Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

Taj na donjem Dorćolu je TT Eatery valjda, u Visokog Stevana, ima i TT Central u Đure Jakšića i Franz u Zemunu. Treba da otvore i u Braće Baruh taj asian cuisine. A prvi je TT Bistro u Cara Uroša.

 

A imaš i Birds na uglu Strahinjića Bana i Francuske! Nema veze sa ovima ali isto Rusi drže. @I*m with the pilots

Edited by Patty Lee
  • +1 2
Link to comment

Rusi se jako rano žene i udaju, završavaju to do 25. Zato viđate toliko puno mladih roditelja.

Ja stalno viđam jednog klinca koji dovodi sina na igranje u parkić. Zovem ga Micin ortak, jer mi po godinama deluje kao ispisnik mog tetinčeta (22 godine), a dete ima jedno 3 godine.

 

Nešto se ne bavim mnogo po centru, pa nisam bila po tim mestima koje pominjete. Ali po Youtube reklamama za ruske grupe u Domu sindikata i na Tašu, nisu baš neki hipsteri u pitanju.

 

Sveukupno, super mi je što su Rusi došli. Mladi, drugačiji, sposobni ljudi (pretpostavljam, došli sa nekim svojim biznisima i zanimanjima). Osveženje u ovom začaurenom gradu.

  • +1 8
Link to comment

Ima ih kod Vuka, konkretno u Pivskom zabavniku.

 

1 hour ago, Patty Lee said:

Nema to ovde :dry:

 

Žozi je predivna :heart:

 

Meni se sviđaju Ruskinje (ove što viđam po Beogradu), sve imaju vrlo vrlo prepoznatiljiv look, iz aviona vidiš odakle su... Lepo su obučene! Najlepša mi je jedna crnka sa kikom od pola metra što non-stop bleji u onom ruskom lokalu TT Bistro na Dorćolu (zapravo mislim da radi tamo).

309603207_379891707556084_5311881178368290122_n.thumb.jpg.91947e13c5a51f2a9fb3c5c1c0bf800e.jpg

 

Ova skroz desno. :blush:

@Leia će ceniti ovo jer je danas spominjala gopnike :D

 

 

 

 

Izgledaju ko Crematory tribute band.

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

Rusi se jako rano žene i udaju, završavaju to do 25. Zato viđate toliko puno mladih roditelja.

 

Pa da, moje drustvo u Nemackoj je uglavnom dobilo prvo dete izmedju 35 i 40 a drugo tu oko 40, tri poznanice sa preko 40. Jos je i najmladja najdrugarica mi, Kineskinja, koja je prvo dete dobila sa ispod 30, pa drugo sa 35.

Link to comment

izgledaju kako i ocekujem od (dijela) stanovnika velikog grada i kako bi u ne beznacajnom procentu izgledali i beogradjani da ne skoncavaju u drustvenoj klimi koja je pojela gotovu svaku originalnost i razlicitost

Edited by morgana
  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

dajte sliku neke Gothic/Teutonic Ruskinje, da i mi manijaci parimo okice :wub:

 

 

nemam ali ti savetujem da na insta zapratiš ruske tatoo majstore i majstorice, konačno sam malo odmorio oči od domaćih kojih ima 2-3 fele pa udri isto

Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

dajte sliku neke Gothic/Teutonic Ruskinje, da i mi manijaci parimo okice :wub:

Sedi u sokola, brt, valjda će se ponuditi neka dobra duša odavde da ti pokaže ove znamenitosti.

 

1 minute ago, Shan Jan said:

Ja sam primetio da gomila ruskinja ima neke ogromne tetovaze po telu.

 

Po filmu Koste Gavrasa?

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...