Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iza bar

Featured Replies

Pridružujem se čestitkama, pratim temu i tviter od juče, velika stvar.

Negde sam pročitala da ovo znači da će Bizon da leti iz komore, jel to tačno i šta bi to onda značilo?

  • Replies 156
  • Views 8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • napadaj
    napadaj

    Pazite predmet Nije moj, nažalost Dvojica komšija Jedan ima ovcu, drugi ovna Ograda između njih ima rupu Ovan oplodio ovcu Osnovnom sudu u Požarevcu stigla tužba kojom vlasnik ovce tuži vlasnika ovna

  • Ne. Iza je zgrada Komore, a ispred zgrade su članovi upravnog odbora koji su glasali za kupovinu zgrade.

  • To su gluposti. Vlada Prijović je ceo život bio krivičar, još od pripravničkih dana u sudu, nije ni jedan jedini sat radio u nekoj od velikih kancelarija, niti za njega tamo ima posla. Dodatno, ja sam

Posted Images

  • Author
1 minute ago, dunja said:

Pridružujem se čestitkama, pratim temu i tviter od juče, velika stvar.

Negde sam pročitala da ovo znači da će Bizon da leti iz komore, jel to tačno i šta bi to onda značilo?

To je Kokanovic obećao. Da bio bio izbačen, mora da se vodi postupak, da ga izbaci sud komore. Onda žalba, pa ako potvrdi komora Srbije, ima i upravni spor. Ono za šta bi ga izbacili, mora da nije zastarelo. Ako ga izbace, prestaje da bude advokat. Mislim da nekoliko godina nema pravo ponovo da se upiše.

A otkud ovo kukanje po viber grupama sad da je Prijović kandidat "velikih" kancelarija? Nisam primetio da je to iko spominjao sve dok nisu objavili da je pobedio

11 minutes ago, simeon_lupus said:

A otkud ovo kukanje po viber grupama sad da je Prijović kandidat "velikih" kancelarija? Nisam primetio da je to iko spominjao sve dok nisu objavili da je pobedio

To su gluposti. Vlada Prijović je ceo život bio krivičar, još od pripravničkih dana u sudu, nije ni jedan jedini sat radio u nekoj od velikih kancelarija, niti za njega tamo ima posla. Dodatno, ja sam juče bio veći deo dana na Pravnom, od hiljadu advokata nisam video ukupno 15 ljudi iz većih kancelarija, uz veoma upadljivo odsustvo njihovih glavnih partnera, npr. Dragana Karanovića, Tijane Kojović, Radoja Petrikića, Matije Vojinovića, Miroslava Stojanovića i sličnih. Niti su oni bili tamo, niti su njihovi kancelarijski partneri bili tamo, pitanje da li su im i saradnici dolazili uopšte.

Inače, korporativna advokatura je u Komori najpopularnija babaroga za svaljivanje ličnih problema i neuspeha, dok je u principu nagurana na marginu uticaja i odlučivanja, iako je verovatno ekonomski snažnija od ostatka advokature. I njena zakonska regulativa je naopaka, sa upornim odbijanjem da se uvedu advokatski DOO-ovi, kao što postoji u celoj EU, UK i US. Stoga korporativci već odavno ignorišu Komoru, i to je ignorisanje ustvari uzajamno.

Može detaljnije o ovome, ali je to tema za sebe.

  • Author

Koliko se sećam, kada je Tintor preuzimao komoru 2017 podržale su ga velike kancelarije. Mislim da je na listi Prijovicevoj za skupstinu bilo predstavnika velikih kancelarija. Vlada je dovoljno pametan da se dogovori sa nekima od njih za podršku a da zastupa njihove interese posle.

Drago mi je što Ljubičanović nije pobedio, ali i što ludi Kokanović nije uspeo sa svojom ekipom.

Je li i Ninić u ekipi ludog Čede?

Totalno se uklapaju

  • Author

Јесте. Нинић, Чеда и Јован Рајић су, колико схватам, кор екипа Уставобранитеља.

3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Јесте. Нинић, Чеда и Јован Рајић су, колико схватам, кор екипа Уставобранитеља.

A oni su "radikalnija" struja? Moj brat je malo saradjivao sa Rajicem znam da je ostavio na njega dobar utisak.

16 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Јесте. Нинић, Чеда и Јован Рајић су, колико схватам, кор екипа Уставобранитеља.

na tviteru videh da im je kampanja bila prilično jaka, sva trojica su dosta aktivni tamo, ne znam kako je sa ostalim kandidatima

btw slika kecman

Edited by dunja

Ali neverovatno u kojoj meri su se juče džiberski ponašali, počev od Kokanovićevog dobacivanja drugim kandidatima

Meni je bilo bitno da ne pobedi Ljubičanović, tako da sam zadovoljan. Bilo mi je svejedno ko će biti, samo da ne bude Ljubičanović. Takođe, jednako je bitno videti ko će biti u upravnom odboru.

Ljubičanovićeva struja je od 2017. vodila glavnu reč u Komori jer su imali većinu u UO i u skupštini delegata AKS. Ovo je veliki poraz za njih, nadam se da gube i UO.

O Prijoviću ne znam mnogo, tako da ne znam šta da očekujem.

Što se tiče Kokanovićeve ekipe, Vukoje mi je onako, bezveze, ali Ninić je verovatno najhrabriji advokat u Srbiji trenutno i to poštujem. Ne znam kako radi, kakav je pravnik, ali za hrabrost kapa dole.

U čemu se tu ogleda njegova hrabrost?

7 minutes ago, Godfrey said:

U čemu se tu ogleda njegova hrabrost?

U tome što je uzeo da brani i zastupa dosta ljudi koji su progonjeni od režima, kao što je predsednik vojnog sindikata Antić, kome proganjaju celu porodicu već duže vreme. Javno istupa protiv vlasti, udara na prilično mutnu ekipu i ljude popit Radojičića. Prilično sam siguran da mu je bezbednost ugrožena, a za to ipak treba hrabrost, nije bio u obavezi da se hvata takvih stvari.

To je njegova želja.

Pre ili kasnije, završiće u politici.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.