Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

Jes, možda se pojave na forumu, ali verovatnije vas navataju na fejsbuku. Jebo me fejsbuk. Evo, lik iz gimnazije pre koji minut, Addovao me ko frenda, ja rekoh ajd, ali znao sam u dubini duše da ću zažaliti. Naravno, odma stiže mesaž:"pa gde si ti covece?sta radis? sta ima novo?"U zadnjih 5 godina koliko se nismo videli? Mmmm, ništa posebno. <_< Moram smislit neki odgovor, a da ne zvućim ko đubre, što i jesam.

Link to comment

Ja lepo na te zahteve od ljudi koje nisam videla ni cula 5+ godina i na njih sam i zaboravila, lepo pritisnem Ignore, i nema sta da objasnjavam gde sam i sta sam.

Link to comment
Ja lepo na te zahteve od ljudi koje nisam videla ni cula 5+ godina i na njih sam i zaboravila, lepo pritisnem Ignore, i nema sta da objasnjavam gde sam i sta sam.
Ja se zajebo i sad kreće lavina. <_<
Link to comment

Imala sam drugarcinu u obdanistu! Jedno veselo stvorenje. Nakon obdanista sam ga u narednih 15-ak godina sretala samo u autobusu (ziveli u istom kraju, jel?te). Nije nikada omanulo! On udje u bus na prva vrata a mene ugleda tamo negde kod trecih i onda me razdragano pozdravlja i tepa mi tako da se ceo autobus uvek okretao. Onda sam imala drugarcinu u osnovnoj, sedeli u istoj klupi osam godina. A sreli smo se u parku pre polaska u skolu i gadno me jednom zeznuo za neke slicice koje smo menjali. Uzeo moje i kao otisao kuci da donese svoje. Naravno, nije se vise pojavio. Zamrzla sam ga intenzivno. A i vazio je za pravog maloj kauboja u kraju. Kada sam ga ugledala u istoj klupi prvi dan u osnovnoj skoli htela sam da napustim skolu demonstrativno. Zamislite, uciteljica stavila papirice sa imenima ko ce u kojoj klupi da sedi a ovaj bas sa mnom! Malne nisam siznula, majka me vukla za rukav da se vratim u ucionicu. Izmirismo se nekako i posle postadosmo nerazdvojni. Kao sto rekoh, osam godina u istoj klupi. Evo, i dan danas imamo kontakt i setali smo kolica sa njegovom bebom onomad kad sam bila u poseti. Drugarcina!Jedne godine me bas lepo iznenadio. Ja bila u Beogradu a on imao rodjendan. Napravio zurku i pozvao staro drustvo iz osnovne. Ja dosla, kad ono! Bas je bilo simpa sresti ljude posle toliko godina. Svi veliki, da ih ne prepoznas!Treca i cetvrta godine srednje - milina! Mali razred, svi smo se druzili. Intenzivno. Kao familija. Kad neko ima rodjendan a mi svi taj dan posle skole pravac kod njega kuci pa dokle izdrzimo. A i imala sam lepu romansu u to vreme. To vreme je bilo vreme kada su se sve kockice poklapale. Pre par godina sam se cula i videla sa nekima iz tog razreda. Nema sta covek da pozali! Zvali me jedared kada su resili da se okupe posle deset godina mature. A ja bila daleko i nisam mogla. Steta!

Link to comment
iz osnovne je skoro svako ko je valjao, ili mrtav ili nepovratno sjeban. sa nekolicinom onih koji su pretekli sam bliska i danas.iz srednje... jednom sam se samo `okupila` s njima (prevario me jedan mangup, pa sam ipak na kraju otisla), i scena je bila kao kad se vestica Grdana pojavi da zajebe Snjeguljicu. vredelo je pojaviti se samo zbog toga :wub: sve ovo ne znaci da se ne bih odmah sad vratila u skolu, eh....
Nikoga vishe iz osnovne ne poznajem (ili barem ne mogu da se ih setim). S nekima sam kasnije bila u gimnaziji,ali ih se iz osnovne ne secam, Ja se svake godine uredno srecem sa (Zajecar mali,pregledan,svako svakog zna)sa gimnazijskom generacijom, ali me iz godine u godinu to sve vishe smara.vishe nemash apsolutno nikakvuprichu, sve se svodi na neke besmislene i bezazlene nestashluke koje opet i ispocetka slushash postoti put.Nego da ti malo revidirash ovo boldovano :D
Link to comment

