Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

11 minutes ago, Kampokei said:

Dobro upućena prijateljica je oduševljena sto (kaže ona) uveče u izlascima ne nose bruseve. Ruskinje, ne Rusi. Neki je opšti utisak da su bgd Rusi malo moderniji nego naši ljudi. Meni odevnim kombinacijama nekad zaliče na neke evropske Japance. Svakako su ušarenili Beograd i to je sjajno.

 

Takav je i moj utisak, meni je Beograd postao lepsi od kako na svakom koraku u centru vidim i čujem Ruse. Bili smo i u nekom kaficu na Dorćolu u kom radi Rus, pa je dosao neki par sa psom, verovatno njegovi prijatelji posot se siti ispričaše, isto su sijali nekom dobrom a opuštenom energijom.

 

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Гомила руских хипстера из Москва/Питер круга двојке, логично заузели су и сличне локације по строгом центру и овде у Бг-у. Код мене у крају рецимо на Нбг-у се већ могу срести и “нормалнији” Руси који не одскачу ни по чему од локалаца.

  • +1 5
Link to comment
52 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Tona mladih majki na Tasmajdanu, lepe kao lutke. Skoro smo muz i ja piljili u jednu, kao da je izasla iz Fotosopa savrsenosti

 

Ovde još da dodam da sam iznenađena sa toliko izistinski mladim roditeljima, baš nisam navikla na to, neki deluju da nisu prešli ni 25. godinu života. I ne puše na igralištu i sa bebama u rukama.

Link to comment
36 minutes ago, Kampokei said:

Dobro upućena prijateljica je oduševljena sto (kaže ona) uveče u izlascima ne nose bruseve. Ruskinje, ne Rusi. Neki je opšti utisak da su bgd Rusi malo moderniji nego naši ljudi. Meni odevnim kombinacijama nekad zaliče na neke evropske Japance. Svakako su ušarenili Beograd i to je sjajno.

 

koincidencija, upravo sam htjela nesto slicno da napisem na vocapu.

razlika je mnogo uocljivija kod muskaraca - jer su nasi muskarci uglavnom konzervativno obuceni, nerijetko i nestilizovani.

presimpatican hipsteraj, bas volim da prodjem pored par ruskih kafica na dorcolu.

a jos iz h novog godinama znam da je taj drugi talas ruskih doseljenika, tj onih kohi nisu dobitnici putinoce tranzicije pristigli prije 15+ godina, okrenut (pop) kulturi i umjetnosti u mnogo vecem procentu nego domicilno stanovnistvo. u bgd je ta razlika vjerovatno manja.

Edited by morgana
Link to comment
Just now, Milošica said:

@Patty Lee

 

Šta je uhodiš?

  Hide contents

Video i ja nekoliko baš lepih ruskinja tu.

 

Ima još lepih ruskinja ali ja mentol samo blenem u outfite a ovu sam zapamtila zbog kike :wub: Imaju još nekoliko lokacija, na toj sam bila dvaput samo, konstantno je krcato a brt, samo mi nismo pričali ruski :wacko: Mislim da je ruski i onaj Birds u S. Bana.

Link to comment
2 minutes ago, Patty Lee said:

Ima još lepih ruskinja ali ja mentol samo blenem u outfite a ovu sam zapamtila zbog kike :wub: Imaju još nekoliko lokacija, na toj sam bila dvaput samo, konstantno je krcato a brt, samo mi nismo pričali ruski :wacko: Mislim da je ruski i onaj Birds u S. Bana.

Onaj drugi kafić od ugla sa Francuskom?

 

I ja mislim.

Link to comment
8 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Ovde još da dodam da sam iznenađena sa toliko izistinski mladim roditeljima, baš nisam navikla na to, neki deluju da nisu prešli ni 25. godinu života. I ne puše na igralištu i sa bebama u rukama.

 

 

rusi nigde ne puše. uđeš na koncert gde je inače dozvoljeno /javno ili tajno/ pušenje, odeš kući i gle - ne smrdiš na pepeljaru.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, morgana said:

 

razlika je mnogo uocljivija kod muskaraca - jer su nasi muskarci uglavnom konzervativno obuceni, nerijetko i nestilizovani.

Dakle naši muškarci, kad ih vidim u onim uskim pantalonicama i/ili patiko-cipelama postajem stabby. 

Stressed Season 3 GIF by Parks and Recreation
 

25 minutes ago, Milošica said:

Onaj drugi kafić od ugla sa Francuskom?

 

I ja mislim.

Jeste, al’ to je taj jedan. A ovi TT manijaci se samo šire, sad imaju još tri lokacije + berbernicu u Vasinoj + treba i neki restoran azijske kuhinje da otvore… :wacko:
 

Edited by Patty Lee
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...