Jump to content
IGNORED

Friends


Tsai

Recommended Posts

Duže vreme je on bio u takvom stanju da nisu smeli bukvalno minut da ga ostave samog. Jbga baš mi je žao, meni je on bio najtalentovaniji od svih Prijatelja, možda još Dženifer Aniston je mogla da mu parira.

  • +1 1
Link to comment

Prijatelji su golo govno namirisano jako dobrim parfemom. Ipak, treba i umeti naparfemisati govno, nije to mala stvar. Tako da, u sustini je to ispala jedna ok i simpaticna serija iza koje se krije jedan opsti primitivizam na nivou Zena sa Dedinja. Iz aviona se videlo da je medju tim polusvetom Metju najinteligentniji i najtalentovaniji. Nije ni cudo sto je poceo da sljoka u takvom okruzenju. Neka pociva u miru.

  • -1 5
Link to comment

nedavno sam pročitao njegovu autobiografiju izdatu prošle godine.

 

59641216.jpg

 

počinje ovako:

“Hi, my name is Matthew, although you may know me by another name. My friends call me Matty. And I should be dead.”

 

bio baš namučena duša. rip.

 

 

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment
12 minutes ago, garcia said:

bio baš namučena duša.

 

Isto sam pomislio. Cendler najdrazi lik u seriji, ali meni je on vrh i u onom sa Brus Vilisom i u jos par komedija. 

 

RIP

  • +1 6
Link to comment

Prijatelji su prvenstveno sjajno napisana serija i gotovo savršeno pogođen kasting. Chandler, Joey i Rachel posebno.

Matthew Perry je privatno bio kao Chandler. To i kaže ovde.

 

 

RIP

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Mercuzzio said:

Prijatelji su prvenstveno sjajno napisana serija i gotovo savršeno pogođen kasting.

Tako je, serija mozda naizgled izgleda kao tipican izdanak stancovanih americkih sitcom-a 90ih, ali u srzi se krije izuzetno pametan i duhovit napisan scenario, koji su gotovo anonimni glumci neverovatno realno preneli na ekran. Vidi se da je tu postojala hemija izmedju njih i u stvarno zivotu, a Cendler je bio nesto zaista posebno, on je bio taj lik, cak i je sedeo sa scenaristima i dodavao fore.

  • +1 5
Link to comment
3 hours ago, Sludge Factory said:

 

Isto sam pomislio. Cendler najdrazi lik u seriji, ali meni je on vrh i u onom sa Brus Vilisom i u jos par komedija. 

 

RIP


I u tim filmovima i u par drugih (onaj sa Liz Hurley recimo) je glumio Čendlera i to je neodoljivo dobro ferceralo, uvek mi je bio smešan i razonodi čak i poprilično glup i prost film.

  • +1 1
Link to comment

Friends je svakako dobro napisana serija, nema tu ni lufta ni praznog hoda ... to voza redovno do kraja svake epizode. Bez problema i danas možeš da je gledaš kad ti se zadesi na TV-u neka epizoda. Perry, Anistonova i Le Blanc su držali seriju ali tekst su vukli Perry i Aniston. RIP, bio je nesrećan definitivno godinama, nešto tu nije oćigledno bilo dobro. 

  • +1 1
Link to comment

meni je david schwimmer tu bio najbolji glumac sveukupno, a i ross kao lik. jos je i brdo epizoda i sam napisao.

 

zar uzrok smrti nije infarkt? nema mnogo direktne veze sa drogom i alkoholom...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...