June 9Jun 9 1 hour ago, Papovac said:a plava cigraNije imao sreće, vodio tim protiv One Zvezde, ja bio na tekmi kad su nas saranili 3:0 do poluvremena, svi smo se sasrali da će da pukne petarda do kraja, ali Bog Dejo bio milostiv pa spustio gas. 1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:i moca, tooPa Moca se nije snašao, upao posle majstor Jusufija i ludog Golca, malo nas ga uopšte pamti kao trenera. Plus je bio na pogrešnoj strani, sa generalima u odlasku, i posle nikad više dobio šansu. Jbg, nije se potrefilo.
June 9Jun 9 5 hours ago, Ted said:Ajd sad i zvanično - dobrodošlica Saši Iliću. Nadam se da smo ispunili kvotu jedenja govana, svađa i ostalih sranja i da počinjemo, napokon nešto da gradimo. Trenerske klackalice mi preko glave, ako nešto gigantski ne zasere neka ostane celu godinu a i više.Svima nam je preko glave lošeg rada i poteza, vreme je za prave poteze, rešenja pre svega uprave pa posle i trenera. Od uprave očekujem da Saši Iliću daju adekvatna pojačanja koje je tražio a ne koje mu nameću neki menadžeri. Bio bih zadovoljan da sledeće godine budemo drugi na kraju i da se nekako plasiramo napokon u evropu.Od ove sezone koja je na početku, u evropi očekujem da ćemo ispasti u drugom ili trećem kolu uz klasična opravdanja da nemamo para za pojačanja (povezano sa onom željom oko PRAVIH pojačanja koje verovatno neće doći - ili će doći neka novinarsko burekdžijska pojačanja) .Skeptičan sam prema budućnosti kluba, išli smo ka dole, organizaciono i finansijski nas stiže i Vojvodina.Sada kada nema ćacija Mijatovića neka se uprava pokaže.Od ŽELJE, RADA I GENERALNO ATMOSFERE U I OKO KLUBA će zavisiti i moje praćenje kluba, a ne od rezultata, jer od rezultata očekujem skromno samo NE dalje propadanje.Volim Partizan! Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! Edited June 9Jun 9 by Kreator
June 10Jun 10 tačno će tako i da se desi. nema stabilizacije bez dve vezane mirne godine provedene u radu, kako bi se videli prvi rezutati.
June 10Jun 10 prvo pojačanje je Aleks Zekovićhttps://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/partizan-poceo-sa-pojacanjima-francuski-ak-iz-fajenorda-potpisao-na-tri-godine/545995
June 10Jun 10 ne izbacuju se najjače karte odmah. ako kanimo bilo šta uraditi treba da stigne barem šest, sedam igračanemam pojma ko je momak, po podacima koje vidim primarno je centralni vezni. dolazi iz Holandije, ima 20 godina, državljanin je CG
June 10Jun 10 14 minutes ago, Ted said:ne izbacuju se najjače karte odmah. ako kanimo bilo šta uraditi treba da stigne barem šest, sedam igračanemam pojma ko je momak, po podacima koje vidim primarno je centralni vezni. dolazi iz Holandije, ima 20 godina, državljanin je CGзаправо за домаћу лигу и лагано 2 место, без секирације, је довољно ископати крилног напасника квалитета леонарда и напасника у рангу ђурђевићадакле играча који је кадар да сам себи направи шансу и да поентира из исте и шпица егзекутора, ова двојица гарантују 50+ згодитака у сезониа ако државна миљеница и наредне сезоне буде просипала бодове као ове, славила би се титула
June 11Jun 11 On 9. 6. 2026. at 13:26, April said:Nije imao sreće, vodio tim protiv One Zvezde, ja bio na tekmi kad su nas saranili 3:0 do poluvremena, svi smo se sasrali da će da pukne petarda do kraja, ali Bog Dejo bio milostiv pa spustio gas.Pa Moca se nije snašao, upao posle majstor Jusufija i ludog Golca, malo nas ga uopšte pamti kao trenera. Plus je bio na pogrešnoj strani, sa generalima u odlasku, i posle nikad više dobio šansu. Jbg, nije se potrefilo.Plava Čigra je 82/83 osvojio titulu sa Partizanom.Poslednju u SFRJ.
June 11Jun 11 12 minutes ago, sigurnost said:Plava Čigra je 82/83 osvojio titulu sa Partizanom.Poslednju u SFRJ.jeste, moca i mance kidali. tukli smo se sa dinamom. poslednja je bila'86
June 11Jun 11 Ђаковац би за нас био појачање реално, ал за типа 300.000 ил тако нешто. Звучи сулудо да га Војводина наводно плаћа 1.2 милиона а човек гази дваесдевету..
June 12Jun 12 On 10. 6. 2026. at 17:29, Ted said:ne izbacuju se najjače karte odmah. ako kanimo bilo šta uraditi treba da stigne barem šest, sedam igračanemam pojma ko je momak, po podacima koje vidim primarno je centralni vezni. dolazi iz Holandije, ima 20 godina, državljanin je CGbiće max 3-4 igrača
Create an account or sign in to comment