da bi izašao na livadu na kojoj dečurlija iz BG škola trčkara za loptom ili bez nje. sve se plaća pa ne znam čemu i ulaz. ako nije za to da vidiš u 4 torića, mala i nečista rogatu kravu vezanu na konopcu od metar, neiztimarenu kobilu koja njuška po sopstvenom govnetu, magaricu i mangulicu. sve 4 sa sve mladuncima. čamci ne voze jer nema dovoljno vode u rečici. kola za razgledanje poseda su tu ali čemu?. suveniri u vidu prerađevina sa cenama u €. interesantat je boravak u "etno sobi", restoranu i penanje na toranj gde mogu da se vide šunke i slično na sušenju. mogli smo i bez tog izleta. vrlo dobro je što je lokacija ekstremno lako bila pronađena, upadljivi putokazi posvuda, od autoputa do kapije.drugi izlet je bio vrlo dobar, do kovačise. posetili smo galeriju, pazarili oslikane tikve, grafike i izbušena jaja, otišli na klopu ali o tome na drugom topiku. onom o restoranima.

Link to comment
  • 3 months later...

stara planina - jer ima neko predlog za privatni smestaj, samo bih voleo da nije u nekoj malomokroluskoj i kaludjerickoj nezavrsenoj novogradnji. treba mi za vikend, otkrio sam da ovi slovenci koji servisiraju goste falkenstajner hotela ski opremom imaju u ponudi i krplje, pa bih onda isao u malu snezno pesacku avanturu, kad vec nema nordijskog skijanja.

Edited by gazza1
Link to comment
  • 1 month later...

treba da provedem nekoliko dana na Pasuljanskim livadama, gde da tražim najbliži smeštaj, dajte kakvu preporuku. Ćupirja, Despotovac ili ako ima nešto bliže :)Moćo?!?

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...