3 hours ago3 hr Maroko je sila u nastajanju, sad bolje igraju nego pre 4 god kad su bili 4. Uzeli I svetsko za mlade, imaju bazu, jos jacu dijasporu, infrastrukturu, velika su nacija. Zamenice ako nista Hrvate, a mozda I neku top 8 siluImaju prosto neke sistemske preduslove koje nazalost podsaharske zemlje nemaju. A Afrika vec sad ima talenta koliko I Juzna Amerika Edited 3 hours ago3 hr by dillinger
3 hours ago3 hr 4 minutes ago, dillinger said:Maroko je sila u nastajanju, sad bolje igraju nego pre 4 god kad su bili 4. Uzeli I svetsko za mlade, imaju bazu, jos jacu dijasporu, infrastrukturu, velika su nacija. Zamenice ako nista Hrvate, a mozda I neku top 8 siluImaju prosto neke sistemske preduslove koje nazalost podsaharske zemlje nemaju. A Afrika vec sad ima talenta koliko I Juzna AmerikaJos ako ih uzme Gvardiola, kako se prica.
Create an account or sign in to comment