Jump to content
IGNORED

Friends


Tsai

Recommended Posts

5 minutes ago, Krampa said:

friends je pop praznoglava serija. vecini ovde je oznacila jedan period zivota i mladosti. nikada nisam razumeo oplakivanje glumaca ali laka mu zemlja

To sto je nesto pre svega smesno, pa ako hoces i "povrsno" i napravljeno sa ciljem da se ljudi nasmeju i osecaju dobro, ne znaci da je "praznoglavo". "Prijatelji" su jedna od najpopularnijih serija izmedju ostalog i zato sto sebe nikad nisu shvatali preozbiljno. I nije tacno da su znacili samo u mladosti, epizodu Prijatelja mogu uvek da pogledam i svaki put se i nasmejem i uvidim nesto novo sto je vezano za obican, svakodnevan zivot, bilo da je to posao, veze, prijateljstvo...

  • +1 8
Link to comment

Ja sam pokusavao da ih gledam, jer su se svi oko mene lozili, ali se menj uvek mnogo bilo zanimljivije da gledam Alo, Alo, mucke, Paviceve rastegnute dijaloge i Radasinove seoske doskocice. Jesu bili simpaticni, veseli, Ali sve mi to bilo nategnuto, isfolirano... A Cendler deluje bas kao vrh lik 

Link to comment

Nikad nisam pogledao Srećne Dolare, Očajna Baba Se Češlja, nijednu epizodu, nikada.

Prijatelje mogu uvek da pogledam, iako su mi engleske humorističke serije omiljene, gotove sve, bez izuzetka.

  • +1 4
Link to comment

Prijatelji su dobro postavljeni, a i prilicno revolucionarni za svoje doba. Ali da su savrseno napisani, daleko od toga.

 

Gledao sam bas skoro u nekom drustvu par epizoda, muski deo morao da popusti (😂), iskreno vristali smo na jednu epizodu - kada Ros ne moze da nadje kostim Deda Mraza. Ali i ta epizoda je posle gomile presmesnih scena zavrsena nekom glupom replikom Fibi, a onda sledeca pocinje nekim tupavim dijalogom Monike i jos nekoga koji prosto vredja inteligenciju.

 

Ima dobrih fora, idu otprilike 2 ili 3 dobre na jednu glupu, ali cesto su te glupe toliko glupe da ti se ne gleda vise. Kome vise lezi serija, stilski mu je bliza, vezan je za likove... lakse prelazi preko toga. Objektivno ima praznog hoda i daleko je od savrsene.

 

Ali je jako vazna serija koja je promenila dosta toga, tu nema spora.

 

A sam Metju, o kome je rec, je svakako bio ona bolja strana serije.

Link to comment

Sta znam, ponavljaju iste fore u 100 epizoda, bas tog Krebtrija bih bukvalno iznabadao da ga sretnem na ulici

 

Bilo mi smesno pre 20 godina kad sam prvi put gledao (kad se vrtelo na pinki). Pre par godina skinuo par epizoda, ziv me blam pojeo. Jebiga :mellow:

Link to comment
16 minutes ago, Ayatollah said:

 

Alo Alo je verovatno najbolja serijska televizijska burleska ikada snimljena (barem od onoga što sam ja gledao), ali da bi mogla da se shvati do kraja potrebno je da se poznaju stereotipi koje Englezi gaje o Francuzima, Nemcima i Italijanima

 

Hvala na podsecanju, potpuno sam zaboravio da ima i Zabara u seriji.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Kampokei said:

 

Hvala na podsecanju, potpuno sam zaboravio da ima i Zabara u seriji.

 

 

 

Zabari su mozda i najbolji deo..ne vidi se ovde kad ih postrojava..a frajer pusi u stroju

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...