Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Partizan 2026/27

Featured Replies

  • Replies 175
  • Views 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • twisted
    twisted

    Upravo sam se vratio sa Teleoptika. Pogoresmo ko niko do sada, ali je vredelo. Upravo je završen memorijalni turnir Dragan Mance i u (zlatnoj) generaciji 2016 trofej je uzela selekcija FK Partizan pre

  • Midžeta
    Midžeta

    Bye Peđice

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    retko gadan tip, još kad je u kolaboraciji sa onim kradljivcem televizora kalenićem pakao

Posted Images

šta se ložite, to je tek DRUGO kolo kvalifikacija.

i prošle godine smo odučili Oleksandriju od fudbala na početku

čekaj da vidimo treće kolo, pa četvrto, pa onda play off...

ne lipši magarče do zelene trave

Četvrto je plej of, znači imate ove Luksemburžane + još dva protivnika

ovo je projekcija za Q3

Q3.png

naravno, zavisiće od rezultata Q2, ali okvirno ovako

znači, ako prođemo Q2, što jeste realno, u Q3 može opet da bude, uslovno, slabijih rivala, tipa Paide, Vaduc, Hamrun, Tobol, Noa, Pjunik, Linfild, ali može da bude i Nordsjeland, Spartak Trnava, Hibernian, Austrija Beč itd. ovi sa KiM neće moći, a verovatno ni Hajduk, jer nas obično razdvoje u podgrupama

u Q4 ako prođemo, bićemo isto nosioci. ovo je projekcija

Q4.png

Edited by Ted

2 hours ago, ZokiAsov said:

Zajebani su luksemburzani ne bih bas skakao sa stolice ko pokojni santrac

Prije neki dan trazih tu fotku, ali ne nadjoh...

treba sad zaboraviti na žrebove. sad je fokus na pripremi igrača, fizičkoj i taktičkoj, kao i na popunjavanju rostera. tu sada mora da se požuri i ne smeju da se prave krupni faulovi.

može da se kaže da smo ovim žrebom kupili dodatne dve nedelje, ali svakako ne bi trebalo otezati sa popunjavanjem rostera i čekati srećne sticaje okolnosti. nemoj da bitni igrači stižu pet dana pre Q3

14 hours ago, Ted said:

može da se kaže da smo ovim žrebom kupili dodatne dve nedelje, ali svakako ne bi trebalo otezati sa popunjavanjem rostera i čekati srećne sticaje okolnosti. nemoj da bitni igrači stižu pet dana pre Q3

prvo su kupljene 2 nedelje borbom u LC, pa sad još 2 nedelje laganim protivnikom uslovno govoreći.

Sad podrška za Danka da uspe da sastavi tim vredan borbe sa Nordsjilandom / Dinamo Kievom / Getafeom u Q4.

Jer ovo je za nas jednosmerna ulica, pukovnik ili pokojnik. Za budžet nam neće biti dovoljno 6 evropskih utakmica kao prošle godine.

mnogo bi značilo da se dočepamo grupne faze LC. ne samo u smislu neposrednih prihoda, već i u smislu potencijalnih prihoda od prodaje igrača koji igraju Evropu. na taj način bi mogli da se pokrenemo sa nule, u smislu nadogradnje kvaliteta i konkurentnosti ekipe

bilo bi tu problema sa širinom rostera i domaćim utakmicama, ali to na to mora da se navikavamo, ako hoćemo da budemo deo klupske Evrope

btw. vidim da je klub raspisao javni konkurs za direktora marketinga, što znači da taj sektor sad ne vodi niko ili je neka improvizacija. nema nikakvih indicija u vezi sezonskih karata, a sa tim bi moralo da se izađe vrlo brzo. ćerka i ja planiramo da ih kupimo svakako. možda ove sezone uzmemo zapad, da nas ne ubija sunce na istoku u onim popodnevnim terminima

Edited by Ted

IMG_0619.webpIMG_0618.webpIMG_0617.webp

Дајте луксембуржане да се играмо

Edited by johan nagel

IMG_0620.jpeg

Прејако

prvi je neki R&B black boys band, anđeoski glas, cvike ko Elton John.....drugi je naš vidi se, fin dečko, ali voli u kafani da podivlja uz Šabana i Šemsu......treći je klasičan plaćeni ubica, prvo puca onda pita

samo je naš slikan u fudbalskom ambijentu......ovaj prvi je kao na bini nekoj, samo se ne vide klavijature ispred.......ovaj treći, samo treba zamisliti da umesto lopte drži glavu nečiju, na stepenicama oronulog sanatorijuma, arhitekture Sovjetskog tipa

Edited by Ted

6 hours ago, johan nagel said:

IMG_0619.webpIMG_0618.webpIMG_0617.webp

Дајте луксембуржане да се играмо

Ako ne opravdaju očetkivanja, prebacićemo ih na basket

Uzgred, Džabari može da nam igra sidraša pola sata pred kraj, dotle Polter

Ајд да их мало озбиљније изанализирамо..

Траоре (21) је поникао у Парми и важио је за некаквог талента рекло би се, с обзиром да је дебитовао у Серији А са 16.5 година. Прешао је у Милан потом и тамо дебитовао за први тим и штавише дао гол за тих скромних 18 минута проведених на терену у две утакмице. Потом је био у Палерму у серији Б на позајмици где се није наиграо. Па се вратио у Милан и играо за млади тим у Серији Ц, а прошле сезоне и у Серији Д, што му дође четврта лига. Дакле игра већ неколико сезона сениорски фудбал али на нижелигашком нивоу. Можда нас усере да пронађе изгубљени таленат код нас, шта га знаш.

Алексић (20) је по одласку из Радничког одиграо осам утакмица за Сандерленд у Чемпионшипу, углавном с клупе. Прошлу сезону је први део провео у Краковији и није се наиграо, да би се потом вратио у Сандерленд где наравно није видео терен у Премијерлиги.

Којзек (20) делује баш занимљиво, у првој сезони у Волфсбергеру са 18-19 година је оставио одличан утисак рекло би се, за само 675 минута углавном улазака с клупе дао је 8 голова и имао 3 асистенције.

Прошла сезона му је била слабија, имао је нешто јачу минутажу, већински опет с клупе, уз 3 гола и 1 асистенцију.

На папиру за нас баш добра аквизиција, делује као неко ко би могао да експлодира ако се поклопе коцкице.

16 hours ago, Ted said:

prvi je neki R&B black boys band, anđeoski glas, cvike ko Elton John.....drugi je naš vidi se, fin dečko, ali voli u kafani da podivlja uz Šabana i Šemsu......treći je klasičan plaćeni ubica, prvo puca onda pita

samo je naš slikan u fudbalskom ambijentu......ovaj prvi je kao na bini nekoj, samo se ne vide klavijature ispred.......ovaj treći, samo treba zamisliti da umesto lopte drži glavu nečiju, na stepenicama oronulog sanatorijuma, arhitekture Sovjetskog tipa

Slovenac izgleda kao da ceka da mu provere gorivo u tenku pa krece na staljingrad

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.