Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Partizan 2026/27

Featured Replies

  • Replies 175
  • Views 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • twisted
    twisted

    Upravo sam se vratio sa Teleoptika. Pogoresmo ko niko do sada, ali je vredelo. Upravo je završen memorijalni turnir Dragan Mance i u (zlatnoj) generaciji 2016 trofej je uzela selekcija FK Partizan pre

  • Midžeta
    Midžeta

    Bye Peđice

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    retko gadan tip, još kad je u kolaboraciji sa onim kradljivcem televizora kalenićem pakao

Posted Images

1 hour ago, Papovac said:

a plava cigraheart

Nije imao sreće, vodio tim protiv One Zvezde, ja bio na tekmi kad su nas saranili 3:0 do poluvremena, svi smo se sasrali da će da pukne petarda do kraja, ali Bog Dejo bio milostiv pa spustio gas.

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

i moca, too

Pa Moca se nije snašao, upao posle majstor Jusufija i ludog Golca, malo nas ga uopšte pamti kao trenera. Plus je bio na pogrešnoj strani, sa generalima u odlasku, i posle nikad više dobio šansu. Jbg, nije se potrefilo.

Sa generalima je znao samo dobri naš Žare. Zna i dalje.

5 hours ago, Ted said:

Ajd sad i zvanično - dobrodošlica Saši Iliću. Nadam se da smo ispunili kvotu jedenja govana, svađa i ostalih sranja i da počinjemo, napokon nešto da gradimo. Trenerske klackalice mi preko glave, ako nešto gigantski ne zasere neka ostane celu godinu a i više.

Svima nam je preko glave lošeg rada i poteza, vreme je za prave poteze, rešenja pre svega uprave pa posle i trenera. Od uprave očekujem da Saši Iliću daju adekvatna pojačanja koje je tražio a ne koje mu nameću neki menadžeri. Bio bih zadovoljan da sledeće godine budemo drugi na kraju i da se nekako plasiramo napokon u evropu.

Od ove sezone koja je na početku, u evropi očekujem da ćemo ispasti u drugom ili trećem kolu uz klasična opravdanja da nemamo para za pojačanja (povezano sa onom željom oko PRAVIH pojačanja koje verovatno neće doći - ili će doći neka novinarsko burekdžijska pojačanja) .

Skeptičan sam prema budućnosti kluba, išli smo ka dole, organizaciono i finansijski nas stiže i Vojvodina.

Sada kada nema ćacija Mijatovića neka se uprava pokaže.

Od ŽELJE, RADA I GENERALNO ATMOSFERE U I OKO KLUBA će zavisiti i moje praćenje kluba, a ne od rezultata, jer od rezultata očekujem skromno samo NE dalje propadanje.

Volim Partizan! Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!

Edited by Kreator

tačno će tako i da se desi.

nema stabilizacije bez dve vezane mirne godine provedene u radu, kako bi se videli prvi rezutati.

Danko se ne sali, pocinje sa brutalnim potpisom.

ne izbacuju se najjače karte odmah. ako kanimo bilo šta uraditi treba da stigne barem šest, sedam igrača

nemam pojma ko je momak, po podacima koje vidim primarno je centralni vezni. dolazi iz Holandije, ima 20 godina, državljanin je CG

Padace bombe do kraja prelaznog roka..

14 minutes ago, Ted said:

ne izbacuju se najjače karte odmah. ako kanimo bilo šta uraditi treba da stigne barem šest, sedam igrača

nemam pojma ko je momak, po podacima koje vidim primarno je centralni vezni. dolazi iz Holandije, ima 20 godina, državljanin je CG

заправо за домаћу лигу и лагано 2 место, без секирације, је довољно ископати крилног напасника квалитета леонарда и напасника у рангу ђурђевића

  • дакле играча који је кадар да сам себи направи шансу и да поентира из исте и шпица егзекутора, ова двојица гарантују 50+ згодитака у сезони

  • а ако државна миљеница и наредне сезоне буде просипала бодове као ове, славила би се титула hihi

izgleda smonizbegli minu zvanu ifet đakovac

prvi plus za danka

On 9. 6. 2026. at 13:26, April said:

Nije imao sreće, vodio tim protiv One Zvezde, ja bio na tekmi kad su nas saranili 3:0 do poluvremena, svi smo se sasrali da će da pukne petarda do kraja, ali Bog Dejo bio milostiv pa spustio gas.

Pa Moca se nije snašao, upao posle majstor Jusufija i ludog Golca, malo nas ga uopšte pamti kao trenera. Plus je bio na pogrešnoj strani, sa generalima u odlasku, i posle nikad više dobio šansu. Jbg, nije se potrefilo.

Plava Čigra je 82/83 osvojio titulu sa Partizanom.

Poslednju u SFRJ.

12 minutes ago, sigurnost said:

Plava Čigra je 82/83 osvojio titulu sa Partizanom.

Poslednju u SFRJ.

jeste, moca i mance kidali. tukli smo se sa dinamom. poslednja je bila'86

Ђаковац би за нас био појачање реално, ал за типа 300.000 ил тако нешто. Звучи сулудо да га Војводина наводно плаћа 1.2 милиона а човек гази дваесдевету..

On 10. 6. 2026. at 17:29, Ted said:

ne izbacuju se najjače karte odmah. ako kanimo bilo šta uraditi treba da stigne barem šest, sedam igrača

nemam pojma ko je momak, po podacima koje vidim primarno je centralni vezni. dolazi iz Holandije, ima 20 godina, državljanin je CG

biće max 3-4 igrača

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.