June 6Jun 6 9 hours ago, ZokiAsov said:Ako se trazi, znalac, umetnik, stvaralac i fajter, takav postoji i zove se Zoran Milinkovic Vinjak. Ali kako smo prokleti bice neki lazetic ili plavo/zuti stevanovicOprosti Kiza 300k eur kad je odlazio eeejjj kakva je to Faca. Kizo Hvala Ti!
June 6Jun 6 Šta je sad ovo? https://partizan.rs/vesti/5273/fk-partizan-raspisuje-konkurs-za-poziciju-direktordirektorka-marketinga
June 6Jun 6 12 hours ago, ZokiAsov said:Ako se trazi, znalac, umetnik, stvaralac i fajter, takav postoji i zove se Zoran Milinkovic Vinjak. Ali kako smo prokleti bice neki lazetic ili plavo/zuti stevanovicbio u kafani, sreo brata grobara, nisam ga video godina ma. napusavamo mijata i ostoju, pricamo o edinu, pricamo o dulencetu, o partizanu. rastajemo se uz zagrljaj i uz reci koje opisuju ono sto nam je u srcu - samo kiza vinjak vadi partizan iz govana.
June 6Jun 6 28 minutes ago, holden kolfild said:pricamo o edinuMi smo Edina doživljavali kao svog, baš kao i Musu recimo, mada se ljudi nikad nisu izjasnili za KKP, nekako su naši.Nurkić i Hezonja su drugo, oni su otvoreno rekli da su se nadali pozivu KKP.
June 7Jun 7 Dobrodošlica Saši Iliću povratku u svoj klub, ovog puta kao trenera. Nadam se da ćemo napokon krenuti ka nekom boljitku iako nemam baš neko pozitivno mišljenje o njegovim trenerskim kvalitetima. Nade da ćemo se plasirati u ligu konferencije su mi baš male. Ali svejedno puna podrška, moramo potpisati makar 6 do 7 za klasu boljih igrača od ovih u ekipi inače nam se crno piše. Videćemo, pratimo prelazni rok.Ono što je jako pozitivno po mom mišljenju je što su Saša Ilić i Danko Lazović dobri drugari jer mi je stvarno više muka od tih svađa i prepirki u klubu. Klub je iovako u problemima do guše, samo nam još neke svađe i vučenja na svoju stranu treba, kao za vreme Mijatovića. Edited June 7Jun 7 by Kreator
June 7Jun 7 Sale kapiten. realno on i Natho su najveći igrači (da ne kažem legende) kluba u 21. veku.....mislim do sada, potrajaće ovaj vek. pa bilo bi lepo da obojica i budu u klubu. Sale kao trener, a Natho u nekoj novoj ulozi. možda sportski direktor. posle Ivice bobmbaša i sumasišavšeg Mijata, njegova pojava, barem u estetskom i civilizacijskom smislu, deluje kao grandiozan pomak napred. ima kontakte, govori jezike, zna fudbal, poznaje okruženje i klub, ima ugled i poštovanje među navijačimaSale nije početnik u poslu, pregazio je već neki staž, što ovde što van, pa je verovatno preležao dečije bolesti. bitno je i kakav će mu biti stručni štab, vidim da se pominje povratak Rankovićau svakom slučaju mora se delati brzo, prve utakmice će za mesec i kusur, a treba popuniti roster i odraditi pripreme Edited June 7Jun 7 by Ted
June 7Jun 7 prepostavljam da još nije rekao definitivno da, jer treba da utvrdi sa čime će da radi i koliko može da se prostreneće ni prihvatiti ako je plan da se na postojeći roster dodaju dva pojačanja i da se preko leta prodaju igrači, tako da na kraju bude još slabiji tim nego ove sezone. ili ako je plan videćemo, zavisi od prodaje, pa da formira tim u oktobru, a da preuzme zadatak da uvede ekipu u konferensrealno, postoji neki minimum ispod koga pristojan trener neće da se laća posla. ako odbije zbog toga samo znači da je ozbiljan i da ne dolazi da bi svojim imenom pokrio tuđa sranja
June 7Jun 7 Ма ствае је проста, пара нема, чекају се продаје, а делује да је и потражња за нашим играчима прилично слаба, тако да ће и тим бити 'појачан' у складу са тим. Дакле позајмице, слободни играчи спремни да играју за 100тинак хиљада годишње, повратак наше изгубљене (у сваком смислу) деце итд.Сале је луд ако пристане, он свакако воли Партизан и имао би кредита као ретко ко други вероватно, али ово је још једна изгубљена сезона пре него што је и почела, буквално мислим да нам је почетна тачка гора него прошле године у ово доба, тад се бар створила некаква еуфорија око клинаца, сад не видим начин да тим добије онакву подршку ни у лудилу.
June 8Jun 8 Ma gotov je Sale, sta vam je. Cekalo se samo da se zavrsi ovo sa Rusima oko Blagoja, a evo i to je danas zavrseno.
June 8Jun 8 11 hours ago, johan nagel said:Ма ствае је проста, пара нема, чекају се продаје, а делује да је и потражња за нашим играчима прилично слаба, тако да ће и тим бити 'појачан' у складу са тим. Дакле позајмице, слободни играчи спремни да играју за 100тинак хиљада годишње, повратак наше изгубљене (у сваком смислу) деце итд.Сале је луд ако пристане, он свакако воли Партизан и имао би кредита као ретко ко други вероватно, али ово је још једна изгубљена сезона пре него што је и почела, буквално мислим да нам је почетна тачка гора него прошле године у ово доба, тад се бар створила некаква еуфорија око клинаца, сад не видим начин да тим добије онакву подршку ни у лудилу.Bice euforije ako uspe da pregura prva dva kruga kvalifikacija. Ako ne jebiga, sezona je zavrsena pa je ionako svejedno, vracamo se na 1000 prosek na jna
Create an account or sign in to comment