Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FK Partizan 2026/27

Featured Replies

7 hours ago, MiddleClass said:

Mijat gospodski napustio klub, a Danko i ekipa neka se valjaju u blatu. Moracete naci novog, dezurnog krivca fantom

Dzonatan Edvards.

  • Replies 174
  • Views 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • twisted
    twisted

    Upravo sam se vratio sa Teleoptika. Pogoresmo ko niko do sada, ali je vredelo. Upravo je završen memorijalni turnir Dragan Mance i u (zlatnoj) generaciji 2016 trofej je uzela selekcija FK Partizan pre

  • Midžeta
    Midžeta

    Bye Peđice

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    retko gadan tip, još kad je u kolaboraciji sa onim kradljivcem televizora kalenićem pakao

Posted Images

7 hours ago, MiddleClass said:

Mijat gospodski napustio klub, a Danko i ekipa neka se valjaju u blatu. Moracete naci novog, dezurnog krivca fantom

Mijat nas je gospodski izbacio protiv Dinama Bukurešt, pa onda protiv Holandije, pa gospodski vratio titulu Terzi.

Jedina uteha će biti ako Vučiću bude jednak baksuz kakav je bio Milu Đukanoviću.

1 hour ago, April said:

Mijat nas je gospodski izbacio protiv Dinama Bukurešt, pa onda protiv Holandije, pa gospodski vratio titulu Terzi.

Jedina uteha će biti ako Vučiću bude jednak baksuz kakav je bio Milu Đukanoviću.

Vratio Terzi šta?

3 hours ago, sigurnost said:

Vratio Terzi šta?

7 bodova prednosti.

Rasim posrao legende.

Baš dobar nastup, ali takvi kod nas ne traju dugo.

dobar je Rasim da lavira, za diplomatiju, saopštavanje nemilih činjenica na prihvatljiv način i tako to

ali treba neko da radi osnovni posao, onaj oko terena i na njemu.......struka, skauting, transferi, taj sportski deo uprave. tu je pobešnjeli Mijat napravio haos. u odnosu na njega Ivica Iliev mu dođe kao Bepe Marota

vidim piše se da se sa Nathom pregovara/dogovara oko evetualne pozicije. sa aspekta fkp, Natho je veće ime od Mijatovića. plus je zdrav u glavu. bukvalno najbolji kadar koji imamo na raspolaganju

Edited by Ted

1 hour ago, Ted said:

dobar je Rasim da lavira, za diplomatiju, saopštavanje nemilih činjenica na prihvatljiv način i tako to

ali treba neko da radi osnovni posao, onaj oko terena i na njemu.......struka, skauting, transferi, taj sportski deo uprave. tu je pobešnjeli Mijat napravio haos. u odnosu na njega Ivica Iliev mu dođe kao Bepe Marota

vidim piše se da se sa Nathom pregovara/dogovara oko evetualne pozicije. sa aspekta fkp, Natho je veće ime od Mijatovića. plus je zdrav u glavu. bukvalno najbolji kadar koji imamo na raspolaganju

Ja bih njega za skauta ruskih liga. Ubedljivo najbolja pojačanja slao nam je Dario Srna preko Duljaja. Neka takva kombinacija nam ponovo treba.

13 hours ago, April said:

7 bodova prednosti.

Prema tome, Terza mu je za srećan početak dao 7 bodova, Mijat uredno vratio?

Samo da razjasnimo. Zvezda je prvak:

a) kao režimski klub ima najviše para i najbolji tim,

b) namešta utakmice,

c) sudijske krađe

d) sve to nije dovoljno pa instalirali Mijata da sabotira Partizana.

Molim da se ime ogavnog kriminalca, ostroskog kuma i lice sa poternice preseli na topik vecitog rivala. Molim.

24 minutes ago, sigurnost said:

Prema tome, Terza mu je za srećan početak dao 7 bodova, Mijat uredno vratio?

Samo da razjasnimo. Zvezda je prvak:

a) kao režimski klub ima najviše para i najbolji tim,

b) namešta utakmice,

c) sudijske krađe

d) sve to nije dovoljno pa instalirali Mijata da sabotira Partizana.

Što odmah tako? Niko to nije napisao.

Treba da budeš kompletan bolid i smeniš trenera dok imaš sedam bodova prednosti i ubaciš svog rođaka da usere celu sezonu.

Mijat je vratio mrtvo more u srpski fudbal, Terzić je pored zalizanog mogao ponovo da odahne.

Uzgred, neki Rusi poslali ponudu za Blagoja, on pod ugovorom sa nama i sad se peglaju oko kinte.

Saša Ilić bez posla

Ako već budemo morali, ja bih radije Đorđa Kokovića za sve pare

ako je danko sd mislim sa je sale viđen za trenera

mada, prošli put ih je oladio

mi smo toliko trenera promenili u poslednjih 20 i kusur godina da je sasvim jasno da treneri nisu ni problem ni rešenje

problem je gore, međ onima koji dovode i teraju trenere. dok se to ne reši, nema leba i nećemo ličiti na normalan klub

33 minutes ago, Ted said:

mi smo toliko trenera promenili u poslednjih 20 i kusur godina da je sasvim jasno da treneri nisu ni problem ni rešenje

problem je gore, međ onima koji dovode i teraju trenere. dok se to ne reši, nema leba i nećemo ličiti na normalan klub

Mislis, Nepomenik (morao sam, sorry)

Hahahahahaha (nije smesno ali sta drugo)...

Све то стоји али ипак је јасна разлика између тренера који се максимално професионално бави својим послом и тренера у покушају, видели смо то и ове сезоне.

Мислим да Сале тренутно није боља опција од Благоја и да би га бзвз потрошили. Лазетић би можда могао да направи какву такву питу (иоле јестиву) од гована, илити играли би вероватно солидан фудбал у односу на реалан капацитет тима.

Свакако нам је реалност да продужујемо голмане (квалитетом недостојне дреса), откупљујемо Сека, јуримо разне Баждаре, Алексиће, Мирчетиће да им оживљавамо каријере.. Ниједан нормалан тренер који има боље опције неће се упуштати у ситуацију у којој треба озбиљно да се бије за друго место које и ако "освоји" неће се сматрати успехом, штавише.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.