Jump to content
IGNORED

Friends


Tsai

Recommended Posts

14 minutes ago, copkillah said:

 

How I Met Your Mother

Je l ovo psovka?

 

 

Gledao sam svojevremeno This Life, ali to je došlo na male ekrane nakon oslobođenja.

Kasnije sam likove iz serije nastavio da pratim, Majlsa u Piratima s Kariba, a Ega u Walking Dead, ....

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, ubibobi said:

Meni su ove dve lujke bile apsolutno zabavne :)

 

 

Screenshot_20231031_102255_Chrome.jpg

 

vrh derija, dzoana lamli je rodjena za tu ulogu.

sad je gledam u putopisima, uzivanje.

i inace jako volim komicarke (narocito kad svoj stil donesu u dramske uloge)

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Ratamahatta said:

Kvalitet nije neki po meni... ali svi smo gledali i svi znamo vecinu fora. Nekoliko puta su mi u RL rekli razliciti ljudi da ih ponasanjem podsecam na Cendlera ili Stena iz Saut Parka 

Mene upoređivali sa Stivenom iz Veselih sedamdesetih 

Didnt age well :dry:

 

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, ubibobi said:

Meni su ove dve lujke bile apsolutno zabavne :)

 

 

Screenshot_20231031_102255_Chrome.jpg

o, da..ja licno, nisam neki serijofil i velika sam cepidlaka, ali britansko, davaj sve, uz to sam doduse najvise i odrastao: i Mucke, i MBB, i Alo, ALo, i Pajtononovci i Crna Guja, ma i Mister Bin serija,, film vec ne,i Serlok Holms sa Bretom, i Poaro..od americkih sitkoma, jedino Malkolma gotivim..How i met your mother mi je jos bila i simapticna serijica, ali su surali sa razvlacenjem,i iskreno, ne volim ni lik Barnija ni samog NPH nesto, sa krajem su je doduse urnisali, sahranili, i ispisali se i psorali na grob serije jedno 50 puta..

Link to comment

Fawlty Towers da gledas pod hitno, ako vec nisi (a verovatno jesi).

 

Kod britanskog humora crtu podvlacim na Beni Hilu, sto je mnogo mnogo je. Ostalo uglavnom dobro, manje ili vise, u zavisnosti od uzrasta i ukusa.

Link to comment
1 hour ago, morgana said:

 

vrh derija, dzoana lamli je rodjena za tu ulogu.

sad je gledam u putopisima, uzivanje.

i inace jako volim komicarke (narocito kad svoj stil donesu u dramske uloge)

ako volis komicarke i ako vec nisi, gledaj royle family i dinner ladies. royle family napisala i u njoj glimila caroline aherne a dinner ladies victoria wood i u njoj glumila. 

 

nazalost obe prerano umrle. a bile su fenomenalne. meni je victoria wood draza, ustvari najdraza uk komicarka, al to je vec licni ukus. dinner ladies mi je jedna od malo stvari koje mogu uvek da gledam. nema sanse da mi ikad dosadi. 

 

Frendsi su u svom zanru i ciljnoj grupi vrhunska serija. da nisu, odavno bi bili zaboravljeni. a klinci ih i sad gledaju. ja vidim po kumicu i njegovoj ekipi, predpubertet 11-12 godina klinci. frendsi i streberi su obavezno stivo. a eno ih i na netflixu oduvek, cenim da bi bila pobuna da skinu. 

 

zao mi sirotog perija, bio mi je simpa. a sve i da nije, svakako ode premlad. 

  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, Misko said:

o, da..ja licno, nisam neki serijofil i velika sam cepidlaka, ali britansko, davaj sve, uz to sam doduse najvise i odrastao: i Mucke, i MBB, i Alo, ALo, i Pajtononovci i Crna Guja, ma i Mister Bin serija,, film vec ne,i Serlok Holms sa Bretom, i Poaro..od americkih sitkoma, jedino Malkolma gotivim..How i met your mother mi je jos bila i simapticna serijica, ali su surali sa razvlacenjem,i iskreno, ne volim ni lik Barnija ni samog NPH nesto, sa krajem su je doduse urnisali, sahranili, i ispisali se i psorali na grob serije jedno 50 puta..

... spacer.png

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...