Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

ova desno je nešto osebujno objašnjavala ovoj levo.

 

inače sam se jutros naspavan i blago otrežnjen setio našta me podsetio vajb u baru

 

čist japan, kao kad u nekom gradu koji ne mora nužno biti opšte mesto putovanja /tokio, kjoto/ već i npr širakava ili kanazava 

 

izađeš u grad i završiš u nekom ili baru ili šta već, može i obična izakaja

 

i zatekneš kultivisane i fine ljude sa kojima može da se super mingluje

 

kao totalni da ne kažem savršeni stranac

 

dugo sam bio jedini binsr u lokalu posle je došao još jedan lik koji je nekome na engleskom objašnjavao da su ovo najbolji kokteli u gradu /za normalne pare, dodajem - od 450 do 550 din/

 

sinoć smo se družili sa maksom i antonom iz pitera, sledeći put ćemo da iscimamo šahistkinje ili ove što rešavaju integrale dok cirkaju old fashioned

 

možda bude i ovako

 

 

13041342_10153617089127643_1944582371235

 

 

Edited by Eleniko
  • +1 8
Link to comment
On 12. 9. 2023. at 13:40, Filozof manijak said:

 

A posle se bune kad uvozimo Albanke :fantom:

javi matereti kad uvezesh da pochnemo da se bunimo :lolol:

 

On 12. 9. 2023. at 13:32, Patty Lee said:

Dakle naši muškarci, kad ih vidim u onim uskim pantalonicama i/ili patiko-cipelama postajem stabby. 

 

jao to su one pantalonice koje korisnika obavezuju da malo i vrcka i on jadan shta ce :rolf:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
  • 1 month later...
On 12. 9. 2023. at 12:17, ducca said:

Ali ozbiljno, vide li neko do sad kakvu Ruskinju u Bgd da zapravo može da se podvede pod termin “riba”? :unsure: 

 

Izvoli doci u Zemun.

 

Neverovatan procenat lepih i atraktivnih. + se razlikuju na prvu, uglavnom. (kada kazem razlikuju mislim uglavnom po stavu i oblacenju, ne kvalitativno - jer i zemunke su bas lepe zene u proseku)

Edited by Caligula
  • +1 2
Link to comment

ja sam taman zaboravio koliko su rusi a naročito ruskinje superiorni domicilnom stanovništvu, da ova dva dana koliko sam ovde idem po vračaru sa vilicom do zemlje. počeo sam da se okrećem za muškarcima, to nikad nije bilo.

  • Haha 1
Link to comment
On 29.9.2023. at 9:23, banecare1 said:

nema sanse da pustim taj video. vidi se po faci da je zesci smor. 

 

ja sam pustio i odustao posle trećine. ruskinja se smorila što je postala alkos u srbiji, što fakat jeste ordure bizzare.

Link to comment
1 hour ago, Eleniko said:

 

ja sam pustio i odustao posle trećine. ruskinja se smorila što je postala alkos u srbiji, što fakat jeste ordure bizzare.

 

sada me interesuje da li pije rakiju ili nesto drugo. 

 

dolazim  sa kineskom delegacijom u beograd za par dana. prvu nedelju cu biti prilicno zauzaet, kasnije svakako planiram da odem malo do ruskih barova, restorana i na kviz. da vidim kakvo je rapolozenje u narodu...

Link to comment

@banecare1 Ja sam, ali nije u Francuskoj, nego s druge strane, na početku Strahinjića Bana. :isuse: Birds se zove.

 

edit: Ne bi me čudio da se u međuvremenu stvarno otvorilo i nešto u Francuskoj. :unsure:

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...