June 2Jun 2 7 hours ago, MiddleClass said:Mijat gospodski napustio klub, a Danko i ekipa neka se valjaju u blatu. Moracete naci novog, dezurnog krivca Dzonatan Edvards.
June 2Jun 2 7 hours ago, MiddleClass said:Mijat gospodski napustio klub, a Danko i ekipa neka se valjaju u blatu. Moracete naci novog, dezurnog krivca Mijat nas je gospodski izbacio protiv Dinama Bukurešt, pa onda protiv Holandije, pa gospodski vratio titulu Terzi. Jedina uteha će biti ako Vučiću bude jednak baksuz kakav je bio Milu Đukanoviću.
June 2Jun 2 1 hour ago, April said:Mijat nas je gospodski izbacio protiv Dinama Bukurešt, pa onda protiv Holandije, pa gospodski vratio titulu Terzi.Jedina uteha će biti ako Vučiću bude jednak baksuz kakav je bio Milu Đukanoviću.Vratio Terzi šta?
June 3Jun 3 dobar je Rasim da lavira, za diplomatiju, saopštavanje nemilih činjenica na prihvatljiv način i tako toali treba neko da radi osnovni posao, onaj oko terena i na njemu.......struka, skauting, transferi, taj sportski deo uprave. tu je pobešnjeli Mijat napravio haos. u odnosu na njega Ivica Iliev mu dođe kao Bepe Marotavidim piše se da se sa Nathom pregovara/dogovara oko evetualne pozicije. sa aspekta fkp, Natho je veće ime od Mijatovića. plus je zdrav u glavu. bukvalno najbolji kadar koji imamo na raspolaganju Edited June 3Jun 3 by Ted
June 3Jun 3 1 hour ago, Ted said:dobar je Rasim da lavira, za diplomatiju, saopštavanje nemilih činjenica na prihvatljiv način i tako toali treba neko da radi osnovni posao, onaj oko terena i na njemu.......struka, skauting, transferi, taj sportski deo uprave. tu je pobešnjeli Mijat napravio haos. u odnosu na njega Ivica Iliev mu dođe kao Bepe Marotavidim piše se da se sa Nathom pregovara/dogovara oko evetualne pozicije. sa aspekta fkp, Natho je veće ime od Mijatovića. plus je zdrav u glavu. bukvalno najbolji kadar koji imamo na raspolaganjuJa bih njega za skauta ruskih liga. Ubedljivo najbolja pojačanja slao nam je Dario Srna preko Duljaja. Neka takva kombinacija nam ponovo treba.
June 3Jun 3 13 hours ago, April said:7 bodova prednosti.Prema tome, Terza mu je za srećan početak dao 7 bodova, Mijat uredno vratio?Samo da razjasnimo. Zvezda je prvak:a) kao režimski klub ima najviše para i najbolji tim,b) namešta utakmice, c) sudijske krađed) sve to nije dovoljno pa instalirali Mijata da sabotira Partizana.
June 3Jun 3 Molim da se ime ogavnog kriminalca, ostroskog kuma i lice sa poternice preseli na topik vecitog rivala. Molim.
June 3Jun 3 24 minutes ago, sigurnost said:Prema tome, Terza mu je za srećan početak dao 7 bodova, Mijat uredno vratio?Samo da razjasnimo. Zvezda je prvak:a) kao režimski klub ima najviše para i najbolji tim,b) namešta utakmice,c) sudijske krađed) sve to nije dovoljno pa instalirali Mijata da sabotira Partizana.Što odmah tako? Niko to nije napisao. Treba da budeš kompletan bolid i smeniš trenera dok imaš sedam bodova prednosti i ubaciš svog rođaka da usere celu sezonu. Mijat je vratio mrtvo more u srpski fudbal, Terzić je pored zalizanog mogao ponovo da odahne.
June 3Jun 3 Uzgred, neki Rusi poslali ponudu za Blagoja, on pod ugovorom sa nama i sad se peglaju oko kinte. Saša Ilić bez poslaAko već budemo morali, ja bih radije Đorđa Kokovića za sve pare
June 3Jun 3 mi smo toliko trenera promenili u poslednjih 20 i kusur godina da je sasvim jasno da treneri nisu ni problem ni rešenjeproblem je gore, međ onima koji dovode i teraju trenere. dok se to ne reši, nema leba i nećemo ličiti na normalan klub
June 3Jun 3 33 minutes ago, Ted said:mi smo toliko trenera promenili u poslednjih 20 i kusur godina da je sasvim jasno da treneri nisu ni problem ni rešenjeproblem je gore, međ onima koji dovode i teraju trenere. dok se to ne reši, nema leba i nećemo ličiti na normalan klubMislis, Nepomenik (morao sam, sorry)Hahahahahaha (nije smesno ali sta drugo)...
June 3Jun 3 Све то стоји али ипак је јасна разлика између тренера који се максимално професионално бави својим послом и тренера у покушају, видели смо то и ове сезоне.Мислим да Сале тренутно није боља опција од Благоја и да би га бзвз потрошили. Лазетић би можда могао да направи какву такву питу (иоле јестиву) од гована, илити играли би вероватно солидан фудбал у односу на реалан капацитет тима.Свакако нам је реалност да продужујемо голмане (квалитетом недостојне дреса), откупљујемо Сека, јуримо разне Баждаре, Алексиће, Мирчетиће да им оживљавамо каријере.. Ниједан нормалан тренер који има боље опције неће се упуштати у ситуацију у којој треба озбиљно да се бије за друго место које и ако "освоји" неће се сматрати успехом, штавише.
Create an account or sign in to comment