Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

žena prijavila da je sinoć bila u novom ruskom baru koje se nalazi na mestu onog korejskog polurestorana u kumanovskoj

 

dobra vest - spicy margarita 450 din. nadam se da nisu pogrešile....

Link to comment

ja se ne krecem toliko po gradu(NS) ali i ovo malo sto se krecem sam primetila bas doosta stranaca...pre neki dan na Strandu se oko nas ceo dan  nije cuo sprski :heart:

ali ove vase Ruskinje ne vidjam :( ...ugl mladi ,,arapi,, (tu se ogradjujem jer ne znam da prepozna finese,otkud znam..mogu biti Turci,Iracani,Sirijci...) ...vidjam troje i seoskom busu vec su tri puta usli na istoj stanici,devojka i njih dvojica uce srpski,trude se slatki su...i par Koreanaca(i ovde se ogradjujem u neprepoznavanju finesa ali bih rekla da su ne-Kinezi)  takodje..

a u mom selu cak ima desetak Filipinaca..

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, ivy said:

ja se ne krecem toliko po gradu(NS) ali i ovo malo sto se krecem sam primetila bas doosta stranaca...pre neki dan na Strandu se oko nas ceo dan  nije cuo sprski :heart:

ali ove vase Ruskinje ne vidjam :( ...ugl mladi ,,arapi,, (tu se ogradjujem jer ne znam da prepozna finese,otkud znam..mogu biti Turci,Iracani,Sirijci...) ...vidjam troje i seoskom busu vec su tri puta usli na istoj stanici,devojka i njih dvojica uce srpski,trude se slatki su...i par Koreanaca(i ovde se ogradjujem u neprepoznavanju finesa ali bih rekla da su ne-Kinezi)  takodje..

a u mom selu cak ima desetak Filipinaca..

Limani/Grbavica kad kreneš predveče u šetnju minimum 50% šetača na koje naletiš su Rusi.

Doduše, Ruske familije. Neko ih je zajebao da je NS dobar za mlade porodice, hipsteri i Ruskinje slobodnijih pogleda na život otišli u BG :sad:

  • Hvala 1
Link to comment

Moram da ponovim ruski, definitivno. Ajde brbljanje po prodavnici, nego sam večeras bila u situaciji da pričam s nekim detencetom koje reč srpskog ne razume, a vraća se iz škole, uredno sve krenuo, busom, mali, mali. I izvučem iz dupeta nešto ruskog, ono kad na silu moraš da progovoriš...

  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...