Jump to content
IGNORED

Likovi iz odeljenja (o.š. / s.š.)


Glen Livet

Recommended Posts

ne znam kako se zvala ova goga kad je išla u školu... ali i ja sam bila u tvom odeljenju.
Znam, ali necu da te spominjem da ti ne kvarim PPP reputaciju :)... a i nisi bas tolika sebriliti :) Edited by McCoy
Link to comment
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • slepa živana

    13

  • Miralem

    9

  • pacey defender

    7

  • Milogled Bluff

    7

Znam, ali necu da te spominjem da ti ne kvarim PPP reputaciju :)... a i nisi bas tolika sebriliti :)
e baš ti hvala :Dnego ta goga me brine...
Link to comment
jel u aleji sećanja?
Не, једна колегиница у Бостону, једна на Новом Зеланду и ја овде.У тој алеји, како рекох, двоје.
Link to comment
@rasejanIvan Jurisic?
Аха. Не знам да ли да офирам надимак... јер га канда нико тако није звао осим нас из разреда. Није нека ругоба од надимка, ал' ужи круг је ужи круг. Мени, рецимо, никад није пријало да ми се надимак појави у погрешном контексту, па сам тако имао бар шест - један у забавишту, један у основној, варијанту тога у гимназији, један у војсци, ниједан на факултету, један као профа, један на Сезаму (осим усер намета), а онда ми се онај из гимназије повампирио у фирми (чак ме и секретарица тако звала, мада ми је персирала :P).Кад мало боље размислим, колико варијанти сам зарадио овде, боље да одмах кажем да сам имао туце cool.gif. Edited by расејан
Link to comment
Аха. Не знам да ли да офирам надимак... јер га канда нико тако није звао осим нас из разреда. Није нека ругоба од надимка, ал' ужи круг је ужи круг. Мени, рецимо, никад није пријало да ми се надимак појави у погрешном контексту, па сам тако имао бар шест - један у забавишту, један у основној, варијанту тога у гимназији, један у војсци, ниједан на факултету, један као профа, један на Сезаму (осим усер намета), а онда ми се онај из гимназије повампирио у фирми (чак ме и секретарица тако звала, мада ми је персирала :P).Кад мало боље размислим, колико варијанти сам зарадио овде, боље да одмах кажем да сам имао туце cool.gif.
Геније је давао ефектније аутоголове од два Душана Савића, рецимо против Борусије у Београду у финалу Купа УЕФА.
Link to comment
Sa kakvim sa ja anonimusima odrastao... 2 osnovne, 2 srednje skole - pola likova kojih se secam, imena im ubacis u google i nista ne izadje!
ista prica. prvi rezultat je fezbuk. doduse, ima nas izuzetaka koji smo nesto postigli u zivotu. <_< Edited by pacey defender
Link to comment
u moju srednju u odeljenje Natasa Miljkovic i Goga Sekulic :isuse: :isuse:
Zar nije Natasa Miljkovic isla u XIII odnosno prva generacija XV na Labudovom Brdu ?
Link to comment

iz osnovne su mi zanimljive samo tri osobe.prva - moj tadašnji najbolji drug - ludak. taj je postao direktor sa 27-8.druga - moja bivša tajna simpatija. nju sam video na ulici sa bebom, i bilo mi nekako i čudno i drago.treća - dečko koji je bio musliman/bošnjak sa neutralnim prezimenom i koji je drugog muslimana/bošnjaka u doba rata zezao (valjda, samoprotektivno) sa "muslimanče". nikad niko od nas nije imao petlje da mu kaže koliki je kreten. izlurkovao sam ga na guglu - i pogodite šta se desilo - u hrvatsko-nacionalističkoj sredini je završio.poneke vidim na ulici i danas, ali se prećutnim konsenzusom pravimo da se nismo prepoznali.treće odeljenje mi je najkul. obični ljudi skoro svi, ima jedan istaknut bankar, i to je negde to.drugo je najzanimljivije. ekstrem. pola "genijalci", pola problematični. edit: a ovde je stajala duža, intimna priča o neprilagođenosti i gomili sopstvenih kompleksa koji su (valjda) nedavno razrešeni. otud komentar post niže.kud se raspisah, da sam bar bio pijan :isuse: nije intima za net, definitivno.

Edited by Malkmus
Link to comment
da li je resena dilema oko goge?
rešena :D ona je otišla posle prve godine, a ja sam došla u drugoj... tako su se mimoišle naše muzičke karijere :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...