Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

Sa mnom je u razred u OS Skadarlija isao lik koji je jednom gostovao u Utisku nedelje i nevidjeno se nalupetao i od tada ga, da li zbog toga ili neceg drugoga, nema vise u medijima. Ostali niks.
Koje si godište?(nisam išao u Skadarliju, pitam iz drugog razloga)
Link to comment
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

auh, tek sad se setila.selebriti iz moje OŠ )generacije plus minus nekoliko godina) su sestre kovač, onaj šutanovac, violinistkinje simonuti.mislim da ih ima još, ali ovo je na prvu loptu.

Link to comment

U moju OŠ, prema priči likovnjače™ išao je i 1: kristijan_golubovic_net.jpg.edit: to se ne poklapa previše sa njegovom biografijom, ali je gorepomenuta nastavnica to tvrdila :)Sa gimnazijom (Sveti Sava), bolje i da ne počinjem :)

Edited by copkillah
Link to comment
auh, tek sad se setila.selebriti iz moje OŠ )generacije plus minus nekoliko godina) su sestre kovač, onaj šutanovac, violinistkinje simonuti.mislim da ih ima još, ali ovo je na prvu loptu.
Oslobodioci ili Vuk?
Link to comment

u moju srednju, isla je ona riba sto je...khm...pevala u spotu "jul je pravi izbor i pravo resenje". godinu dana mladja od mene, dakle 1983, sto ce reci da je imala 17 kada se kreveljila u toj kampanji.

Edited by pacey defender
Link to comment
ovo je interesantno, daj pisi, kakve su bile.
Natasa je bila skroz neupadljiva osim neverovatne disproporcije telo-glava-noge (zato je u javnosti uvek u nekim sirim stvarima :P ). Stvarno, bila je skroz prosecna, nit streber, nit ponavljac..Ali Goga... Ona je stvarno zalutala kod nas, i kratko se zadrzala :) . Pljevaljski (valjda) nebruseni dijamant je jos i tada isijavao inteligencijom i pojavom. Realno, nije bila za gimnaziju a pogotovu ''najbolju'' cool.gif . Mada je bila ok, onako naivna i neiskvarena. A i dobro je pevala, tada u nekom KUD-u ili tako nesto.. A posle se prolepsala :isuse:Takodje, u petu je isao i Djole, prvi gitarista grupe ''Urgh'' ;) Edited by McCoy
Link to comment

Sa mnom u razredu gimn. jedan poluuspešni roker sa 1.hitom i učešćem na YU bend aidom, 1.dobar SF pisac, u drugim Mićko iz Indexovog pozorišta, i gomila fudbalera , bildera i košarkaša + rasadnik krimosa. Jebiga, Dušanovac je to

Link to comment
u moju srednju u odeljenje Natasa Miljkovic i Goga Sekulic :isuse: :isuse:
ne znam kako se zvala ova goga kad je išla u školu... ali i ja sam bila u tvom odeljenju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...