Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

I Čoka i Senta su dosadne opako. Ako budete imali vremena da se zezate, idite u Szabadku.
huh, hvala ti.ništa onda, upiću se ko ćovek noćas, pa sutrašnji dan neću ni uočiti.ili ćemo čirliderovati te modele tenkića i ostalog. ili tražiti zen u senti.ili mesto da ručamo.Szabadka je... Subotica?ili ja opako nemam pojma?
Link to comment
huh, hvala ti.ništa onda, upiću se ko ćovek noćas, pa sutrašnji dan neću ni uočiti.ili ćemo čirliderovati te modele tenkića i ostalog. ili tražiti zen u senti.ili mesto da ručamo.Szabadka je... Subotica?ili ja opako nemam pojma?
Imas odlican set bazena u Banji Kanjiza, to ne propusti ni slucajno, imas srece sa vremenom.
Link to comment

došla iz sente upravo. meni tamo bilo v lepo, i mesto mi se dopalo. nisam očekivala ništa, ali mi je vrlo prijalo to ništa. imaju veoma lepu, mada oronulu zgradu za venčanja (opština, ili tako nešto), i neku kulu pored. i crkvicu sa finom portom i kupalište preko mosta. fino, poluprazno, ljudi preplivavaju reku najnormalnije, nigde gužve, milina...žalim što nisam ponela kupaći kostim.imam i nekih fotografija, ali nemam trenutno kablić da to prebacim.

Link to comment
  • 1 month later...
Vranje? Sta raditi, gde jesti, piti...? Idem poslovno na nedelju dana, plasim se da cu se zestoko smoriti.
imas gomilu kafica u centru grada. ne znam imena restorana ali generalno je hrana solidna, a nije skupa. smorices se zestoko.
Link to comment
imas gomilu kafica u centru grada. ne znam imena restorana ali generalno je hrana solidna, a nije skupa.
Hvala.
smorices se zestoko
:( Valjda ce nesto napisati i neko sa malo optimisticnijom prognozom.
Link to comment

Obazvezno obidji brdo Przar pored Vranja, moze da se uziva, kako u pogledu, tako i u setnji. Tu je i neki restorancic na brdu. Sam grad je dosadan, ali imaju kul kafice za bleju, cene upola manje od beogradskih, kao i par zanimljivih kulturno-istorijskih lokaliteta. Kuca Bore Stankovica npr. :)

Link to comment
Obazvezno obidji brdo Przar pored Vranja, moze da se uziva, kako u pogledu, tako i u setnji. Tu je i neki restorancic na brdu. Sam grad je dosadan, ali imaju kul kafice za bleju, cene upola manje od beogradskih, kao i par zanimljivih kulturno-istorijskih lokaliteta. Kuca Bore Stankovica npr. :)
To se trazi. :thumbsup: Hvala mnogo!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...