Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

3 minutes ago, Eleniko said:

Pa što si najvažnije isekla 🥰

Pa nešto mi neprijatno da baš stavljam slike ljudi bez dozvole jbg 

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment
On 12. 9. 2023. at 11:22, Eleniko said:

Izvolte, droolujte

 

F5lZWoOXAAA96uS?format=jpg&name=large

 

 

Super kroksice. Ko moje fav grubinke sa kravljim printom.

 

I one moje™ crnkinje su uglavnom ruskinje, sve se originalno nose, jednu sam i cuo kako zdravstvuje a jedna imala plave oci. U stvari vise onako plavo zute mozda je i ukrajinka. U mojoj zgradi su porodica srednjoazojskih rusa, jako pristojni porodicni ljudi.

 

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Pa nešto mi neprijatno da baš stavljam slike ljudi bez dozvole jbg 

Dudo pa ne treba ti dozvola ako joj je to profil za prodaju. Drugo je da je to njen lični ili privatni instagram za rodbinu i prijatelje onda ne bi bilo ok.

Link to comment
7 minutes ago, Patty Lee said:

Dudo pa ne treba ti dozvola ako joj je to profil za prodaju. Drugo je da je to njen lični ili privatni instagram za rodbinu i prijatelje onda ne bi bilo ok.

Ova slika konkretno je sa insta i upravo je ovakva, obezglavljena :D.

Evo, ima i ovaScreenshot_2023-09-13-11-23-28-521-edit_com.instagram.android.thumb.jpg.d7d04ae0a46bb12ef3a10368bb67d882.jpg

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Patty Lee said:

Joj, Bottega Veneta torba :blush:

I model haljine je lep!

E to mi je misterija, kako prepoznajete te torbe još ovako s boka :ohmy:.

 

Haljinu je sama dizajnirala i sašila.

Edited by dùda
  • +1 1
Link to comment

Zove se Casette bag, Bottega ima taj prepoznatljiv rad, kao da je pleten materijal, pa se odmah zna iako nigde ne piše ništa nema logo:

IMG_1133.thumb.jpeg.828674c544e6855d238b7cba5164b6fe.jpeg

 

IMG_1132.thumb.jpeg.9aecb6f50902823bfc14794577730cc3.jpeg

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment
8 minutes ago, Patty Lee said:

Zove se Casette bag, Bottega ima taj prepoznatljiv rad, kao da je pleten materijal, pa se odmah zna iako nigde ne piše ništa nema logo:

IMG_1133.thumb.jpeg.828674c544e6855d238b7cba5164b6fe.jpeg

 

IMG_1132.thumb.jpeg.9aecb6f50902823bfc14794577730cc3.jpeg

 

takva srebrna 

spacer.png

mi je  :wub:

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Ova slika konkretno je sa insta i upravo je ovakva, obezglavljena :D.

Evo, ima i ovaScreenshot_2023-09-13-11-23-28-521-edit_com.instagram.android.thumb.jpg.d7d04ae0a46bb12ef3a10368bb67d882.jpg

ova mi je nekako mnogo mršava, ja mislio da su Rujkinje širokogrude i širokokuke, a vid ovo gladno stvorenje :cry:

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

ova mi je nekako mnogo mršava, ja mislio da su Rujkinje širokogrude i širokokuke, a vid ovo gladno stvorenje :cry:

Ah ti stereotipoVi :covid19:

Moja snaha Olga je kao Kejt Mos u najmršavijim danima 

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

ova mi je nekako mnogo mršava, ja mislio da su Rujkinje širokogrude i širokokuke, a vid ovo gladno stvorenje :cry:

Da tvoju prababu nije neki Turčin stigao :D?

  • Haha 1
Link to comment

Ove Ruse što sam video po ulici, prepoznam na kilometar - jednostavno se ne uklapaju u mejnstrim estetiku. Neki kombo pop-sinth-80's-future moda, sa onim smešnim frizurama, baš bezveze su. Žene/devojke takođe bezveze, eno ih pun Najlon subotom, prebiraju po second hand robi iz Njemačkih i austrijskih podruma/tavana, garderoba/izgled nikakvi, da se ne okreneš ni za jednom.

Juče idem bajsom na posao, oko 8 ujutro, prilazim semaforu a ispred mene tip 40+ na skejtu. on kao da je ispao iz Telma i Luiz spota, vrv bi se uklopio u Venice beach hipsteraj... Stajem pored njega i tip me pita na angleskom - da li imaš ulje? i pokazuje na točkove od skejta...

 

Pomogao mi je Sveti Vasilije i dao mi snage i smirenja da mu lepo odgovorim da nemam. Uputio sam ga na najbliži bike shop, on prezadovoljan, zahvaljuje se.

 

Eto moje dobro delo za juče. 

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...