June 17Jun 17 šta se ložite, to je tek DRUGO kolo kvalifikacija. i prošle godine smo odučili Oleksandriju od fudbala na početkučekaj da vidimo treće kolo, pa četvrto, pa onda play off...ne lipši magarče do zelene trave
June 17Jun 17 ovo je projekcija za Q3naravno, zavisiće od rezultata Q2, ali okvirno ovakoznači, ako prođemo Q2, što jeste realno, u Q3 može opet da bude, uslovno, slabijih rivala, tipa Paide, Vaduc, Hamrun, Tobol, Noa, Pjunik, Linfild, ali može da bude i Nordsjeland, Spartak Trnava, Hibernian, Austrija Beč itd. ovi sa KiM neće moći, a verovatno ni Hajduk, jer nas obično razdvoje u podgrupamau Q4 ako prođemo, bićemo isto nosioci. ovo je projekcija Edited June 17Jun 17 by Ted
June 17Jun 17 2 hours ago, ZokiAsov said:Zajebani su luksemburzani ne bih bas skakao sa stolice ko pokojni santracPrije neki dan trazih tu fotku, ali ne nadjoh...
June 17Jun 17 treba sad zaboraviti na žrebove. sad je fokus na pripremi igrača, fizičkoj i taktičkoj, kao i na popunjavanju rostera. tu sada mora da se požuri i ne smeju da se prave krupni faulovi.može da se kaže da smo ovim žrebom kupili dodatne dve nedelje, ali svakako ne bi trebalo otezati sa popunjavanjem rostera i čekati srećne sticaje okolnosti. nemoj da bitni igrači stižu pet dana pre Q3
June 18Jun 18 14 hours ago, Ted said:može da se kaže da smo ovim žrebom kupili dodatne dve nedelje, ali svakako ne bi trebalo otezati sa popunjavanjem rostera i čekati srećne sticaje okolnosti. nemoj da bitni igrači stižu pet dana pre Q3prvo su kupljene 2 nedelje borbom u LC, pa sad još 2 nedelje laganim protivnikom uslovno govoreći. Sad podrška za Danka da uspe da sastavi tim vredan borbe sa Nordsjilandom / Dinamo Kievom / Getafeom u Q4. Jer ovo je za nas jednosmerna ulica, pukovnik ili pokojnik. Za budžet nam neće biti dovoljno 6 evropskih utakmica kao prošle godine.
June 18Jun 18 mnogo bi značilo da se dočepamo grupne faze LC. ne samo u smislu neposrednih prihoda, već i u smislu potencijalnih prihoda od prodaje igrača koji igraju Evropu. na taj način bi mogli da se pokrenemo sa nule, u smislu nadogradnje kvaliteta i konkurentnosti ekipebilo bi tu problema sa širinom rostera i domaćim utakmicama, ali to na to mora da se navikavamo, ako hoćemo da budemo deo klupske Evropebtw. vidim da je klub raspisao javni konkurs za direktora marketinga, što znači da taj sektor sad ne vodi niko ili je neka improvizacija. nema nikakvih indicija u vezi sezonskih karata, a sa tim bi moralo da se izađe vrlo brzo. ćerka i ja planiramo da ih kupimo svakako. možda ove sezone uzmemo zapad, da nas ne ubija sunce na istoku u onim popodnevnim terminima Edited June 18Jun 18 by Ted
June 18Jun 18 prvi je neki R&B black boys band, anđeoski glas, cvike ko Elton John.....drugi je naš vidi se, fin dečko, ali voli u kafani da podivlja uz Šabana i Šemsu......treći je klasičan plaćeni ubica, prvo puca onda pitasamo je naš slikan u fudbalskom ambijentu......ovaj prvi je kao na bini nekoj, samo se ne vide klavijature ispred.......ovaj treći, samo treba zamisliti da umesto lopte drži glavu nečiju, na stepenicama oronulog sanatorijuma, arhitekture Sovjetskog tipa Edited June 18Jun 18 by Ted
June 18Jun 18 6 hours ago, johan nagel said:Дајте луксембуржане да се играмоAko ne opravdaju očetkivanja, prebacićemo ih na basket Uzgred, Džabari može da nam igra sidraša pola sata pred kraj, dotle Polter
June 18Jun 18 Ајд да их мало озбиљније изанализирамо..Траоре (21) је поникао у Парми и важио је за некаквог талента рекло би се, с обзиром да је дебитовао у Серији А са 16.5 година. Прешао је у Милан потом и тамо дебитовао за први тим и штавише дао гол за тих скромних 18 минута проведених на терену у две утакмице. Потом је био у Палерму у серији Б на позајмици где се није наиграо. Па се вратио у Милан и играо за млади тим у Серији Ц, а прошле сезоне и у Серији Д, што му дође четврта лига. Дакле игра већ неколико сезона сениорски фудбал али на нижелигашком нивоу. Можда нас усере да пронађе изгубљени таленат код нас, шта га знаш.Алексић (20) је по одласку из Радничког одиграо осам утакмица за Сандерленд у Чемпионшипу, углавном с клупе. Прошлу сезону је први део провео у Краковији и није се наиграо, да би се потом вратио у Сандерленд где наравно није видео терен у Премијерлиги.Којзек (20) делује баш занимљиво, у првој сезони у Волфсбергеру са 18-19 година је оставио одличан утисак рекло би се, за само 675 минута углавном улазака с клупе дао је 8 голова и имао 3 асистенције.Прошла сезона му је била слабија, имао је нешто јачу минутажу, већински опет с клупе, уз 3 гола и 1 асистенцију.На папиру за нас баш добра аквизиција, делује као неко ко би могао да експлодира ако се поклопе коцкице.
June 19Jun 19 16 hours ago, Ted said:prvi je neki R&B black boys band, anđeoski glas, cvike ko Elton John.....drugi je naš vidi se, fin dečko, ali voli u kafani da podivlja uz Šabana i Šemsu......treći je klasičan plaćeni ubica, prvo puca onda pitasamo je naš slikan u fudbalskom ambijentu......ovaj prvi je kao na bini nekoj, samo se ne vide klavijature ispred.......ovaj treći, samo treba zamisliti da umesto lopte drži glavu nečiju, na stepenicama oronulog sanatorijuma, arhitekture Sovjetskog tipaSlovenac izgleda kao da ceka da mu provere gorivo u tenku pa krece na staljingrad
Create an account or sign in to comment