November 18, 2025Nov 18 8 minutes ago, Moća said:Jel ih to neko sprda ili?Ne, slika je okačena na zidu u komori, oni su je stavili.
November 18, 2025Nov 18 4 hours ago, bejzbolka said:proširena romska familija iz žagubice kupuje vilu na dedinju
November 28, 2025Nov 28 Author Pogledam danas na portalu za neku presudu za utvrđenje prava vlasništva na stanu koji je kupljen pre 30 godina. Prodavac priznao tužbeni zahtev, Srbija i Beograd se nešto bunili bezveze. Na portalu piše odbijeno. Kako i zašto odbijeno? Ništa mi nije jasno.Dolazi malo posle presuda kroz poštu. Carica iz gradskog pravobranilaštva je stavila prigovor da je sud nenadležan da utvrđuje pravo svojine jer je to isključiva nadležnost katastra 🤯pa je prvi stav presude da se odbija taj prigovor. Tužbeni zahtev usvojen, grad i republika imaju da plate 330.00 troškova postupka koje ne bi morali da plate da su priznali lepo tužbeni zahtev, pošto je potpuno nesporno da je stan vlasništvo tužilje.Jedini razlog što se ide na tužbu je što nije postojala potvrda da je pravni prethodnik prodavca platio otkup stana 1993. godine pokojnom Beograd filmu...
November 28, 2025Nov 28 11 minutes ago, Hamlet Strašni said:Pogledam danas na portalu za neku presudu za utvrđenje prava vlasništva na stanu koji je kupljen pre 30 godina. Prodavac priznao tužbeni zahtev, Srbija i Beograd se nešto bunili bezveze. Na portalu piše odbijeno. Kako i zašto odbijeno? Ništa mi nije jasno.Jel' da da nisi mogao da spavaš dok nije došla presuda...
November 28, 2025Nov 28 Author 3 minutes ago, Ayatollah said:Jel' da da nisi mogao da spavaš dok nije došla presuda...Nisam ni pokušavao Pročitao sam na portalu u 12,00 a poštar doneo presudu u 13,00
November 28, 2025Nov 28 Kad smo kod spavanja;od pon do juče sam spavao ukupno oko 10 sati.Mislim da mi je ovo bila najstresnija sedmica ikada, iako je bilo lepih stvari baš, ali jedan predmet mi jebao mater...3 pretresa i pre svakog poseta, a sve vreme treperim...u sredu sam udarao od umora i stresa glavom u klizna vrata sa kontra strane ili šta već, još nisam svoj Guramo dalje Edited November 28, 2025Nov 28 by Godfrey
December 15, 2025Dec 15 Znate nekog solidnog veštaka ekonomistu iz Beograda, koji veštači sticanje po osnovu bračne tekovine? Ovi koje znam veštače samo privredu...Otimam zetovoj maćehi imovinu koju nije htela da prijavi u ostavinskom postupku kao tekovinu, jer se vodila samo na njeno ime, a stečena zajedničkim parama...EDIT: Odgovor može i u PP. Edited December 15, 2025Dec 15 by Ayatollah
December 23, 2025Dec 23 Author Stefanović izgubio za nivo Viših tuzilastava. Na osnovnom nivou izgleda 1:1. Niš za Stefanovića, Vojvodina za Žagubica. KG i BG manje više pola pola
December 24, 2025Dec 24 4 hours ago, Hamlet Strašni said:Za TOK nista. To odlučuje skupstina.Previše pitam, ali da li se može spasiti curenjem detalja optužnih predmeta?Aleksandar Vučić mod
December 24, 2025Dec 24 Author 44 minutes ago, April said:Previše pitam, ali da li se može spasiti curenjem detalja optužnih predmeta?Aleksandar Vučić modMislim da će njih spasiti pritisak sa zapada. Njima je tok važniji od opozicije
Create an account or sign in to comment