November 15, 2025Nov 15 2 hours ago, Marsupilami said:Opstrukcija u najavi..? Žele njihovu verifikacionu komisiju..?Nikome tu nije bilo jasno šta se dešava. Svi smo se gledali belo kad je izašao taj kolega i predložio ceo nov sastav verifikacionog tela.EDIT: Opet sam nekako stekao utisak da je to Kokanovićeva ekipa, ali se varam možda. On je namerno stao tako da ga vidi ceo amfiteatar, vidim da su neki pratili kako on glasa da bi sami glasali. Edited November 15, 2025Nov 15 by Ayatollah
November 15, 2025Nov 15 Author 33 minutes ago, Ayatollah said:Nikome tu nije bilo jasno šta se dešava. Svi smo se gledali belo kad je izašao taj kolega i predložio ceo nov sastav verifikacionog tela.EDIT: Opet sam nekako stekao utisak da je to Kokanovićeva ekipa, ali se varam možda. On je namerno stao tako da ga vidi ceo amfiteatar, vidim da su neki pratili kako on glasa da bi sami glasali.Објавио на Твитеру да је преузео верификсциону комисију.
November 15, 2025Nov 15 Author Гласа се 8 сати од почетка гласања ваљда. Ја гласао на самом почетку и стигао кући
November 15, 2025Nov 15 Author Пречуо сам у реду од неких млађих колега како се нудио паушал 6х60.000 динара да се гласа за Љубичановића. Али били су у фазону, ма не могу нека не добијем посао, али не могу.
November 15, 2025Nov 15 Ja ću ići kasnije, jer svako posle idem do grada..nadam se da neće biti gužve.Oko mene ljudi su Prijović uglavnom, nešto Vukoje. Glasaću za Prijovića, jer mislim da ima najveće šanse.
November 15, 2025Nov 15 Glasao pre 15 minuta. Ogromna izlaznost, očajna organizacija AKB (kao da sam očekivao nešto drugo), pa sam čekao sat i po da glasam. Prvo jedno 45 minuta samo da uzmem glasačke listiće, pa 15 minuta za samo glasanje na 10 različitih listića, pa pola sata u redu za ubacivanje listića u kutiju (da, zvuči neverovatno). Ja sam zaokruživao ljude koje poznajem, pazio da ne zaokružim političke kandidate, i to je to. Brojanje će verovatno da potraje, možda i do ujutro.
November 15, 2025Nov 15 2 minutes ago, Godfrey said:Ja ću ići kasnije, jer svako posle idem do grada..nadam se da neće biti gužve.Oko mene ljudi su Prijović uglavnom, nešto Vukoje. Glasaću za Prijovića, jer mislim da ima najveće šanse.Velika je gužva, pazi da ne okasniš. Doduše, opada polako, ali se još uvek dugo čeka.I ja sam glasao za Vladu, ali ga ja znam već 20 godina još iz suda, pa nisam baš objektivan.
November 15, 2025Nov 15 Author Just now, Ayatollah said:Glasao pre 15 minuta. Ogromna izlaznost, očajna organizacija AKB (kao da sam očekivao nešto drugo), pa sam čekao sat i po da glasam. Prvo jedno 45 minuta samo da uzmem glasačke listiće, pa 15 minuta za samo glasanje na 10 različitih listića, pa pola sata u redu za ubacivanje listića u kutiju (da, zvuči neverovatno).Ja sam zaokruživao ljude koje poznajem, pazio da ne zaokružim političke kandidate, i to je to. Brojanje će verovatno da potraje, možda i do ujutro.Što se tiče delegata za skupštinu AKS, u DS se kada se bira 40 i ima 100 kandidata samo to broji 6-7 sati. Ovde ima 350 kandidata za 150 mesta. Samo to ima da se broji ceo dan. Doduše, kada izbroje predsednika, a to može jako brzo, biće mnogo jasnije sve.
November 15, 2025Nov 15 Prijović i Vukoje se bore za predsednika.Ana Matić i Bora Borović za potpredsednika.Još nije gotovo brojanje.EDIT: Druga ruka informacija, zrno soli. Edited November 15, 2025Nov 15 by Ayatollah
Create an account or sign in to comment