June 19Jun 19 sa pozitivne strane, klub je izgleda odblokiran, u smislu da sportski sektor može da funkcioniše i donosi odlukerešeno je pitanje stručnog štaba, nadamo se na duži rok, novi igrači pristižu brzinom koja je poželjna, odnosno neophodna. bilo bi dobro da se, pre odlaska u Sloveniju, to kompletira. ekipa koja ode u Sloveniju trebalo bi da bude ona koja će igrati Q2 i Q3što se tiče kvaliteta novih igrača, tu smo u magli. ne radi se o poznatim igračima. radi se o mladim igračima, a njihovi performansi u prethodnim klubovima ne govore puno. to što Traore nije uspeo da se ustali u prvom timu Milana znači samo da trenutno nije taj nivo. što nama ne znači ništa, jer mi i ne ciljamo igrače koji su nivoa da mogu u prvi tim Milana ili Sanderlenda. a i da ih ciljamo, ne bi imali sučim da ih platimo, nit bi oni razmatrali nas kao opciju. u klubovima u kojima su igrali imali su perifernu ulogu, rezerva, koji minut sa klupe. ovde će imati drugačiju ulogu, u znatno slabijoj konkurenciji, pa ostaje da se vidi kako će tu da se pokažu. okruženja i uloge nisu za poređenjeopet, ako su ih targetirali ozbiljni klubovi verovatno da imaju potencijal za ozbiljan fudbal, a best case scenario jeste da će ovde moći da ga iskažu, u ulogama nosilaca igre na JLS nivou i nižem Evropskom nivo. od čega bi mogli da profitiramo i rezultatski i finansijskipozitivno je i što ni jedan od njih nije iz kategorije "izlazi iz teške povrede" i "nije igrao dve godine", što su kategorije kojima smo do sada voleli da se služimo. pozitivno je i što su svi mladi igrači, odnosno ne radi se o isluženiim legionarima čija moticavija može da bude upitna Edited June 19Jun 19 by Ted
June 19Jun 19 Nadam se samo da ce se uskoro pojacati odbrambeni bedem, jer ako i kod saleta bude igrao muceni djurdjevic bice to jako tuzna prica
June 19Jun 19 4 minutes ago, ZokiAsov said:Nadam se samo da ce se uskoro pojacati odbrambeni bedem, jer ako i kod saleta bude igrao muceni djurdjevic bice to jako tuzna pricaTražimo levog beka i štopera, nevezano za odlaske.
June 19Jun 19 I zadnjeg veznog. Da li cemo se pojacati, to je pitanje. U ovom timu, ukljucujuci i pridoslice, nema igraca koji donosi instant kvalitet za evro scenu. To je sve kao mladi igraci, imaju kao nekakav potencijal, ali kvalitet vrlo upitan. Ostaje nada da ce Sale biti u stanju da ih naprzi da mogu kao tim vise nego sto objektivno vrede. Valjda je naucio nesto od Lotara..
June 20Jun 20 14 hours ago, ZokiAsov said:Nadam se samo da ce se uskoro pojacati odbrambeni bedem, jer ako i kod saleta bude igrao muceni djurdjevic bice to jako tuzna pricaBedem 😂😂😂Misliš ona taraba gde se zaglavila vidra pa došao zeka
June 20Jun 20 odbrana je naša tugasve Đurđević, drug do drugašuplje levo, šuplje desnopo sredini prodiru nam besnotesan teren, a lopta golemaubi decu silna tremaajde Bože ti pomozida se ova tuga složinađi nama beka levogi štopera, ali celogbistrog uma i vitoga telada umine ova tremasmilova se napokon, to Božansko bićei po transfermarktu otpoče da klikće,pa odasla Danku sad profile razne,levi bek iz Abidžana, bez straha i bez mana,štoper je iz Slovackog, bistrog uma, koraka dugačkoga sin Danko u buđelar gledagleda Danko, njega gleda beda,graške znoja po čelu se množešta da radim sada, o moj dobri Bože,sirotinjo i Bogu si teškaopet će da bude neka grdna greškau Abidžanu mrkla je tamalevi bek, sad u miru spava,levi beče, dobro veče,u snu Gospod njemu reče,pođi sutra do aeroplana, zaputi se do Partizana,Alahova to je želja, biće para, žena i veseljaa u Českoj veselo i živo,štoper Slovackog tuče sedmo pivo,dobro veče, štoperu SlovackogPapski sine koraka dugačkog,pusti sine te nektare slatke, zaputi se spram Srbije bratskePapina to je želja, biće para, žena i veselja
Tuesday at 14:074 days On 16. 6. 2026. at 14:40, Jimmy Kowalski said:https://x.com/MozzartSport/status/2066834707409461498MoŽeOvo je done deal..Kad smo kod pridoslica iz Turske, Marko Jevtovic od danas free igrac. Dobro bi nam dosao.. Edited Tuesday at 14:074 days by Jimmy Kowalski
Tuesday at 22:054 days Пакуј Јевтовића, искусан играч, употребљив на више позиција.А могли би коначно и тог Настасића да вратимо, ако нас усере да остане здрав био би озбиљно појачање.А не знам ни шта је с Урошевићем сад кад је Тсц испао у другу лигу, до фамозног опоравка Јурчевића би покрпио шта треба, па после нек игра ко је бољи.
Create an account or sign in to comment