Jump to content
IGNORED

Friends


Tsai

Recommended Posts

2 minutes ago, radisa said:

image.thumb.png.e085f9790bf035e72d218fd339da4b88.png

Мада је то више као Фалични пансион - чиста комедија. Пријатељи нагињу више на романтични ситком...

  • +1 2
Link to comment

MBB je meni super, posebno sezona sa dermotom, koji je bio pre tonija, klasik inglis sa sve dzordzom i antijom, i garijevim drugom klajvom koga nikad ne vidimo

Link to comment
1 hour ago, Sludge Factory said:

Ja volim i Coupling, engleski ripoff prijatelja, ali naravno sa drugacijim humorom. 

 

Nidje veze. Kanda nisi gledao Coupling nego nesto drugo.

Link to comment
2 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Nidje veze. Kanda nisi gledao Coupling nego nesto drugo.

 

Tri muskarca i tri zene, prijatelji, koji se muvaju medjusobno, sede uvek u istom kaficu na istom kaucu, na istim mestima, jedan muski je debil, jedan sarkastican, jedan svaler. Bas ne lice.

Link to comment

Po duhu, humoru i karakterima nemaju veze, ali okej ako vi to tako vidite. Moj uzorak Prijatelja je mali, serija se kod mene nije primila, ali sam Coupling gledala više puta.

Link to comment
38 minutes ago, ultra plasticni said:

nisam imao pojma da je ova serija toliko popularna

Ooo, da..ljudi masovno i dalje obozavaju Friendse(ne spadam u tu grupu), ali da, mozda i najpopualrniaj serija na svetu..vreme, zlatno doba TV, nista je nije pregazilo u popularnost, jase i dalje..mislim da tu nostalgija igra veliku ulogu..

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, radisa said:

Jbg, u ediciji mladi žive sami u velikom gradu, muskarci i zene, je MBB ubedljivo najbolja serija ikada... :)

a lisice, a ono kao ljubav?

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

mladi zive u gradu je sitcom tema koja je naslijedila porodicu kao grupu koja je komicnim serijama dominirala valjda decenijama. 

postoji milion takvih serija. vjerovatno su vec 30 g u vecini u okviru zanra.

evo recimo sajnfeld, pet godina prije prijatelja.

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...