Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Friends

Featured Replies

Prijatelji serija jaca i od smrti. Offtopic koji je pojeo ceo RIP topic.

  • Replies 147
  • Views 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Kad smo bili klinci, mi iz iste ulice smo se u bilo koje doba dana i noći okupljali jedni kod drugih, zajedno doručkovali, ručali...jedna drugarica je pravila sjajne krofne, druga snagatorski drmusala

  • u sridu!   pajtoni su ucili od gunasa https://en.wikipedia.org/wiki/The_Goon_Show harry secombe, spike millingan, petere sellers i uz to od pitera kuka i dadlija mura al to je vec tv. i od d

  • gledam ih prvi put od pre par dana (ima na HBO Max)... nije mi loša, nekako je bezazlena i opuštajuća, možda samo treba biti dovoljno star i smoren za tu seriju. edit. sad gledam kad je serija snim

Posted Images

1 hour ago, adam said:

ako volis komicarke i ako vec nisi, gledaj royle family i dinner ladies. royle family napisala i u njoj glimila caroline aherne a dinner ladies victoria wood i u njoj glumila. 

 

nazalost obe prerano umrle. a bile su fenomenalne. meni je victoria wood draza, ustvari najdraza uk komicarka, al to je vec licni ukus. dinner ladies mi je jedna od malo stvari koje mogu uvek da gledam. nema sanse da mi ikad dosadi. 

 

 

hvala, nisam gledala ni jednu ni drugu, potrazicu ih na torentu :)

11 minutes ago, morgana said:

 

hvala, nisam gledala ni jednu ni drugu, potrazicu ih na torentu :)

zavidim. i ja bih to rado prvi put gledao. 

 

nadam se da ce ti se dopasti. 

Dajte split u neku novu temu, Sitcomi ili tako nesto, pa da se raspisemo

3 hours ago, Fakundo Sava said:

Mene upoređivali sa Stivenom iz Veselih sedamdesetih 

Didnt age well :dry:

 

Mene sa Kelsom.

Ne znam šta da mislim o tome...

1 minute ago, Filozof manijak said:

Mene sa Kelsom.

Ne znam šta da mislim o tome...

 

Da se vratimo ontopic, ja bi se ubio da sam na tvom mestu..

 

Još samo da nađem Džeki :cool:

Pogledala sam sveukupno 3 epizode Prijatelja i to ko zna kad...jedino ime kog se sećam je Čendler. Mlad čovek, rip. 

Ne verovatno mi deluje da je Metju Peri bio razvaljen od droge i alkohola ,tokom snimanja serije i da se nekih sezona uopšte i ne seća.

Izgledao najnormalnije od njih .Manje bi se iznenadio za Rejčel ili Moniku. 

A možda svi bili drogirani 

7 minutes ago, Fakundo Sava said:

Ne verovatno mi deluje da je Metju Peri bio razvaljen od droge i alkohola ,tokom snimanja serije i da se nekih sezona uopšte i ne seća.

Izgledao najnormalnije od njih .Manje bi se iznenadio za Rejčel ili Moniku. 

A možda svi bili drogirani 

Pa ja kad se razvalim od alkohola, a to je često, odradi me najnormalnije. Nekad me razbije fizički ali sa velikim zakašnjenjem.

 

Možda je baš tajna u čestom razvaljivanju.

Edited by Milošica

4 hours ago, Filozof manijak said:

Još samo da nađem Džeki :cool:

 

731929_lela-sid-2_ls.jpg

7 hours ago, Ratamahatta said:

Fast show je bio do jaja, koliko god bio konceptualno limitiran 

 

 

Dobro, koliko god legendaran bio, The Fast Show nije sitcom. Which was nice.

On 31. 10. 2023. at 13:36, goofs said:

Fawlty Towers da gledas pod hitno, ako vec nisi (a verovatno jesi).

 

Kod britanskog humora crtu podvlacim na Beni Hilu, sto je mnogo mnogo je. Ostalo uglavnom dobro, manje ili vise, u zavisnosti od uzrasta i ukusa.

 

Grešiš za Beni Hila, on je neka vrsta vodvilja, to je tek forma koja ne prija mnogima. Ipak, ima tu dobrog humora, npr.:

 

 

Ja Pajtonovce često doživljavam kao intelektualnu evoluciju Beni Hila, bez sumnje dosta kvalitetniju i ne tako usmerenu na široku publiku, ali svakako inspirisanu Beni Hilom u određenoj meri. O ovome se može diskutovati svakako...  

bila je pre nekih 20-ak godina na tv nekakva retrospektiva britanske komedije iz. sta znam, 50-ih i 60-ih. tacno se vide koreni odakle su dosli pajtoni, ne bih rekao da to ima mnogo veze sa beni hilom

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.