Jump to content
IGNORED

Ruskinje /i poneki Rus ali retko/ - u Beogradu i Srpijici


Eleniko

Recommended Posts

56 minutes ago, Kampokei said:

Ima povelik bar u Francuskoj, mislim da je bio izmedju Jovanove i Jevremove, ili blok iznad ka Siminoj. Letos je bio krcat, tako da valjda postoji i dalje.

Kako se zove???

Link to comment
On 22. 9. 2023. at 22:08, Eleniko said:

evo nas, nekrasova.

 

odlično mesto, kokteli među najboljima u gradu i bez ikakve prateće foliraže

 

vajb je kc grad sveden na dimenzije bara od 60m2

 

devojke su izuzetne, vrv i dečaci ali nisam vlastan da se izjašnjavam

 

nema alt preterivanja, tu i tamo sevne neki dobar tet

 

i jedna tatarka kojoj bi jeo iz ruke šta god poželi

 

F6pgcTrX0AQkC0s?format=jpg&name=large

 

F6pgd2SWgAAFq5o?format=jpg&name=large

 

whisky sour je opasna kidalica za 450

 

F6pgerJWwAAbghO?format=jpg&name=large

 

F6podg-XYAAEmOp?format=jpg&name=large

 

F6poeGqWEAA7jsu?format=jpg&name=large

 

F6prpgAXoAA9Prd?format=jpg&name=large

 

F6prqKkXwAAFlYU?format=jpg&name=large

 

 

 

 

Jel to kod onih pokojnih Korejaca?

Link to comment

Neko je ranije napisao da jeste.

 

My five cents: Ruse prepoznaš na kilometar jer su uvek u paru i žestoko tetovirani. I što neko napisa čudno obučeni. Najčešće neke 80ete, 90ete.

Kada šetaju pse onda su to korgiji ili neki slični fensi psi.

Predveče su otprilike većina po manjim ulicama u centru.

Dosta ih ima i po dečjim parkićima.

Sećam se jedno veče da sam nešto šetao i od 12 ljudi koje sam video na ulici 8 su bili Rusi.

 

Drugar radi sa njima i kaže da su većinski tihi, povučeni, poslušaju te kada im kažeš da nešto urade bez prigovora iako smatraju da rešenje nije optimalno. Ima ih sa kompleksom više vrednosti. Generalno se ne druže sa našim ljudima.

 

I ja ih imam u firmi, ali su po drugim timovima i baš mali kontakt imam sa njima. Javljamo se jedni drugima u kancelariji, ali ostatak komunikacije je baš slab, jezik je baš barijera. Oni zasebno idu na klopu, ekipa (naši) sa kojima ja odem isto idu zasebno i onda ni tu nemam priliku da ih upoznam.

Link to comment
2 hours ago, banecare1 said:

bio sam u nekrasovoj. puno ruskih lezbejki. atmosfera je ok, mada se muzika nish ne cuje. 

 

IMG20231115210312.jpg

 

 

 

nema glasne muzike zbog komšiluka, probali su da ih zatvore na račun muzike pa su im rusi dohakali, utišali su

 

jeste bivše lezbo korejke

  • Haha 1
Link to comment
On 11.11.2023. at 23:14, Eleniko said:

ja sam taman zaboravio koliko su rusi a naročito ruskinje superiorni domicilnom stanovništvu, da ova dva dana koliko sam ovde idem po vračaru sa vilicom do zemlje. počeo sam da se okrećem za muškarcima, to nikad nije bilo.

Come to Novi Sad, bro.

Nas zapala sve neka nedonoščad i genetski isprdci, Ja se ponadao nekoj Ukrajinki ili Ruskinji da razgali moje otvrdlo srce...kad ono, moja Miloranka iz Šetonja bolja riba od svake. :sad:

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

ma Elejniko je previše vremena proveo u Greciji, pa mu se pokvarilo čulo okusa :D

 

teško da u greciji može da ti se pokvari čulo okusa za žemskinje :naughty:

 

apropos nezvanove i imidža lezbo bara, pa i nije baš ali ih ima kao i svuda gde se u noćnom životu kreće ova populacija. na ovom mestu mislim zato što je glavna vlasnica bara koja između ostalog i radi za šankom - lezba iz pitera.

 

 

Edited by Eleniko
Link to comment

jasno je da tamo ima skrndelja koliko hoćeš, naročito onih koje je lakše preskočiti nego zaobići, jedino što je tvoj uzorak pravljen na pogrešnim mestima na kojima nećeš videti dobru ribu.

Link to comment
9 hours ago, salerokada said:

 

My five cents: Ruse prepoznaš na kilometar jer su uvek u paru i žestoko tetovirani. I što neko napisa čudno obučeni.

 

Predivno su obučeni POVUCI RIJEČ :mad:

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...