uglavnom sve prijatelje (bliske drugove/drugarice) a sa kojima se i danas družim, upoznala sam u srednjoj školi, neke najdraže, baš u razredu. jedan od najlepših perioda u životu dosada bio je 3-4. razred srednje kad je postojala ekipa od nas desetak muško-ženskih i bilo je strava. ništa muvanje, samo super zezanje, naše male žurke i male pijanke, eh....taj bend se raspao prirodnim životnim tokom. a imala sam i manje žensko društvance, koje je bilo deo tog većeg,nas pet i to je bio raj, ali i to je sad pomalo lepa i bolna uspomena...ipak, sa dve prijateljice iz tog kružoka sam i dalje u dosta dobrim odnosima. sad polako ponovo uspostavljam komunikaciju i sa nekim likovima iz osnovne, mislim, tu nije bilo nikakvih svadja nego razlazi zbog puno stvari, selidbi isl. generalno se uvek obradujem bilo kome iz prošlosti jer me, na sreću, više lepih nego ružnih stvari vezuje za prošlost...a u duši sam romantik :wub: u smislu da volim da bežim u prošlost... :)

Link to comment

u svi ste sigurno tako super pa mozete da izbegavate drustvo iz skole...mozda je problem u vama...mozda ste asocijalni...potrazite pomoc psihologa ili psihijatra ne znam kod koga se tacno ide kad je neko asocijalan...ja sa time nemam problema posto imam 83 prijatelja na facebook-u

Link to comment
ne znam kod koga se tacno ide kad je neko asocijalan...ja sa time nemam problema posto imam 83 prijatelja na facebook-u
E sto ti je merit! FB je zaista merilo svih merila :lol: Bila ja tamo (greskom) samo dva dana pa da vidis kakvo se cudo desilo ... kojestarije! Cyber socijalizacija. Savremena vrsta lazne socijalne sigurnosti. Cyber dopingovanje ega. Ma idi!
Link to comment
a imala sam i manje žensko društvance, koje je bilo deo tog većeg,nas pet i to je bio raj, ali i to je sad pomalo lepa i bolna uspomena...ipak, sa dve prijateljice iz tog kružoka sam i dalje u dosta dobrim odnosima.
e da, prijateljstva iz tog razdoblja su baš posebna.ja sam očito imala deficit ovakvog tipa, kad me još sada (u devetnaestoj :D ) drži prilična želja za girl-power druženjima. onda opet mislim, dobro je dok se ne počnem oblačit isto kao najbolja prijateljica i ne zalipim powerpuff girls poster na poslu.
ja sa time nemam problema posto imam 83 prijatelja na facebook-u
uh, svaka čast. ja ih imam jedva 20, ali sam zato rješila stvarno puno onih zanimljivih testova i aplikacija, koji ti pomognu da bolje upoznaš sebe i svoje prijatelje.
Link to comment
uh, svaka čast. ja ih imam jedva 20, ali sam zato rješila stvarno puno onih zanimljivih testova i aplikacija, koji ti pomognu da bolje upoznaš sebe i svoje prijatelje.
nista ne prihvatam od aplikacija i kvizova...ulogujem se jednom nedeljno i stavim ignore all i onda vidim da li neka super riba hoce da joj budem friend (prijatelj)
Link to comment
nista ne prihvatam od aplikacija i kvizova...ulogujem se jednom nedeljno i stavim ignore all i onda vidim da li neka super riba hoce da joj budem friend (prijatelj)
Ako hoće, koji je tvoj sledeći korak?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...